Manisa Sosyal Tesislerde Düğün

Manisa'nın tüm sosyal tesisleri Düğün.com'da! Hem bütçe dostu hem de şık sosyal tesisleri tek bir tıkla incele, beğendiğin firmalardan kolayca fiyat teklifi al, sana en uygun mekanı hızlıca seç!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler


Manisa Sosyal Tesisler Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Salihli 400 10 TL 4.000 TL
Merkez 250 30 TL 7.500 TL
Kula 200 50 TL 10.000 TL
Yunusemre 750 50 TL 37.500 TL
Ahmetli 300 10 TL 3.000 TL

Düğün Yapılacak Sosyal Tesisler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öğretmenevi, polisevi, orduevi, üniversite restoranı gibi bir sosyal tesiste düğün yapmak çiftlere pek çok açıdan fayda sağlar. Bu faydaların en başında havuz başı, bahçe, teras gibi talep gören özelliklerdeki mekanları uygun fiyatlara kiralamaları geliyor. Orduevindeki havuz başında yapacağınız düğün, lüks bir otele göre çok daha bütçe dostu olacaktır. Sadece mekan özellikleri değil aynı zamanda da lokasyon olarak genellikle manzaralı ve merkezi bölgelerde bulunmaları da sosyal tesisleri cazip hale getiriyor. Bu mekanların bir diğer avantajı ise usta şefleri, deneyimli servis elemanları ve uzman organizasyon ekipleridir. Yıllar boyunca davet, düğün, balo gibi organizasyonlar için hazırlık yapan ekipler sayesinde düğününüz tam hayal ettiğiniz gibi olabilir.

Uygun fiyatlar, çeşitli mekan alternatifleri ve tecrübeleri çalışanlar gibi çiftlere cazip gelen özelliklere sahip olan sosyal tesisler, sıkça düğün mekanı olarak tercih ediliyor. Bu durum da sosyal tesislerin randevu defterlerinin hızla dolmasına sebep oluyor. Eğer bir sosyal tesiste düğün yapmak istiyorsanız aylar öncesinden istediğiniz mekanı belirleyip tarih almanızda fayda var.

Sosyal tesisler hakkında bilmeniz gereken bir diğer şey ise öğretmenevleri, orduevleri, polisevleri gibi sosyal tesislerin belli saatler içerisinde hizmet verdiğidir. Bu gibi mekanlarda genellikle servis 23.00, müzik ise 24.00’te sona erer. Eğer gecenin ilerleyen saatlerinde de eğlencenize devam etmek istiyorsanız bir after party mekanı ayarlayabilirsiniz.

Manisa Sosyal Tesisleri ve Öğretmenevleri

Manisa’daki bir orduevi, polisevi, üniversite restoranı, belediye tesisi ya da bir öğretmenevinde düğün yapacaksanız bu sayfadaki sosyal tesisleri inceleyerek aradığınız özelliklerdeki mekanı bulabilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak mekanlar arasında karşılaştırma yapabilir ve düğün bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.