Manisa Düğün Salonları

Tüm Manisa düğün salonları Düğün.com'da! Oturuduğun yerden düğün salonlarını incele, mekanlar hakkında bilgi al ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Maviinci Havuz Park Düğün Salonları
22
6

2019 yılından bu yana hizmet verdiğimiz Maviinci Havuz Park’ta, tüm aileniz ve sevdiklerinizle birlikte eğlenebileceğiniz geniş davet alanı ve gününüze lezzet katacak yemekler sizi bekliyor!...

Başlangıç Fiyatı
30.000 - 40.000 TL
Kapasite
100-1500 Kişi
Yağmur Düğün Salonu
Üyelere
Özel Fiyat
31
4
Yağmur Düğün Salonu

11 yorum

Yunusemre

 • 2. yıl
 • Yağmur Düğün Salonu Manisa’nın nüfus bakımından en kalabalık ilçesi Yunusemre’de yer alıyor. Evlilik hazırlığında olan çiftlerimizin bizi tercih etmesi için pek çok sebep sıralayabiliriz ancak...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Yemeksiz, Paket

  28.000 TL Fiyat Al

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Manisa Düğün Salonu Seçenekleri

  Manisa’nın farklı ilçelerinde aradığınız özelliklerde ve farklı kapasitelere sahip bir düğün salonunu kolayca bulabilirsiniz. Düğün salonları yaygın olarak bulunabilen düğün mekanları arasında yer aldığı için, sizin ve davetlilerinizin kolay ulaşabileceği konumda yer alanları tercih etmenizde fayda var.

  Düğün ya da nişan salonları için bir araştırma yapmadan önce davetli listenizi gözden geçirmenizi öneririz. Böylece örneğin davetli listenizde 200 kişi varsa, 300 kişilik düğün salonları sizin için uygun bir seçenek olmayacaktır. Bu durumda daha küçük düğün salonları ile görüşebilirsiniz. Düğün sarayı seçerken, alçak tavan olmamasına, kolonlarla pistin ve davetlilerin oturduğu alanların fazla bölünmemesine dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca iyi bir havalandırma ve ısıtma-soğutma sistemi olan mekanları tercih etmeniz önemli. Örneğin bir kış düğünü yapacaksanız, mekanın yeterince ısıtamazsanız, konuklarınızı yeteri kadar eğlendiremezsiniz. Bu durumun tersi de yaz düğünleri için geçerlidir.

  Düğün Salonları Fiyatları

  Bulunduğunuz şehirde her keseye uygun düğün salonu bulabilmeniz mümkün. Düğün salonlarının fiyatları, konumlarına, büyüklüklerine, sunduğu menü seçeneklerine, dekorasyon için ekstra süsleme isteyip istememenize ve düğününüzü hangi mevsimde yapacağınıza göre değişiklik gösterebilir. Düğün sezonu olarak bilinen yaz aylarında, talep fazla olduğundan mekanın size sunduğu fiyat da daha yüksek olacaktır.

  Manisa’da düğün salonu fiyatlarını, oturduğunuz yerden kolayca araştırmak için bulunduğunuz sayfadan faydalanabilirsiniz. Şehrinizdeki düğün salonlarını kolayca listeleyebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz.

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları

  Manisa Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular