200 - 875 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tercihinize Göre Düğün ve Nikah Kokteyli Seçenekleri

Eğer gösterişli bir nikah daveti vermek istiyorsanız düğün, aile üyeleri ve en yakınlarınızla samimi ve rahat bir organizasyon istiyorsanız da nikah kokteyli seçeneğini düşünebilirsiniz. Kokteyl mekanları olarak size otelleri, balo salonlarını ve kır bahçelerini önerebiliriz. Eğer biraz gösterişli bir kokteyl daveti düşünüyorsanız havuz başında hizmet verebilecek mekanlara yönelebilirsiniz. İkramlıklarınızı bütçenize göre şekillendirebileceğinizi unutmayın. Örneğin, düğün ve nikah organizasyonu için kokteyl prolonge seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Özellikle açık büfe kokteyl hizmeti, seçimi konuklarınıza bırakacağınız için oldukça memnun edici olabilir.

Manisa Davet Mekanları Kokteyl Düğün İçin Size Ne Sunar?

Kokteyl düğün veya kokteyl nikah için tercih edebileceğiniz kulüpler ve davet alanları yemekli bir düğünden çok daha uygun bütçelidir ve size farklı ihtiyaçlarınız için bütçe oluşturma olanağı sağlar. Ayrıca kokteyl organizasyonu daha sıcak ve samimi bir ortam oluşmasına imkan verir. Çünkü konuklarınız bistro masalarında ayakta duracağı için birbirleri arasındaki etkileşim daha fazla olur. Eğer alkollü bir davet planlıyorsanız, size bu imkanı sunacak mekanlara yönelerek aramanızı sınırlandırabilirsiniz. Alkollü kokteyl düğünü için menüde mutlaka çerezler bulundurmayı ihmal etmeyin.

Manisa’da düğün ve nikah için davet alanları ararken bütçenizi, davetli sayınızı ve konseptinizi göz önünde bulundurarak aramanızı daraltmanızı öneririz. Böylece çok daha hızlı tercihlerde bulunabilirsiniz. Mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alarak da işinizi kolaylaştırabileceğinizi unutmayın.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları