2019'da Gelinlik Modelleri Nasıl Olacak?

Dünyaca ünlü tasarımcıların New York'ta gerçekleşen gelinlik moda haftalarında görücüye çıkardığı 2019 gelinlik koleksiyonlarından en şık modeller bu galeride!

Düşük Omuzlu Dantel Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1210441

Bütün bakışları üzerinde toplayacak, romantik tarzda, şık bir gelinlik arıyorsan, işte senin gelinliğin! Pronovias 2019 sonbahar gelinlik koleksiyonunda yer alan, işlemeli tülden yapılan bu gelinlik 2019 trendleri arasında yer alan üç boyutlu iri çiçek aplikeleriyle süslenmiş.

Sen de gelinliğini almadan önce 2019 gelinlik trendlerinden haberdar olmak istersen şu makalemizi inceleyebilirsin: 13 Maddede 2019 Gelinlik Modası

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin V Yakalı Gelinlik Modeli

A Kesim - Beyaz - Fiyonk Detaylı

Görsel Numarası: D1019022

Askılı, A kesim bu gelinliğin küçük göğüslü, armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Omuz ve bel kısmındaki tül fiyonk detayları gelinliğe romantik bir hava katarken derin V yakası, gelinliğin feminen özelliğini artırıyor.

Sen de askılı gelinlik modellerini beğeniyorsan şurada birbirinden şık örneklerini bulabilirsin: Askılı Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Derin V Yakalı Uzun Kollu Gelinlik Modeli

Derin V - İşlemeli Tül

Görsel Numarası: D1020721

Uzun kolları, katlı tüllerden transparan, uzun eteği ve drapeli derin V yakasıyla cool bir gelin olmak isteyen gelin adayları bu modele bayılacak! Bu model ile dağınık bir düşük topuz yaptırabilirsin. Işıltılı işlemeleri bulunan gelinlikle minimal aksesuarlar kullanmalısın.

Transparan gelinlik modelleri ilgini çekiyorsa şu galerimizdeki tasarımlara da göz atabilirsin: En Şık Transparan Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Çıkarılabilir Etekli Gelinlik Modeli

Tül - Çıkartılabilir Etek - Yarım Balık Kesim - Derin V

Görsel Numarası: D1019020

Askılarından başlayan yaprak desenlerinin, gelinliğin tamamına hakim olduğu yarım balık kesim bu gelinlik, modern tasarımıyla dikkat çekiyor. 2019 gelinlik trendlerine, 2018'den kalan kullanışlı bir miras olan çıkarılabilir parçalar, düğünün ilerleyen saatlerinde kabarık gelinliğiyle hareket etmekte zorlanacağını düşünen gelin adaylarının imdadına koşuyor. Berta da 2019 gelinliklerinde bu akımın şık ve zarif örneklerini sunuyor.

Birbirinden şık çıkarılabilir etekli gelinlik modellerini incelemek istersen şu galerimize bakabilirsin: Eteği Çıkabilen Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Çıkarılabilir Etekli Yarım Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D916400

Son dönemlerin popüler tasarımlarından çıkarılabilir etekli modelleri Miry May ve Crystal Design'ın tasarımları arasında da bulabilirsin. göz atmanı öneriyoruz. Derin V yakalı, çıkarılabilir tül etekli bu yarım balık gelinliği kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimizi de söyleyelim. Hareketli bir tasarıma sahip olduğu için bu gelinlikle sade topuz modellerinden tercih etmende de fayda var.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Miry May ve Crystal Design

İstanbul

0216 706 0228


Çıkarılabilir Etekli Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1187164

Çıkarılabilir etekli tasarımlar gelinlik markalarının en yeni koleksiyonlarında yer bulmaya başladı. İddialı tasarımlarıyla dikkat çeken İstanbul gelinlik firmalarından Pınar Bent de en yeni gelinlik modelleri arasında bu tasarımlara yer veriyor. Markaya ait üç boyutlu aplikelerle hareketlendirilen tül kumaştan hazırlanan çıkarılabilir eteğe sahip bu model ilgini çekytiyse firmayla iletişime geçmeyi unutma!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Pınar Bent

İstanbul

0212 963 0441

%50 Hazır Model Gelinliklerimiz %50 İndirimle 1.500 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Uzun Kollu Saten Gelinlik Modeli

A - Kayık Yaka - Beyaz

Görsel Numarası: D1020709

Yakası ve kolları üç boyutlu çiçek aplikeli, sade tasarımlı bu gelinlik 2019 gelinliklerindeki sadeleşmeye şık bir örnek diyebiliriz. Sen de sade ve zarif gelinlik modellerinden hoşlanıyorsan Viktor & Rolf 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunda yer alan bu zarif modeli düşünebilirsin.

