Burhan Akar Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Akhisar, Manisa.

Ekiple Tanışın

Burhan Akar Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Burhan Akar Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Burhan Akar Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Burhan Akar Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Burhan Akar Saç Tasarım Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz! Manisa kuaför salonları arasında, Burhan Akar Saç Tasarım ailesi olarak, profesyonel bir ekiple siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz. En özel gününüzde en iyi halinizle görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de kendinizi teslim edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Tarzınızı yansıtacak ve sizi eşsiz kılacak bir saç ve makyaj yapıyoruz. Tesettürlü gelinlerimiz için de ayrı bir hizmetimizin bulunduğunu belirtmek isteriz. Yüz şeklinize en uygun türban tasarımını yapıyoruz. Sonrasında dilerseniz, taşlı veya zarif incili aksesuarlarla bunu güzelce süslüyoruz. Bembeyaz gelinliğinizi tamamlayacak bu türbanla göz alıcı görüneceğinize eminiz.

Saç modelinize, sizin fikirleriniz ve arzularınız doğrultusuna karar veriyoruz. Düğün konseptiniz, düğün yapacağınız mekan ve gelinliğinizin detaylarını göz önünde bulundurarak bir model belirliyoruz. Kısa veya uzun, kıvırcık veya düz fark etmeksizin her saçı şekillendirebiliriz. Birlikte karar verdiğimiz saç modelinizi uyguladıktan sonra, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için öncelikle, cildinizi güzelce temizliyoruz ve makyaja hazır hale getiriyoruz. Cilt tipinize uygun baz kullanarak makyajınızın kalıcılığını artırmayı hedefliyoruz. Ardından, etkileyici bakışlara sahip olmanız için buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da makyajı tamamlayacak renk tonunda bir rujla, makyajınızı sonlandırıyoruz.

Saç ve makyajınızın, düğün günü boyunca kalıcı olması ve sizi uğraştırmaması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Böylece, doyasıya eğlencenin tadını çıkarırken bir de saçınızı ve makyajınızı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Düğün günü dilerseniz, düğün mekanınızda da hizmet verebiliriz. Kendinizi nerede daha rahat hissedeceğinizi söylemeniz yeterli olacaktır!

Gelin saçı ve makyajı fiyat ve hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi almak ve ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.