Manisa Düğün Organizasyon Şirketleri

Tüm Manisa düğün organizasyon şirketleri Düğün.com'da! Firmaları ve daha önce organize ettikleri düğünlerin fotoğraflarını incele, beğendiğin firmalarla iletişime geçerek fiyatlarını öğren!

%15 indirim
Zübeyde Som Organizasyon
34
3

Merhaba, ben Zübeyde Som. Organizasyon sektöründeki deneyimlerimi kendi markam altında sizlere sunmaya karar vererek 2021 yılında Zübeyde Som Organizasyon’u kurdum. Düğünlerin göz kamaştıran...

Kayahan Organizasyon
20
6

Kayahan Organizasyon, Akhisar düğün organizasyon firmaları arasındaki 2. yılını gururla kutluyor. Genç ve dinamik bir ekiple sizi karşılıyoruz. Öğrenme hevesimiz ve kavrama hızımızla her zaman...

Min. Fiyat
750 TL'den fazla

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Düğün Organizasyonu Nasıl Olmalı?

İyi bir düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız, öncelikle bir düğün teması belirlemenizi öneririz. Bu temalar sayesinde, düğününüz detaylarla zenginleşir ve seçtiğiniz temaya göre de konuklarınıza ne kadar tarz sahibi bir çift olduğunuzu gösterebilirsiniz. Mekanın dekorasyonu konusunda bir düğün organizasyon firması ile anlaşacaksanız, kafanızdaki temayı onlara anlatmalısınız. Birlikte çalışacağınız firma bu temaya göre mekanın süslemelerini yapacak, mekanda kullanacağı renklerin birbirleri ve konsept ile uyumlu olmasını sağlayacaktır. Bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve rustik temalı bir düğün organize edecekseniz, mekan süslemesinde mümkün olduğunca doğal malzemeler kullanmaya dikkat etmelisiniz. Örneğin masa süslemelerinde ham odundan yapılmış masa numaraları, kozalaklar kullanabilir, düğün pastanızı yine ince odun dilimlerinden hazırlanan tepsi üzerinde sunabilirsiniz. Düğün takında ise makrome örgülere yer vermek, salaş ve bohem bir etki yaratacaktır.

Deniz temalı bir düğün ile evlenmeyi düşünüyorsanız, masa ve sandalye giydirmesi olarak, beyaz ve mavi organze kumaşlar kullanabilirsiniz. Bu kumaşlara gelin takında da yer verebilir, bu sayede şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca masa süslemelerinde konseptinizi anlatacak, denizyıldızları, balık, çapa, yelkenli gibi figürler kullanabilir, masa üzerlerine içi kum, deniz kabuğu dolu şeffaf dekoratif fanuslar yerleştirebilirsiniz. Manisa’da evlenmeyi düşünüyorsanız, bütçenize uygun düğün organizasyon şirketleri ile temasa geçmenizi öneririz. Aradığınız kriterlere uygun firmaları bulmak çok kolay. Bulunduğunuz sayfa aracılığıyla şehrinizdeki firmaları kolayca listeleyebilir, firma sayfalarından detaylıca verdikleri hizmetleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilmeniz de mümkün.

Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Tüm Şehirler Organizasyon Firmaları