Üç boyutlu aplikeleri gelinliğe yakıştırıyorsan şu galerimizdeki modeller ilgini çekebilir: Gelinlikte Farklı Bir Boyut: 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Yırtmaçlı Üç Boyutlu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D946684

En yeni gelinlik trendleri arasında yer alan üç boyutlu aplikelerle hareketlendirilen tasarımlar, Gülşen Pehlivan Modaevi'nin koleksiyonları arasında da yer alıyor. Modaevinin, derin V yakalı, yırtmaçlı bu tasarımı da üç boyutlu gelinliklerin şık bir örneği diyebiliriz. İddialı gelin adaylarına önerdiğimiz bu modeli havuz başı ya da kır düğünü gibi açık hava düğünleri için tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Gülşen Pehlivan Modaevi

İstanbul

0216 706 6214

%20 Erken Rezervasyonlarda Özel Dikim Gelinliklerde %20 İndirim!

İllüzyon Yaka Dar Kesim Gelinlik Modeli

Tül - Düz - İllüzyon V Yaka

Görsel Numarası: D1020716

Oscar de la Renta, 2019 gelinleri için feminen detayları ön planda tutuyor. 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunda yer alan, hayal tül üzerine işlenmiş çiçek desenlerinin vücutta dövme etkisi yarattığı gelinlik ile düğün gününde tüm gözler üzerinde olacak!

Birbirinden şık hayal tül gelinlikleri incelemek istersen şu galerimize de bakabilirsin: Hayal Tül Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İllüzyon Yakalı A Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D874255

İllüzyon yakalı tasarımlar, gelinlik markalarının en yeni koleksiyonları arasında sıkça yer buluyor. Üst kısmı hayal tül üzerine yapılan işlemelerle hareketlendirilen, etek kısmı sade bu tasarım da en yeni gelinlik trendlerine çık bir örnek. Bu gelinliği nerede bulabilirim diyorsan Beyaz Butik imzası taşıdığını söyleylim!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Beyaz Butik

İstanbul

0212 963 2870


Pelerinli Kayık Yaka Gelinlik Modeli

Uzun Kollu - A - Kayık Yaka - Beyaz

Görsel Numarası: D1017747

Maghan Markle'ın 2019 gelinlik trendlerine etkisi sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Kayık yaka, A kesim, uzun kollu gelinlikte, işlemeler yalnızca kollarda bulunuyor. Sen de zarif, aynı zamanda güçlü tasarımlardan hoşlanıyorsan bu model tam senlik!

Birbirinden şık kayık yaka gelinlik modellerini şu galerimizden inceleyebilirsin: Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düşük Omuzlu Sade Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1035183

Son yılların en popüler tasarımları arasında işlemesiz kumaştan yapılmış, sade tasarımlar da yer alıyor. Sen de seçimini bu modeller arasından yapmak istersen Miry May ve Crystal Design'ın sade tasarımlı, düşük omuzlu bu modelini düşünebilirsin. Küçük inci küpelerle de zarif gelinliğini tamamlayabilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Miry May ve Crystal Design

İstanbul

0216 706 0228


Balon Kollu Yarım Balık Kesim Gelinlik Modeli

Tül - Yarım Balık Kesim - Geometrik

Görsel Numarası: D1020708

2019 gelinliklerindeki Viktoryen esintileri Temperley London'ın 2019 sonbahar gelinlik koleksiyonunda görmek mümkün. Balon kollu, simli geometrik desenli, yarım balık bu gelinlik, düzgün vücut hatlarını ortaya çıkaracak ve düğün gününde iddialı bir silüet oluşturacak!

