Saloon Öykü

E-posta Gönder

 • Akhisar, Manisa.

Ekiple Tanışın

Saloon Öykü Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Saloon Öykü Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Öykü Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Öykü Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Saloon Öykü Hakkında

Saloon Öykü Manisa’da güzel kadınların değişim ve yenilenme için tercih ettiği adres! Akhisar'd yer alan salonumuzun tercih edilir olmasını sağlayan iki temel neden var. Bunlardan bir tanesi sunduğumuz hizmetin kalitesi ile profesyonelliğimiz; diğeri ise müşterilerimize gösterdiğimiz özen ve güler yüz. İşimizdeki ustalıksa bizi farklı saç tasarımlarımızla benzersiz kılıyor. Bu yüzden gelin saçı ve makyaj uygulamalarımızdan da yararlanmayı isteyebilirsiniz.

Evlilik hazırlıklarına başladığımız güzel gelinlerimizle randevu sistemiyle çalışıyoruz. Her anınızı özel kılmak ve güzelliğinizle taçlandırmak için faaliyet gösteriyoruz. En güzel başlangıcınızı yapmak üzeresiniz. Tam da bu yüzden hak ettiğiniz ilgiyle çalışıyor, gülen gözlerinizin ışıl ışıl olduğu bir gece olmasını hedefliyoruz. Bu da bizi hazırlıklara istekleriniz ışığında başlamaya yönlendiriyor. Düzenlediğimiz ilk randevuda isteklerinizi öğreniyor, hayal ettiğiniz her önemli detay üzerine hoş sohbetler ediyoruz. Bir yandan vakit de kazanmak için tercih ettiğiniz saç bakım, model kesim veya kaynak işlemleri için randevu düzenliyoruz. Düğün öncesi imaj değişimi tercih eden gelinlerimiz de oluyor. Onlar için profesyonel saç stilistimizle renk değişikliği, ombre, sombre, balyaj gibi işlemlerin planını da yapıyoruz.

Hazırlıklarımızı tamamladığımız gün gelip çattığında, sizi ve yakınlarınızı salonumuzda ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Akhisar gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizden yararlanırken bir yandan da manikür-pedikür uygulamalarınızı yapıyoruz. Ustalıkla tasarladığımı gelin saçı, kusursuz güzelliğinize ışık tutan porselen makyaj ve isteğe bağlı gerçekleştirdiğimiz diğer uygulamalarla baştan ayağa yenilenmenizi sağlıyoruz. Üstelik bir yıldız gibi parladığınız düğün boyunca akmayan makyajınız her karede güzelliğinizi gözler önüne serecek!

Siz de “CAT Uluslararası Topuz Yarışması” 2.si ve Saloon Öykü markamızın kurucusu Özlem Hanım ile düğününüze hazırlanmaya hazır mısınız? Makyaj uzmanlarımız ve ekibimizle birlikte biz hazırız! Acele edin, tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.