Es-Sa Kuaför

E-posta Gönder

  • Akhisar, Manisa.

Ekiple Tanışın

Es-Sa Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Es-Sa Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Es-Sa Kuaför Sık Sorulan Sorular

Es-Sa Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Es-Sa Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Es-Sa Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Es-Sa Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Es-Sa Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Es-Sa Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Es-Sa Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Es-Sa Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Es-Sa Kuaför Hakkında

Kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, renklendirme, mikro kaynak, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Aynı zamanda saç bakımı ve manikür gibi uygulamalarımız da bulunuyor. Memnuniyetinizi sağlamak ve sizi arzu ettiğiniz görünüme kavuşturmak için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Es Sa Kuaför Akhisar ailesi olarak, düğününüzde eşsiz güzellikte hissetmek için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Sezonun trendlerini modern tarzımızla birleştiriyoruz ve ortaya muhteşem işler çıkarıyoruz. Gelin saçı ve makyajı için de büyük bir özenle çalışıyoruz. Bu özel günde sevdiğiniz kişinin karşısına en iyi halinizle çıkmanız için, tüm birikimimizi konuşturuyoruz.

Nasıl bir gelin olmayı hayal ettiğiniz bizim için çok önemli. Çünkü bu deneyimi belki bir kez yaşayacaksınız ve her şey tam da düşlediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Sizinle sohbetimiz esnasında diğer detayları da öğrendikten sonra, saç modelinize birlikte karar veriyoruz. Büyük bir ustalıkla saçlarınızı taradıktan sonra makyajınıza geçiyoruz.

Gelin makyajınız için, cildinizi pürüzsüzlüğe kavuşturduktan sonra kusursuz bir ten makyajı yapıyoruz. Cilt renginize birebir uyan bir fondötenden sonra yüz hatlarınızı belirgin hale getirmek için kontür uygulaması yapıyoruz. Ardından, bakışlarınıza derinlik kazandırmak için buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da dudak renginize uygun bir rujla makyajınızı tamamlıyoruz.

Düğün gününde dilerseniz, düğün yapacağınız mekanda da hizmet verebiliriz. Ayrıca sizinle birlikte yakınlarınızı da düğüne hazırlayabiliriz. Böylece, sohbet havası içinde geçen bu hazırlanma sürecinde, günün tatlı telaşını biraz da olsa üzerinizden atabilirsiniz.

Manisa kuaför salonları arasında siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel günü bizimle paylaşmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.