Manisa Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

"Damatlık nereden alınır" sorusunun yanıtı, sadece bir tık uzakta. Manisa'nın tüm damatlık firmalarını damat adayları için Düğün.com'da derledik. Hemen tıkla, firmaları ve en beğenilen modellerini incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kilolu Erkekler Nasıl Damatlık Takım Elbise Giymeli?

Fazla kilolarından şikayetçi olan bir damat adayıysanız damatlık tercihinizi koyu renk, özellikle de siyah takım elbise modellerinden yana yapmanızı önerdiğimizi bilmelisiniz. Çünkü açık renkler kilolarınızı daha çok ön plana çıkarabilirler. Kaçınmanız gereken bir diğer nokta, kareli kumaşlardır. Kareli takım elbiselerin sizi olduğunuzdan daha geniş göstereceğini unutmayın!

Eğer karın bölgenizde bulunan fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz kuşak kullanarak bu bölgedeki fazlalıklarınızı gizleyebileceğinizi bilmenizde fayda var. Ayrıca ceketiniz sıralı düğmeli bir ceketse önünü iliklemeden kullanmanızı öneriyoruz. Aksi halde cekette potluklar meydana gelebilir. Kusursuza yakın görünebilmeniz için size tavsiyemiz kruvaze kesim bir damatlık takım elbise tercih etmeniz. Bu tarz damatlık modelleri özellikle göbek bölgenizi gizlemeniz için idealdir. Kilolu damat adaylarının daha çok diktirme seçeneğini göz önünde bulundurduğunu da söyleyebiliriz.

Damatlık Nerede Diktirilir?

Damatlık diktirirken profesyonel bir terzi ile çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz. Terziniz ne kadar tecrübeli ve profesyonel olursa damatlığınız o kadar mükemmel olacaktır. Unutmamanız gereken en önemli şey damatlık diktirmek için terzinizle mutlaka düğünden 2-3 ay önce iletişime geçmelisiniz. Son provanızı da düğünden 2-3 hafta önce yapabilirsiniz.

Manisa’da pek çok damatlık firmasının size özel dikim fırsatı da sunduğunu unutmayın. Aklınızdaki damatlık modelini belirledikten sonra sayfa üzerinde bulunan damatlık firmalarının profillerini inceleyebilir ve hoşunuza giden damatlık firmalarından tek tıkla randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları