Tarık Mermere Hairstylist

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tarık Mermere Hairstylist Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Tarık Mermere Hairstylist Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Tarık Mermere Hairstylist Sık Sorulan Sorular

Tarık Mermere Hairstylist gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Tarık Mermere Hairstylist gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Tarık Mermere Hairstylist gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Tarık Mermere Hairstylist gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Tarık Mermere Hairstylist şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tarık Mermere Hairstylist şehir dışında hizmet veriyor.


Tarık Mermere Hairstylist ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tarık Mermere Hairstylist ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tarık Mermere Hairstylist Hakkında

Sıcak ortam, profesyonel hizmet, güvenilir ekiple beraber unutulmaz bir görünüme sahip olabileceksiniz. Yıllardır Manisa kuaförleri arasında yer alan Tarık Mermere Hair Style adı altında hizmet veriyor. Gelin adayların ideal görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Peki, nasıl kusursuz hizmet sağlıyoruz?

İlk olarak gelin saçınızı inceleyerek başlıyoruz. Saç analizi ve keyifli bir sohbetten sonra gerekli bilgileri öğreniyoruz. Gelinlik, düğün mekânı ve zamanı dikkate alınarak istediğiniz tarzı da öğreniyoruz. Manisa gelin saçı firmaları arasında özenle çalışıyor, gerekli tüm kriterleri dikkate alarak kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Romantik bir konsepte düzenlenecek düğünler için örgü modelleri tercih ederken klasik bir düğün tercih edecekler için ise topuz önerilerinde bulunuyoruz.

Gelin makyajında ise cilt tipinize uygun kozmetik ürünleri kullanıyor, doğru makyaj teknikleriyle yüz hatlarınızı ortaya çıkarıyoruz. Genel olarak makyaj yaparken doğal tonları tercih ediyoruz. Cildinize uygun fondöten ve allık tercih ediyor, göz rengi dikkate alınarak da far seçiyoruz. Ruj ve aydınlatıcılarla da makyajı tamamlıyoruz. Porselen makyajınız için kapatıcılığı yüksek ürünleri kullanarak pürüzsüz bir cilt elde ediyoruz. Nemlendirici ve baz ürünleriyle de dayanıklılığı güçlendiriyoruz.

Tabii ki bu seçimleri yaparken duvağınızın modeline de dikkat ediyoruz. Aksesuar seçimi de özel gününüzdeki stiliniz için oldukça önemli. Bizimle önceden iletişime geçerek isteklerinizi anlatabilir, doğal güzelliğinizi ön plana çıkarabiliriz.

Yaz dönemlerinde oldukça yoğun olduğumuz için en az 4 hafta önceden iletişime geçmeli, takvimimizde siz de yer alabilirsiniz. Böylece düğün gününüz için verimli çalışma programı yapabilir, aklınıza takılan tüm soruları cevaplayabiliriz.

Eğer siz de doğru yerde hizmet almak isterseniz Tarık Mermere Kuaför’ü tercih edebilir, özel gününüzde profesyonel ellere kendinizi bırakabilirsiniz. Ekibimizle iletişim kurmak ve hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan Manisa kuaför salonları arasından bizi seçerek iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.