Sim Kuaför

E-posta Gönder

  • Akhisar, Manisa.

Ekiple Tanışın

Sim Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Sim Kuaför Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Sim Kuaför Özellikler

Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sim Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

{Sim Kuaför} gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sim Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


{Sim Kuaför} gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sim Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


{Sim Kuaför} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sim Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


{Sim Kuaför} ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sim Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sim Kuaför Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz bu eşsiz günde, en iyi halinizle görünmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size muhteşem bir önerimiz var: Sim Kuaför Akhisar. Siz değerli gelinlerimize yıllardır hizmet veriyoruz ve sizin için her zaman en iyisini hedefliyoruz. Küçüklükten beri hayalini kurduğunuz bembeyaz gelinliğinizin içinde harika görünmeniz için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Kuaför salonumuzda; renklendirme, ombre, saç bakımı, manikür, sombre, profesyonel kesim, gelin saçı ve makyajı gibi pek çok hizmet veriyoruz. Özel günlerinizde sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz ve hayallerinizdeki görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Siz de kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Gelin saçı ve makyajı için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, nasıl bir gelin olmak istediğinizi soruyoruz. Ardından, düğününüz hakkındaki detayları öğreniyoruz. Düğün konsepti, düğün yapacağınız mekan ve gelinliğinizin özelliklerine göre de planımızı şekillendiriyoruz.

Salonda veya otelde düğün yapacaksanız, topuz yapılmış saçları tavsiye ediyoruz. Mekanın ağırlığını en iyi taşıyacak şekilde bir saç modeli yapıyoruz. Kır düğünü için de açık bırakılmış ve dalgalı veya dağınık örgülerle bezenmiş saçları tercih edebilirsiniz. Çiçekli saç aksesuarlarıyla uyumuna hayran kalacaksınız!

Makyajınız için, güzelliğinizi ön plana çıkaracak doğal tonları kullanmayı çok seviyoruz. Pürüzsüz cildinizin üzerine, muhteşem bir ten makyajı yapıyoruz. Sonrasında, bakışlarınızı derinleştirmek için buğulu bir göz makyajı ile devam ediyoruz. Son olarak da tüm makyaja uygun renk tonlarında bir rujla makyajınıza son veriyoruz.

Manisa kuaför salonları arasında, kişiye özel hizmetimiz ve ayrıcalıklarımızla siz değerli gelinlerimize eşsiz olanaklar sağlıyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.