Catering Hizmetleri

Manisa Catering Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğünde Catering Fiyatları Neye Göre Değişir?

Hazır yemek sektörü denilince akla ilk olarak elbette catering firmaları geliyor. Catering fiyatları ise davetli sayısına, hangi konseptte menü seçileceğine, menü içeriğine, kullanılacak malzemelere ve hizmet şekline göre farklılıklar gösteriyor. Gösterişli ve yüksek bütçeli bir düğün düşünüyorsanız zengin menü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çeşidi bol bir ordövr tabağı ardından ara sıcaklar ve sonrasında kırmızı etten oluşan hoş bir menü sizi ve misafirlerinizi memnun edebilir. Tatlı olarak da pasta ikramının yanı sıra şerbetli tatlılar veya farklı aperatifleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. Alkollü bir düğün tercih ediyorsanız menüye çerezleri de dahil edebilirsiniz. Ekonomik bir düğün tercih eden çiftler ise isterlerse menü içerisindeki ordövr tabağını çıkarttırarak direkt ara sıcak ile açılışı başlatabilirler. Ardından beyaz et menüsü seçerek salata ve sınırsız meşrubat ile hem leziz hem de bütçelerine uygun hoş bir düğün daveti verebilirler. Menü konseptinizin alakart ya da açık büfe olması gerektiğine de kişi sayınızı göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz. Bu seçim hakkında fikir alabilmek için makalemize de göz atabilirsiniz.

Düğün konseptinin alkollü veya alkolsüz olması, menüde kullanılacak etin beyaz ya da kırmızı olması, menüye eklenecek çıkarılacak aperatifler catering hizmeti için fiyat dengesini değiştirecektir. Bu nedenle sizin bir bütçe belirmeniz ve bu bütçeye göre firma ile beraber menü oluşturmanız gerekir.

Manisa’da bütçenize uygun catering firmasını bulmak için sayfa üzerinden araştırma yapabilir, catering firmalarının hizmetlerini inceleyerek beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları