Manisa Düğün Fotoğrafçıları

Save the date ve düğün hikayesi gibi hizmetler veren tüm Manisa düğün fotoğrafçılarını bir araya getirdik. İncele, beğendiğin fotoğrafçılardan fiyat teklifi iste!

Hakan Türk Wedding
78

Aşkınızın hikayesi nasıl anlatılmalı? Doğanın içerisinde gerçekleştirilen dış çekimlerle ve canlı renkleriyle uzun yıllar saklayabileceğiniz fotoğraf kareleriyle anlatmaya ne dersiniz? Bunun için...

Min. Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL
%33 indirim
Ali Şen Fotoğrafçılık
216
1

Uzun süredir sektörde yer alan Ali Şen Fotoğrafçılık Manisa düğün fotoğrafçıları arasında bulunuyor. Sektörde 36 yılı aşan deneyimle hizmet veren Ali Şen kendi firmasıyla çiftlere yardımcı olmaya...

Min. Paket Fiyatı
1.500 TL'den az
Motto
32
Motto

Yunusemre

2000 senesinde temelden yetişerek bu işe başladım.Ufak yaşlardan itibaren çalışmaya başladığım bir stüdyoya 23 sene hizmet ettim ve 2023 senesinde ise kendi markamı oluşturarak değerli çiftlere...

Min. Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL
Cihan Ataç Fotoğraf
9

Manisa, Yunusemre’de hizmet veren Cihan Ataç Fotoğraf 10 yıllık deneyimiyle çiftlerle buluşuyor. Çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi sırasında gereksinim duyabileceği ihtiyaçları temin eden firma...

Min. Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Manisa Düğün Fotoğrafçıları

Manisa’da düğün çekimi ve albümü yaptırmak isteyen çiftlerin imdadına profesyonel fotoğrafçılar koşuyor. Manisa’da ister dış mekan ister stüdyo çekimi yaptırabileceğiniz birçok düğün fotoğrafçısı bulunuyor.

Manisa’daki fotoğrafçıların çoğu dış mekan çekimi konusuna oldukça hakim. Ayrıca dileyen çiftler Manisa fotoğraf stüdyolarıyla da çalışabiliyor. Manisa fotoğrafçıları çiftlere standart paketler sunuyor. Bu paket dahilinde 2-3 saat süren dış çekim yapılıyor. Ek olarak da büyük albüm, aile albümü ve kanvas tablo veriliyor.

Manisa düğün fotoğrafçıları, standart çekimlerin dışında tüm gün süren düğün hikayesi çekimi de yapıyor. Genellikle kameraman ve fotoğrafçı olmak üzere iki kişilik bir ekip size eşlik ediyor. Save the date, trashday ya da düğün hikayesi çekimi gibi seçenekler de Manisa düğün fotoğrafçılarının sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Manisa düğün fotoğrafçısıyla anlaşmadan önce çekim yerlerini, talep etmeniz halinde şehir dışına gidip gitmediklerini öğrenmenizde fayda var. Hangi ekipmanları kullandıkları ve kaç kişilik bir ekiple hizmet verdikleri de önemli.

Manisa’daki birçok fotoğrafçı, fotoğraf çekimlerine renk katan şemsiye, salıncak, bisiklet gibi aksesuarları da kendileri temin ediyor. Anlaşacağınız fotoğrafçıya da bu tarz aksesuarlar kullanıp kullanmadıklarını sorabilirsiniz.

Manisa Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler

Manisa’da düğün fotoğraflarınız çekildikten sonra genellikle 2-3 hafta içinde size teslim ediliyor. Bazı firmalarda bu süre 1 haftaya kadar düşebiliyor. Sizin seçtiğiniz fotoğraflardan da bir düğün ve aile albümü hazırladıklarını da ekleyelim.

Son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen düğün hikayesi çekimleri, Manisa düğün fotoğrafçıları tarafından da yapılıyor. Ekip düğün günü kuaföre gidişinizden düğüne kadar olan sürede de yanınızda oluyor ve gün içinde çekilen görüntülerden keyifli bir klip oluşturuyorlar.

Düğün tarihini sosyal medya üzerinden duyurmak isteyen çiftlerin tercihi save the date çekimleri oluyor. Bu fotoğraflara Manisalı çiftler de sahip olabiliyor. Belirlediğiniz konsept üzerinden bir fotoğrafçıyla anlaşabilir, belirlediğiniz günde, özel bir çekim gerçekleştirebilirsiniz. Ekibin, üzerine düğün tarihinizi yazarak hazırladığı görseli sosyal medyada profillerinizde paylaşabilirsiniz.

