Salihli Bizim Ev Sosyal Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Merkez Vali Parkı Polis Lokali

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Ahmetli Manisa Öğretmenevi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkez Manisa Polisevi

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün Yapılacak Sosyal Tesisler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öğretmenevi, polisevi, orduevi, üniversite restoranı gibi bir sosyal tesiste düğün yapmak çiftlere pek çok açıdan fayda sağlar. Bu faydaların en başında havuz başı, bahçe, teras gibi talep gören özelliklerdeki mekanları uygun fiyatlara kiralamaları geliyor. Orduevindeki havuz başında yapacağınız düğün, lüks bir otele göre çok daha bütçe dostu olacaktır. Sadece mekan özellikleri değil aynı zamanda da lokasyon olarak genellikle manzaralı ve merkezi bölgelerde bulunmaları da sosyal tesisleri cazip hale getiriyor. Bu mekanların bir diğer avantajı ise usta şefleri, deneyimli servis elemanları ve uzman organizasyon ekipleridir. Yıllar boyunca davet, düğün, balo gibi organizasyonlar için hazırlık yapan ekipler sayesinde düğününüz tam hayal ettiğiniz gibi olabilir.

Uygun fiyatlar, çeşitli mekan alternatifleri ve tecrübeleri çalışanlar gibi çiftlere cazip gelen özelliklere sahip olan sosyal tesisler, sıkça düğün mekanı olarak tercih ediliyor. Bu durum da sosyal tesislerin randevu defterlerinin hızla dolmasına sebep oluyor. Eğer bir sosyal tesiste düğün yapmak istiyorsanız aylar öncesinden istediğiniz mekanı belirleyip tarih almanızda fayda var.

Sosyal tesisler hakkında bilmeniz gereken bir diğer şey ise öğretmenevleri, orduevleri, polisevleri gibi sosyal tesislerin belli saatler içerisinde hizmet verdiğidir. Bu gibi mekanlarda genellikle servis 23.00, müzik ise 24.00’te sona erer. Eğer gecenin ilerleyen saatlerinde de eğlencenize devam etmek istiyorsanız bir after party mekanı ayarlayabilirsiniz.

Manisa Sosyal Tesisleri ve Öğretmenevleri

Manisa’daki bir orduevi, polisevi, üniversite restoranı, belediye tesisi ya da bir öğretmenevinde düğün yapacaksanız bu sayfadaki sosyal tesisleri inceleyerek aradığınız özelliklerdeki mekanı bulabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak mekanlar arasında karşılaştırma yapabilir ve düğün bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

  • Manisa Sosyal Tesisler Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 200 250 TL 50.000 TL
    Ahmetli 250 150 TL 37.500 TL
    Salihli 300 150 TL 45.000 TL