Lady Hair

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Lady Hair Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Lady Hair Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Lady Hair Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Lady Hair Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Lady Hair Hakkında

Müstakbel eşinizle yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde, yenilenmiş ve kusursuz bir güzellikle mutluluğa “evet” demek isterseniz, sizi Lady Hair Selim’e davet ediyoruz.

Biz işinizi aşkla ve özenle yapan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimizdeki herkes kuaför sektöründe eğitim almış ve tecrübe sahibi üyelerden oluşuyor. Bu profesyonel ekibimizle kendimizi daima bir adım ileri taşımak için özenle çalışıyoruz. Bu nedenle kuaför sektöründeki son trendleri yakından takip ediyor ve öğrendiklerimizi başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Salonumuzda kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak devamlı yeniliyoruz. Bu sayede saçınıza uyguladığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz.

Salonumuzda sizin görüşlerinizi ön planda tutarak hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gelin saçınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Gelin saçınızı hazırlarken öğrendiğimiz bu bilgileri göz önünde bulundurarak, hazırlıklarınızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşabiliyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi, tarzınızı ve düğün mekanınızı iyi bir şekilde analiz ediyoruz. Sizi bir bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçı modeline sizinle beraber karar veriyoruz.

Hazırlıklara başladığımızda düğün gününüzde yenilenmiş bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz, kesimden renklendirmeye kadar son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet uyguluyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede saçlarınızı yıpratmıyor, düğün gününüzde sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gösterişli topuzlardan, doğal örgülere kadar her tarza uygun gelin saçı hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızda gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun birbirinden güzel aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz. Bu sayede saçlarınızın düğün gününüz boyunca bozulmasına engel oluyoruz.

Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve Lady Hair Ankara gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Biz profesyonel ekibimizle düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olup, güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Altay Mah. Söğüt Cad OASIS Tower 14B 7 1.Etap Eryaman Etimesgut/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.