Işıl ışıl simli gelinlik modellerini incelemek istersen şu galerimize bakabilirsin: Simli Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Balon Kollu Yırtmaçlı Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D906993

Balon kol trendine uygun tasarımları Züleyha Kuru Fashion House'da da bulabilirsin. Hareketli tasarıma sahip, fırfır detaylı, yırtmaçlı bu gelinliği nikah ya da evden çıkış elbisesi olarak kullanabilirsin. Gelinliğin tül, bisiklet yakası ile karmaşık bir görünüm yaratmamak için zarif ense topuzu modellerinden yaptırabilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Züleyha Kuru Fashion House

İstanbul

0212 963 0496


Tül Yaka A Kesim Gelinlik Modeli

A - Hayal Tüllü - İşlemeli Tül

Görsel Numarası: D1020727

Jenny Packham 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunda yer alan tül yakalı, A kesim bu gelinlik, ışıltılı işlemeleriyle öne çıkıyor. Derin V yakası, romantik gelinlik modelinde feminen bir detay olarak dikkat çekiyor.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düşük Omuz Tüylü Gelinlik Modeli

A - Beyaz - Tüy Detaylı - Düşük Omuzlu

Görsel Numarası: D1018393

Tüy detayları ve romantik desenleri ustaca kullanan Zuhair Murad'ın bu gelinliğine romantik tasarımları seven gelin adayları bayılacak! Özellikle sonbahar-kış mevsimlerinde, tarihi mekan, davet salonu gibi alanlarda yapılacak düğünler için uygun olan uzun kollu, kabarık etekli bu gelinliği armut vücut tipine sahip gelinler rahatlıkla tercih edebilir.

Sen de kabarık etekli tasarımları beğeniyorsan şu galerimizdeki modeller ilgini çekebilir: Kabarık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kalp Yaka Balık Kesim Gelinlik Modeli

Dantel - Balık

Görsel Numarası: D1020722

İnce askılı, kalp yakalı bu gelinlik Inbal Dror 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunda yer alıyor. Kuyruklu ve uçları fırfırlı bu gelinlik ince-uzun bir silüet yaratacak. Sen de vücut hatlarına güveniyorsan, Dror imzalı bu balık gelinlik senin için uygun tercih olabilir.

Sen de düğününde balık kesim gelinlik giymek istiyorsan şu galerimizdeki modeller sana ilham verebilir: Balık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İnce Askılı Gelinlik Modeli

Tül - A - Drapeli

Görsel Numarası: D1018524

İşte tam bir sonbahar gelini! Altın işlemeli korsajın üstünde drapeli tüllle oluşturulmuş halter yakası, gelinliğe dramatik bir hava katıyor. Etek kısmı nude ve beyaz tonlardaki tüller ile oluşturulan Vera Wang imzalı bu bohem gelinlik, dağınık topuz ya da özensiz toplanmış gibi görünen at kuyruğu modelleriyle çok hoş duracak.

Sen de bu gelinlik gibi bohem tarzda gelinliklerden hoşlanıyorsan şu galerimizde yer alan modeller de ilgini çekebilir: Bohem Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düşük Kollu Derin V Yakalı Gelinlik Modeli

Düşük Kollu - A Kesim - Beyaz - Derin V

Görsel Numarası: D1019029

Berta Bridal'ın 2019 gelinlik koleksiyonunda sıkça yer verdiği A kesim gelinlikler, farklı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Düşük kollu gelinliğin derin V yakası ve farklı göğüs kısmı, gelinliği Berta'nın iddialı modellerinden biri haline getiriyor.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kalp Yaka Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1019026

Hayal tül üzerine işlenmiş dantellerin manşet ve omuz detaylarını oluşturduğu Berta 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonuna ait bu yarım balık gelinlik modeli, vücut hatlarına güvenen gelin adayları için ideal. Gelinliğin omuz detaylarının kapamaması için saçlarını ensede topuz ya da atkuyruğu yaptırabilirsin.

Gelin saçı ve makyajını seçerken nelere dikkat etmen gerektiğine dair ipuçları arıyorsan şu makalemiz de sana yardımcı olabilir: Gelin Saçı ve Makyajını Seçmene Yardım Edecek İpuçları

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Midi Boy Gelinlik Modeli

Beyaz - Düşük Omuzlu - Midi Boy

Görsel Numarası: D1020715

Bu yıl fiyonklar daha büyük! İşte buna şık bir örnek! Carolina Herrera 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunda yer alan midi boy, düz kesim bu gelinlik, midi boyuyla oldukça zarif görünüyor. Sen de uzun gelinlik modellerini tercih etmeyip mini ve midi gelinlik giyeceksen, şu galerimizdeki kısa gelinlik örneklerini inceleyebilirsin: Kısa Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Hakim Yaka Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1018529