Firmaların sosyal medya odaklı hazırladığı çalışmalar save the date çekimleriyle sınırlı değil. Düğününüze dair en keyifli ve en romantik anlardan oluşan 1 dakikalık kısa klipler de yine sosyal medyada paylaşabilmeniz için hazırlanıyor.

Gelinliğin kirlenmesi endişesini yaşamadan dilediğiniz gibi poz verebileceğiniz çekim türüne trashday adı veriliyor. Hem çekim anı hem de fotoğrafları oldukça keyifli olan trashday çekimi için düğün tarihinizden başka bir gün içerisinde açık alanlara gidiyor ve çimenlerde ya da kumların üzerinde özgürce poz verebiliyorsunuz.

Manisa düğün fotoğrafçıları, çiftlere birbirinden farklı düğün albümleri de hazırlıyor. Birçok firma büyük albümün yanı sıra iki aile albümü ve bir cep albümü de hediye ediyor.

Düğün Fotoğrafları İçin Manisa Dış Çekim Mekanları

Düğün fotoğrafları için en çok tercih edilen seçenek dış çekim oluyorken biz de size ilham vermesi için Manisa dış çekim mekanlarından ve dönemlerinden de bahsedelim istedik.

Bağcılığıyla ünlü Manisa’da üzüm toplama döneminde keyifli fotoğraflar çektirebilirsiniz. Fotoğraflarınıza renk katmak için Nehir görüntüsü olsun diyenler için Gediz Nehri kenarında çekim yapabilir.

Ayrıca Gelin Kayası, Turgutlu Ovacık Yaylası, Marmara Gölü, Demirköprü Barajı, Yoğurtçu Kalesi gibi şehrin doğal ve tarihi alanları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Salihli Sart Harabelerini de birçok çiftin tercih ettiği Manisa dış çekim yerleri arasında sayabiliriz.

Manisa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Manisa’da düğün fotoğrafı çektirecekseniz, bütçenizin ne kadarını bu hizmet için ayıracağınızı da bilmelisiniz. Bu yüzden şehirdeki düğün fotoğrafçılarının fiyatlarına etki eden durumlardan da bahsetmemizde fayda var.

Çekim süresi, fiyatı etkileyen faktörlerin başında geliyor. Manisa’daki kimi fotoğrafçılar hazırladıkları belli konseptlerdeki çekimlere fiyat biçerken, kimileri çekim saatindeki artış başına farklı bir fiyatlandırmaya gidiyor. En uygun fiyatlı hizmetleri genellikle 2-3 saatlik dış çekimler oluyor. Tüm gün süren çekimler ise daha maliyetli oluyor.

Çekimin türü de önemli bir etken. Konsept düğün fotoğrafları için birçok aksesuar kullanılıyor ve önceden bir hikaye oluşturuluyor. Tabii bunlardan dolayı da konsept çekimlerinin fiyatları standardın biraz üzerinde oluyor.

Fotoğrafçıların fiyatlarını etkileyen en önemli konulardan bir diğeri de düğün albümünün kalitesi. Düğün albümünün büyüklüğü, kaplamasında kullanılan kumaşın kalitesi ve üzerindeki işlemeler fiyatları etkiliyor.

Kış döneminde yapılan çekimler, yaz aylarındakilere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Ayrıca hafta sonları çekim yapma eğilimi daha fazla olduğu için bu günlerde yapılacak çekimler, hafta içine kıyasla daha yüksek fiyatlı oluyor.

Manisa düğün fotoğrafçılarıyla ilgili detaylara değindik. Sırada size uygun firmayı bulmak var. Bulunduğunuz sayfada Manisa’daki düğün fotoğrafçılarını size uygun kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Firmaların profillerini ziyaret ederek daha önceki çalışmalarına göz atabileceğinizi ve ilginizi çeken firmalardan kolayca fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

Manisa Fotoğrafçıları

Manisa'daki fotoğrafçılar, her tarzda ve çekim türünde talepleri olan çiftlere profesyonel çalışmalarıyla yanıt veriyorlar. Manisa fotoğrafçılarına en çok talep dış çekim için gelse de son yıllarda stüdyo çekimleri de çiftlerin ilgi odağında. Bu nedenle Manisa fotoğraf stüdyolarına olan ilginin son dönemlerde arttığını söylemek mümkün. Gerek dış çekim gerek stüdyo çekimleri için olsun, şehirdeki deneyimli ekiplerin çiftlere farklı konsept seçenekleri sunduğunu da ekleyelim.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları