Saloon Vip Ahmet Sert

E-posta Gönder

 • Akhisar, Manisa.

Ekiple Tanışın

Saloon Vip Ahmet Sert Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Saloon Vip Ahmet Sert Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Vip Ahmet Sert Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Vip Ahmet Sert Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saloon Vip Ahmet Sert Hakkında

Manisa’da güzellik sektöründe yer alan profesyonel bir ekibimiz var. Salon Vip Ahmet Sert ekibi olarak işimizi ustalıkla yapıyor, her müşterimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Markamızın kurulduğu günden beri kaliteden ödün vermiyor, saç ve makyaj uygulamaları için bizi tercih eden her kadına en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Akhisar’daki salonumuzda güler yüzlü hizmet veriyor ve özel anlarınızı güzelliğinizle taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz. Her özel günde sizin için farklı saç tasarımları yaptığımızı ve gelin saçı-makyajı hizmeti verdiğimizi de biliyor musunuz?

Salon Vip Akhisar’da tercihiniz oluyorsa, özellikle düğün günü sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Saçınızın tasarımıyla hazırlıklara başlıyoruz. Randevu sistemiyle ve isteğe bağlı prova süreci planlamayla çalıştığımız salonumuzda ilgi odağımız siz oluyorsunuz. Bu sayede tam da istediğiniz gibi keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Aileniz ve dostlarınızı da salonumuzda hazırlıyor, güler yüzlü ekibimizle her şeyin harika olduğu bir günün planlamasını yapıyoruz.

Saç tasarımınızı yaparken bazı konulara dikkat ediyoruz. Bunlar; modelin yüz tipinize, stilinize, gelinliğinizin kesimine ve düğün konseptinize uygun olması. Zaten saç tasarımcımız ve aynı zamanda markamızın kurucusu Ahmet Bey, bu konuda sizinle hoş bir sohbet ederek tavsiyelerde de bulunuyor. Hayal ettiğiniz modeli büyük bir özenle tasarlıyor ve gecenin yıldızı olmanızı sağlıyor.

Bir diğer konu ise makyajınız! Bunun için birlikte çalıştığımız profesyonel makyaj artistimizle güzelliğinize ışık tutuyoruz. Cilt yapınıza uyan ürünleri seçiyor, her makyaj malzemesinden ilk olarak kalite bekliyoruz. Bu yüzden dünyaca ünlü markalarla çalışıyoruz. Akhisar kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğiniz için memnun kalacağınız hazırlık sürecini güzelliğinizin en doğal haliyle tamamlıyoruz.

Sizi mutlu etmek için yıllardır çalışıyor, moda ve sektörel gelişmelerle kaliteli hizmet sunmak için salonumuza davet ediyoruz. Salon Vip Ahmet Sert ve ekibimizle tanışmak için tek yapmanız gereken ise bu sayfa üzerindeki iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.