Manisa Düğün Salonları

Tüm Manisa düğün salonları Düğün.com'da! Oturuduğun yerden düğün salonlarını incele, mekanlar hakkında bilgi al ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Manisa Arena

Şehzadeler

Manisa Arena

Güler yüzlü ve seçkin personelimiz ile özel günlerinize ait tüm detayları düşünerek her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Kaliteyi ve sürekliliği ilk edinmiş yapımızla, %100 müşteri...

10.000 TL'den fazla

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

1
İncele
Esnek sözleşme Hanzade Golden (Çakra) Palas

Merkez

Hanzade Golden (Çakra) Palas

Modern tasarımın en güzel örneğini göreceğiniz salonumuzda, uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir düğün yapmak harika olmaz mıydı? Üstelik sizin için özel olarak hazırladığımız lezzetli...

2 yorum

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

27 3 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları

Manisa Düğün Salonu Seçenekleri

Manisa’nın farklı ilçelerinde aradığınız özelliklerde ve farklı kapasitelere sahip bir düğün salonunu kolayca bulabilirsiniz. Düğün salonları yaygın olarak bulunabilen düğün mekanları arasında yer aldığı için, sizin ve davetlilerinizin kolay ulaşabileceği konumda yer alanları tercih etmenizde fayda var.

Düğün ya da nişan salonları için bir araştırma yapmadan önce davetli listenizi gözden geçirmenizi öneririz. Böylece örneğin davetli listenizde 200 kişi varsa, 300 kişilik düğün salonları sizin için uygun bir seçenek olmayacaktır. Bu durumda daha küçük düğün salonları ile görüşebilirsiniz. Düğün sarayı seçerken, alçak tavan olmamasına, kolonlarla pistin ve davetlilerin oturduğu alanların fazla bölünmemesine dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca iyi bir havalandırma ve ısıtma-soğutma sistemi olan mekanları tercih etmeniz önemli. Örneğin bir kış düğünü yapacaksanız, mekanın yeterince ısıtamazsanız, konuklarınızı yeteri kadar eğlendiremezsiniz. Bu durumun tersi de yaz düğünleri için geçerlidir.

Düğün Salonları Fiyatları

Bulunduğunuz şehirde her keseye uygun düğün salonu bulabilmeniz mümkün. Düğün salonlarının fiyatları, konumlarına, büyüklüklerine, sunduğu menü seçeneklerine, dekorasyon için ekstra süsleme isteyip istememenize ve düğününüzü hangi mevsimde yapacağınıza göre değişiklik gösterebilir. Düğün sezonu olarak bilinen yaz aylarında, talep fazla olduğundan mekanın size sunduğu fiyat da daha yüksek olacaktır.

Manisa’da düğün salonu fiyatlarını, oturduğunuz yerden kolayca araştırmak için bulunduğunuz sayfadan faydalanabilirsiniz. Şehrinizdeki düğün salonlarını kolayca listeleyebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri isteyebilirsiniz.