Manisa Düğün Salonları

Tüm Manisa düğün salonları Düğün.com'da! Oturuduğun yerden düğün salonlarını incele, mekanlar hakkında bilgi al ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme La Mora Düğün Salonu

Yunusemre

La Mora Düğün Salonu

Manisa şehir merkezinde bulunan La Mora Düğün Salonu, profesyonel hizmeti ile en çok tercih edilen düğün salonlarından! Kolay ulaşımı ve yüksek kapasiteli misafir ağırlayabilme kabiliyeti ile de...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

47
İncele
Esnek sözleşme Yağmur Düğün Salonu

Yunusemre

Yağmur Düğün Salonu

Düğününü güzel bir mekânda yapmak isteyen değerli çiftlerimiz için bir önerimiz var; Yağmur Düğün Salonu! Beklentilerinizin çok üstünde hizmet vermeyi amaçlayan tecrübeli ekibimizle, sizi...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

7 yorum

%10 indirim
23
3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Tüm Şehirler Düğün Salonları


Manisa Düğün Salonları Fiyatları
İlçe Kapasite Düğün Fiyatı
Turgutlu 458 2.833 TL
Akhisar 491 3.166 TL
Merkez 425 4.375 TL
Şehzadeler 625 7.500 TL
Yunusemre 450 6.250 TL
Demirci 450 6.250 TL

Manisa Düğün Salonu Seçenekleri

Manisa’nın farklı ilçelerinde aradığınız özelliklerde ve farklı kapasitelere sahip bir düğün salonunu kolayca bulabilirsiniz. Düğün salonları yaygın olarak bulunabilen düğün mekanları arasında yer aldığı için, sizin ve davetlilerinizin kolay ulaşabileceği konumda yer alanları tercih etmenizde fayda var.

Düğün ya da nişan salonları için bir araştırma yapmadan önce davetli listenizi gözden geçirmenizi öneririz. Böylece örneğin davetli listenizde 200 kişi varsa, 300 kişilik düğün salonları sizin için uygun bir seçenek olmayacaktır. Bu durumda daha küçük düğün salonları ile görüşebilirsiniz. Düğün sarayı seçerken, alçak tavan olmamasına, kolonlarla pistin ve davetlilerin oturduğu alanların fazla bölünmemesine dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca iyi bir havalandırma ve ısıtma-soğutma sistemi olan mekanları tercih etmeniz önemli. Örneğin bir kış düğünü yapacaksanız, mekanın yeterince ısıtamazsanız, konuklarınızı yeteri kadar eğlendiremezsiniz. Bu durumun tersi de yaz düğünleri için geçerlidir.

Düğün Salonları Fiyatları

Bulunduğunuz şehirde her keseye uygun düğün salonu bulabilmeniz mümkün. Düğün salonlarının fiyatları, konumlarına, büyüklüklerine, sunduğu menü seçeneklerine, dekorasyon için ekstra süsleme isteyip istememenize ve düğününüzü hangi mevsimde yapacağınıza göre değişiklik gösterebilir. Düğün sezonu olarak bilinen yaz aylarında, talep fazla olduğundan mekanın size sunduğu fiyat da daha yüksek olacaktır.

Manisa’da düğün salonu fiyatlarını, oturduğunuz yerden kolayca araştırmak için bulunduğunuz sayfadan faydalanabilirsiniz. Şehrinizdeki düğün salonlarını kolayca listeleyebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz.