İs & Se Kuaför

E-posta Gönder

 • Akhisar, Manisa.

Ekiple Tanışın

İs & Se Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

İs & Se Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İs & Se Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İs & Se Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İs & Se Kuaför Hakkında

Saç tasarımı ve makyaj konusunda ödüllü kurucularımız tarafından yıllar önce faaliyete giren, İs & Se Kuaför ailesine hoş geldiniz! Manisa Akhisar’da kaliteli hizmetin güzellik ve doğal olarak sağlıkla buluştuğu adrestesiniz. Üstelik onlarca ödülüyle saç tasarımlarında fark yaratan Selda Hanım ve İsmail Bey’in sunduğu stil danışmanlığıyla düğün günü şıklığınızı tamamlama şansı da bulabilirsiniz. Ne dersiniz, sıradaki gelinimiz siz olabilir misiniz?

Sıradaki gelinimiz olmanız için randevunuzu hiç vakit kaybetmeden düzenliyoruz. Bu sayede harekete geçiyor, saçınız için ihtiyacınız olan bakım ve renk değişikliklerini tamamlıyoruz. Estetik renklendirme konusunda eğitmen olan saç tasarımcılarımızla düğün öncesi imajınızı yeniliyoruz. Sıra geliyor saç tasarım sürecine! Tamamen size özel olacak saç modeliniz için benzeri olmayan topuz ve örgü çalışmaları yapıyoruz. Güçlü ve parlak görünen saçlarla ışığınızı ortaya çıkarıyor, yüz hatlarınıza yakışan modeli makyaj uygulamalarımızla tamamlıyoruz. Kaş ve kirpik uygulamaları saç modelinizi tamamlayan en önemli detay oluyor. Zarafetinize ışık tutarken doğal makyaj uygulamaları yapmaya da özen gösteriyoruz. Üstelik saçınız ve cildiniz için kullandığımız her üründe kalite ile hijyeni ilk öncelik olarak belirliyoruz.

Siz de masallardaki gibi görüneceğiniz düğün için benzeri olmayan saç tasarımlarımızı tercih ediyorsanız, makyaj uygulamalarımızla güzelliğinize ışık tutmak için çalışan ekibimizle de tanışmalısınız. Yakın dostlarınız ve aile üyelerinize de salonumuzda düğün hazırlığı yapma şansı sunabileceğinizi unutmayın. Selda ve İsmail Karaca tarafından verilen eğitimlerin soracak olursanız; topuz teknikleri, estetik ve krepesiz renklendirme gibi birçok seçeneğiniz var. Bir yandan güzellik uzmanlığı, makyaj teknikleri ve saç tasarım eğitimleriyle kendimizi geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz.

Akhisar’daki kuaförler arasında tercih yapmak üzereyseniz, İs & Se Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmadan son kararınızı vermeyin deriz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.