Dantelli gelinlikler arasında, tül üzerine işlenmiş dantelli gövdesi ile dikkat çeken, A kesim, tül etekli bu gelinlik modeli, iddialı bir gelinlik tercih etmek isteyen gelin adayları için ideal. Katlı, farklı renklerde tüllerden oluşan etek kısmı, gelinliğe romantik bir hava katarken, dantelli hakim yaka, gelinlikte güçlü bir hava yaratıyor.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Uzun Pelerinli Gelinlik Modeli

A - İşlemeli - Beyaz - Pelerinli

Görsel Numarası: D1018379

Özellikle duvak kullanmak istemeyen gelin adaylarının tercihi olan pelerinli gelinlikler, yarattığı güçlü silüetle iddialı tasarımlar arasında dikkat çekiyor. Düğünün ilerleyen saatlerinde pelerinini çıkarabilir, daha rahat hareket etme imkanı bulabilirsin. Ayrıca bir gecede iki farklı elbise tercih etmiş havası vereceği için de after parti de yapacağın bir düğün organizasyonunda Zuhair Murad imzalı bu gelinliği tercih edebilirsin.

Sen de pelerinli tasarımları tarzına uygun buluyorsan, şu galerimizdeki modeller de ilgini çekebilir: Pelerinli Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Tül Pelerinli Gelinlik Modeli

Beyaz - Derin V - Pelerinli

Görsel Numarası: D1020714

Düğün gününde güçlü bir silüet isteyen gelin adayları Marchesa'nın 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunda yer alan bu tül pelerinli gelinliği çok sevecek! Derin V yakasıyla iddialı bir gelinlik haline gelen bu tasarım, özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına çok yakışacak!

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Balon Kollu Yarım Balık Kesim Gelinlik Modeli

ipek - Hakim - Beyaz

Görsel Numarası: D1020713

Hakim yakalı, balon kollu bu gelinlik, sade ve aynı zamanda iddialı tasarımları seven gelin adayları için ideal. İpek kumaştan yapılan, vücudu saran, Monique Lhuillier imzalı bu tasarım, Lhuillier'in 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunun orijinal tasarımlı bir parçası olarak öne çıkıyor. Bu zarif tasarımlı gelinlikle sıkı ense topuzu tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez A Kesim Gelinlik Modeli

Tül - A - Straplez

Görsel Numarası: D1020711

2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunda iddialı tasarımlara imza atan Naeem Khan, 2019'da farklı tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi olacak gibi görünüyor. A kesim, straplez yaka bu gelinlik özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin V Yakalı Tül Yırtmaçlı Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1020710

Romantik gelinliklerin tasarımcısı Rosa Clara, 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunda da birbirinden şık gelinliklerle ön plana çıkıyor. Derin V yakalı, omuz detaylı bu gelinlik, tüllü yırtmacı ile fark yaratıyor. Gelinliğin omuz detaylarını kapatmamak için saçlarını atkuyruğu yaptırabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

U Yaka Uzun Kollu Gelinlik

Görsel Numarası: D1017809

En özel gününde kabarık etekli bir gelinliğin içinde prenses gibi hissetmek isteyebilirsin. Peki ya rahatlığın? Yürümesi zor balık gelinlik modellerine yarım balık modelleri alternatifini getiren tasarımcılar, kabarık gelinliklerle rahat edemeyeceği konusunda endişelenen gelinler için de çözüm buldu: Çıkarılabilir etekli gelinlikler! 2018 gelinlik modelleri arasında görmeye alıştığımız eteği çıkabilen gelinlik modellerinin, gelin adayları tarafından sıkça tercih edilmesi, bu akımı 2019 gelinlik modelleri arasında da görmemizi sağlıyor. Tercihini bu tarz bir gelinlikten yana yaptığında düğünün ilerleyen saatlerinde hem daha rahat edecek hem de bir gelinlik ile iki farklı tasarıma sahip olacaksın. Hem de Elie Saab imzalı!

