Kuaför Gülcan İbrahim

E-posta Gönder

  • Akhisar, Manisa.

Ekiple Tanışın

Kuaför Gülcan İbrahim Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kuaför Gülcan İbrahim Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Gülcan İbrahim Sık Sorulan Sorular

Kuaför Gülcan İbrahim gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Gülcan İbrahim gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kuaför Gülcan İbrahim gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Gülcan İbrahim gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Gülcan İbrahim şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Gülcan İbrahim şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Gülcan İbrahim ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Gülcan İbrahim ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Gülcan İbrahim Hakkında

Kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; diode lazer epilasyon, cilt bakım, kalıcı makyaj, profesonel makyaj, keratin bakımı, kaş pigmentasyonu ve gelin saçı makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Gülcan İbrahim Kuaför ailesi olarak hedefimiz her zaman, sizin bu salondan mutlu ayrılmanız. Bunun için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve kusursuz güzellikte işler yapıyoruz.

Gelin saçı ve makyajınız bizim için çok önemli. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu eşsiz deneyimin mükemmel olmasını istiyoruz. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. İlk olarak, siz değerli gelinlerimizin hayalinin ne olduğunu öğreniyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için de kollarımızı sıvıyoruz. Yılların getirdiği tecrübe ve birikimle birlikte, sizi en iyi halinizle hazırlıyoruz.

Hayalinizi öğrendikten sonra, birlikte saçınızın modeline karar veriyoruz. Saç modeliniz için; düğün yapacağınız mekan, konsept ve gelinliğinizin detayları önem arz ediyor. Bir bütün olarak bunların birbirini tamamlaması için en uygun modeli seçiyoruz. Kısa veya uzun, dalgalı veya kıvırcık fark etmeksizin her çeşit saça şekil verebiliriz. Seçtiğimiz modeli kusursuz bir şekilde uyguladıktan sonra makyajınıza karar veriyoruz.

Makyajınız için genellikle doğal tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Profesyonel bir cilt bakımı yaparak cildinizi makyaja hazırlıyoruz. Ardından, cilt tipinize uygun bazlarla bir temel oluşturuyoruz. Kusursuz bir en makyajından sonra, bakışlarınızı derinleştirmek için harika bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da dudak renginize uygun bir rujla bu görünümü tamamlıyoruz. Makyajınızın gece boyu kalıcı olması için özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Manisa kuaför salonları arasında, kişiye özel gösterdiğimiz ilgi ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla birlikte adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.