Arya Kuaför

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Arya Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Arya Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Arya Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Arya Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Arya Kuaför Hakkında

Güzellik sektöründe yer aldığım uzun yıllar boyunca edindiğim mesleki tecrübe ve bilgi birikimine eğitimler ekledim. Kendimi geliştirerek saç tasarımı, boya ve bakım konusunda uzmanlaştım. Güzellik uygulamaları ve profesyonel makyajla geniş bir yelpazede hizmet vermeye başladım. Böylece Etimesgut kuaför salonları arasında yer almaya karar verdiğim. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımla ekibimi kurdum ve 2016 yılında Arya Kuaför markasıyla faaliyete başladık. Kısa zamanda tercih edilen bir marka haline geldik. Çünkü salonumuzda ilk günden beri kaliteli hizmet ile memnuniyet odaklı hizmet veriyoruz!

Gelin saçı tasarımı ve porselen makyaj uygulamaları için gelin adaylarımızı salonumuza davet ediyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamaları için heyecanla hazırlıklara başlıyoruz. İlk işimiz doğru makyaj malzemelerini seçmek. Cilt yapınıza ve tonuna uyan ürünlerle doğal uygulamalar yapıyoruz. Göz ve dudaklarda doğru renkleri kullanmaya önem veriyoruz. Aydınlatıcı ve kapatıcılarla ışığınızı ortaya çıkarıyor, güzelliğinizle göz kamaştırmanızı sağlıyoruz. Kalıcı bir makyaj ve sağlıklı bir cilt için doğru ürünleri seçmeye özen gösteriyoruz. Porselen makyajınızı sabitlemek için kullandığımız ürünlerle hazırlıkları tamamlıyoruz.

Arya Kuaför Etimesgut Salonu’nda saç tasarımı için de son derece hassas çalışıyoruz. Şıklığınızı saç modeli, duvak ve aksesuarlarla tamamlıyoruz. Bunun için topuz, örgü veya dağınık saç modellerinden yüz hatlarınıza en çok uyanı seçiyoruz. Gelinlik yaka detaylarına da önem veriyor, kusursuz güzelliğinizi şıklığınızla taçlandırıyoruz.

Bu arada salonumuzda ön görüşmeye gelen gelin adaylarıyla düğün öncesi saç ve makyaj provası da yapıyoruz. Yenilenme için seçtiğiniz saç modeline yakışan kaynak, kesim, renklendirme veya renk değişiklikleri de.

Siz de Arya Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Fiyat teklifleri, detaylı bilgi ve randevu için form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.