Damatlık

Manisa Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Merkez Bülent Alcan

10.000 TL'den fazla

Ahmetli Sarar

2.000 TL'den az

Ahmetli Kiğılı

2.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kilolu Erkekler Nasıl Damatlık Takım Elbise Giymeli?

Fazla kilolarından şikayetçi olan bir damat adayıysanız damatlık tercihinizi koyu renk, özellikle de siyah takım elbise modellerinden yana yapmanızı önerdiğimizi bilmelisiniz. Çünkü açık renkler kilolarınızı daha çok ön plana çıkarabilirler. Kaçınmanız gereken bir diğer nokta, kareli kumaşlardır. Kareli takım elbiselerin sizi olduğunuzdan daha geniş göstereceğini unutmayın!

Eğer karın bölgenizde bulunan fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz kuşak kullanarak bu bölgedeki fazlalıklarınızı gizleyebileceğinizi bilmenizde fayda var. Ayrıca ceketiniz sıralı düğmeli bir ceketse önünü iliklemeden kullanmanızı öneriyoruz. Aksi halde cekette potluklar meydana gelebilir. Kusursuza yakın görünebilmeniz için size tavsiyemiz kruvaze kesim bir damatlık takım elbise tercih etmeniz. Bu tarz damatlık modelleri özellikle göbek bölgenizi gizlemeniz için idealdir. Kilolu damat adaylarının daha çok diktirme seçeneğini göz önünde bulundurduğunu da söyleyebiliriz.

Damatlık Nerede Diktirilir?

Damatlık diktirirken profesyonel bir terzi ile çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz. Terziniz ne kadar tecrübeli ve profesyonel olursa damatlığınız o kadar mükemmel olacaktır. Unutmamanız gereken en önemli şey damatlık diktirmek için terzinizle mutlaka düğünden 2-3 ay önce iletişime geçmelisiniz. Son provanızı da düğünden 2-3 hafta önce yapabilirsiniz.

Manisa’da pek çok damatlık firmasının size özel dikim fırsatı da sunduğunu unutmayın. Aklınızdaki damatlık modelini belirledikten sonra sayfa üzerinde bulunan damatlık firmalarının profillerini inceleyebilir ve hoşunuza giden damatlık firmalarından tek tıkla randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları