Gelin Saçı ve Makyajı Manisa

Reina Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Reina Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Reina Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Reina Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Reina Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Reina Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Reina Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Reina Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Reina Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Reina Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde düğün gruplarına hizmet, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Reina Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Reina Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Reina Kuaför Hakkında

Akhisar’da Ragıp Bey mevkiinde yer alan Reina Kuaför Salonu’nda yıllardır kaliteli hizmet sunuyoruz. Bu maceraya 15 yılı aşkın bir süre önce çıktık ve her zaman en iyi olmayı hedefleyerek çalıştık. Güzellik sektöründe kendimizi her geçen gün geliştirmeye ve yenilemeye de devam ediyoruz. Zaten bugün sıklıkla tercih edilmemize sebep olan da bu! 6 kişilik ekibimizde yer alan takım arkadaşlarımızın her birinin alanında uzman olduğunu da biliyor muydunuz?

Gelin saçı ve makyajı için tercih ettiğiniz salonumuzda, sunduğumuz hizmetlerden de söz etmeye ne dersiniz? Öncelikle; bilmelisiniz ki hazırlık sürecinde en iyi hizmeti sunmak ve sizinle yeterince ilgilenmek için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Ayrıca düğün öncesi imaj yenileme veya değişiklik tercih ediyorsanız, erkenden tanışmak süreci planlamamız için son derece önemli. İmaj değişiklikleri için model saç kesimleri, renk değişikliği, ombre, sombre, balyaj ve kaynak gibi işlemleri düşünebilirsiniz. Yenilenme içinse; dip boya, saç bakımı, microblading gibi kaş-kirpik uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Reina Kuaför Akhisar’da düğün günü gelip çattığında hiç vakit kaybetmeden topuz ve örgü model detaylarıyla saç tasarımınızı yapıyoruz. Salonumuzda tam da istediğiniz saç modelini yüz hatlarınıza yakışan şekilde stilize ediyor, duvak ve saç aksesuarlarıyla şıklığınızı tamamlıyoruz. Bu arada dağınık saç modelleri, kalın dalgalı saçları da özellikle kır düğünleri ve dış çekimler için tercih edebilirsiniz. Makyajınızı soracak olursanız; dünyaca ünlü makyaj malzemesi markalarının ürünleriyle işlem yapıyoruz. Cildinize zarar vermeden kalıcı bir makyaj yapıyor, doğal ve aydınlık görüntünüzle gecenin yıldızı olmanızı sağlıyoruz… Siz de ve yakınlarınızı salonumuzda ağırlamak ve düğün hazırlıklarını tamamlamak için heyecanla iletişime geçmenizi bekliyoruz!

İletişim formumuz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Reina Kuaför iletişimini sağlayarak Akhisar gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizden yararlanmak için acele etmelisiniz!

İletişim

  • Adres:

    Ragıp Bey, sokak no:4/A, 45200 Akhisar/Manisa

  • Haritadaki Konumu

    Reina Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.