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Fırfır Kollu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1018245

Kolları fırfırlı, düşük kollu gelinlik modeli, Elie Saab imzalı prenses gelinlikler arasında yerini alıyor. Göğüs dekolteli, dantel detaylı yaka kısmı ve kabarık eteğiyle romantik ve gösterişli modelleri seven gelin adaylarına hitap eden bu gelinlik ile saçlarını açık bırakmalısın.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İllüzyon Yaka Gelinlik Modeli

A - İllüzyon - İşlemeli Tül

Görsel Numarası: D1020707

Işıltılı! Mira Zwillinger'ın 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonunu en iyi özetleyecek kelimenin bu olduğunu söyleyebiliriz. İşte şık ve zarif bir örneği: illüzyon yakalı, metalik işlemeli bu gelinlik, göz alıcı tasarımıyla düğün gününde tüm bakışları üzerinde toplayacak!

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kayık Yaka Gelinlik Modeli

Tül - Uzun Kollu - Prenses - Kayık

Görsel Numarası: D1018242

Elie Saab'ın 2019 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonu içinde yer alan, tül gövdeli, çiçek işlemeli bu model, bahar gelinlerine büyüleyici bir görünüm kazandıracak. Gelinliğin omuz detaylarını kapamamak ve daha fresh bir görünüm yakalamak için, çiçekli saç aksesuarıyla tamamlayacağın, yandan, düşük bir topuz yaptırabilirsin.

Farklı romantik gelinlik modellerini de incelemek istersen şu galerimize göz atabilirsin: Romantik Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin Yırtmaçlı Anvelop Gelinlik Modeli

Beyaz - Derin V - Anvelop

Görsel Numarası: D1019024

Derin V yaka ve yırtmaç gibi feminen detaylarıyla öne çıkan bu gelinlik, özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir seçenek. Sonbaharda yapılacak düğünlerde tercih edilebilecek uzun kollu gelinliklerden biri olan bu tasarım ile yüksek, dağınık bir topuz yaptırabileceğin gibi atkuyruğu da tercih edebilirsin.

Uzun kollu gelinlik alternatiflerini incelemek istersen şu galerimizdeki modellere de göz atabilirsin: Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İki Parça Gelinlik Modeli

Saten - İki Parça - Beyaz - Düşük Omuzlu

Görsel Numarası: D1017106

Son zamanlarda görmeye alıştığımız iki parça gelinlik modellerini Pronovias'ta da bulman mümkün. Üst kısmında sade, düşük omuzlu bir büstiyerin kullanıldığı bu gelinlik, etek kısmındaki tüy detaylar ile büyüleyici görünüyor!

Birbirinden şık iki parçalı gelinliklere de göz atmak istersen şu galerimize bakabilirsin: İki Parça Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Tüylü Etekli Gelinlik

Kolsuz - İllüzyon - Beyaz - Tüylü Kumaş

Görsel Numarası: D1017103

Hayal tül üzerine işlemelerin kullanıldığı yaka kısmı ve tüylü kabarık eteğiyle kuğu gibi bir gelin olmak isteyen gelin adayları için ideal bir gelinlik! Gösterişli bu gelinlik ile aksesuar kullanmamalısın. Saçlarını da ay kuyruğu yaptırabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düz Kesim İşlemeli Gelinlik

Görsel Numarası: D1018384

Kısa kollu, düz kesim bu gelinlik, özellikle elma ve kum saati vücut tipine sahip gelin adayları için ideal. Sonbahar gelinleri için de uygun bir seçim olacak bu modeli, uzun tül bir duvak ile tamamlayabilir, daha ince ve uzun bir silüet yaratabilirsin.

Düz kesim gelinliklerle ilgili daha fazla detaya ulaşmak istersen şu makalemiz sana yardımcı olabilir: Düz Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kısa Pelerinli Gelinlik Modeli

A - Straplez - Beyaz - Kısa Pelerinli

Görsel Numarası: D1018378

Zuhair Murad imzalı, straplez yakalı bu gelinlik, kısa pelerini ile zarif bir görünüm kazanıyor. Uçları dantel işlemeli, A kesim etekli gelinlik, romantik seçimleri olan gelin adayları için ideal. Pelerin ile birlikte boğucu bir görünüm oluşturmaması için bu gelinlikle atkuyruğu modellerinden tercih edebilirsin.

Romantik gelinlik modellerini beğeniyorsan şu galerimizdeki modeller de ilgini çekebilir: Romantik Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum