Gelin Saçı ve Makyajı

Akhisar Gelin Saçı ve Makyajı

Akhisar Saloon Öykü

2.500 TL'den az

Akhisar Selçuk & Özden Kuaför

2.500-5.000 TL

Akhisar Sim Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar 33 Kuaför

2.500-5.000 TL

Akhisar Kuaför Ahu

2.500 TL'den az

Akhisar Kuaför Gülcan İbrahim

2.500 TL'den az

Akhisar İs & Se Kuaför

2.500-5.000 TL

Akhisar Kuaför Cansu

2.500 TL'den az

Akhisar Elit Kuaför

7.500-10.000 TL

Akhisar Saloon Vip Ahmet Sert

2.500-5.000 TL

Akhisar Trend Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Engin Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Akhisar Reina Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Rio Bros

2.500-5.000 TL

Akhisar Ayten & Tolga Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Burhan Akar Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Akhisar Os Kuaför

2.500 TL'den az

Akhisar Es-Sa Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Akhisar Kuaförleri ve Hizmetleri

Akhisar’da kadın kuaförlerinden dilediğiniz güzellik ve bakım hizmetini alabilirsiniz. Birçoğu hem kuaför hem de güzellik salonu olarak hizmet verdiğinden saçınız makyajınız kadar; el, ayak ve cilt için de çeşitli işlemler yaptırabilirsiniz. Saç renklendirme ve keratin bakım uygulamalarını da gerçekleştirebilirsiniz. Aynı kuaför salonunda hem gelin saçınız hem de makyajınız için hizmet alabilirsiniz.

Alanında uzman saç-makyaj ekipleri ile en iyi hizmeti vermek için çalışıyorlar. Geniş çalışma kadrosuna sahip büyük kuaförlerde sizinle birlikte nedime grubunuzu da aynı anda hazırlayabiliyorlar. Butik kuaförlerde ise sadece size özel bir hizmet alabilirsiniz. Tüm bakımlarınızla birlikte düğün gününüze eksiksiz bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Dilerseniz, saç-makyaj ekipleri evinize ya da düğün mekanınıza da gelebiliyor.

Manisa Akhisar kuaförleri arasında sadece saç tasarımı ya da makyaj üzerine hizmet veren firmaları da bulabilirsiniz. Akhisar’daki kuaförlerin daha çok Ragıp Bey Mahallesi’nde yer aldığını görüyoruz. Hürriyet, Kethüda ve Paşa mahallelerinin de güzellik salonu açısından Akhisar’ın zengin bölgelerinden olduğunu söyleyebiliriz. Merkezi konumlarda yer alan kuaförler ulaşım açısından da büyük bir avantaj sağlıyor.

Akhisar Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Manisa gelin saçı ve makyajı firmaları arasında Akhisar kuaförleri, uygun fiyatlarıyla dikkatleri çekiyor. Saç kesimi, boyama, manikür-pedikür gibi hizmetlerin de oldukça makul bir fiyat listesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda gelin saçı ve makyajı için de ilçe genelinde ekonomik olan birçok güzellik salonu seçeneğinin mevcut olduğunu görüyoruz.

Birçok kuaför Akhisar’da gelin paketleri hazırlayarak düğün gününüzde almak isteyeceğiniz hizmetlere uygun fiyatlar ödeyerek sahip olmanıza imkan sağlıyor. Akhisar’da gelin saçı ve makyajı hizmetinin bir arada verildiği firmalarda fiyat aralıkları; firmanın konumuna, kullandıkları markalar ve ürünlere, ekipte çalışan sayısına ve daha pek çok faktöre bağlı olarak değişiyor. Ragıp Bey Mahallesi’nde ortalamada seyreden firmaları bulabilirsiniz.

Akhisar’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Akhisar Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Akhisar saç-makyaj firmaları tüm bakım işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Düğün öncesi için de hizmet veren kuaförler; ağda, epilasyon, manikür-pedikür, el/ayak masajı, kalıcı oje, protez tırnak gibi işlemler yapabiliyor. Baştan ayağa kusursuz bir görünüme kavuşmanız için bu hizmetlerin birçoğunu makul fiyatlara gelin paketlerine dahil edebiliyorlar. Saç ve makyajınızda ise tarzınızı ve isteklerinizi dinleyerek size özel tasarım oluşturuyorlar.

Saç modelinize ve makyajınıza sizinle birlikte karar verirken hem gelinliğinizi hem de düğün konseptinizi dikkate alıyorlar. Randevu sistemi ile çalışarak rezervasyon yaptırdığınız saatte sadece sizinle ve yakınlarınızla ilgileniyorlar. Düğün gruplarına hizmet paketleri sayesinde nedimelerinizle aynı anda hazırlanabilirsiniz. Ayrıca saç ve makyaj provası imkanı sayesinde düğününüzde nasıl görüneceğinizi anlayabilirsiniz.

Akhisar Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Akhisar gelin başı fiyatları ilçe genelinde oldukça uygun bir yelpazede seyrediyor. Bu sayede Akhisarlı gelin adaylarının bütçelerinden yana yüzleri gülüyor. Elbette her firmanın kendine özgü bir fiyatlandırma politikası bulunuyor. Başlangıç fiyatları belirlenirken kuaförün çalıştıkları kişilerin popülerliğinden konumuna kadar farklı etkenler önemli oluyor. Fakat ekonomik fiyatlılardan lüks salonlara kadar çeşitli güzellik salonlarını da Akhisar’da bulabilirsiniz.

Gelin saçınız için seçtiğiniz modelin zorluğu, saçınızın boyu ve yapısı da gelin başınızın fiyatlandırmasını belirliyor. Kuaförün bilinirliği ve salonun modernliği de başlangıç fiyatlarını arttırabiliyor. Eğer hazır duvak modelleri, toka, taç gibi saç modelinizi zenginleştireceğiniz aksesuarları kuaförünüzden temin etmek isterseniz, kiralama bedeli olarak ekstra ücret ödemeniz gerekeceğini belirtmeden geçmeyelim.

Akhisar Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Akhisar’da makyaj stüdyolarından özel bir tasarım hizmeti alabileceğiniz gibi kuaförlerde hem saç hem de makyaj hizmetlerine daha uygun fiyatlara da sahip olabilirsiniz. Akhisar’da ünlü bir makyözle çalışmak isterseniz, bir tık daha yüksek rakam ödeyebilirsiniz. Kullanılan makyaj malzemesi markalarının kalitesi de ödeyeceğiniz rakamı etkiliyor. Fakat erken rezervasyon yaptırırsanız, ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Akhisar’da gelin makyajı yaptıracağınız firmanın merkezi konumda olması, başlangıç fiyatlarını bir tık arttırsa da ilçe genelinde gelin makyajı için çok yüksek fiyatlarla karşılaşmadığımızı söyleyebiliriz. Eğer gelin paketleri kapsamında makyaj hizmetinden yararlanacaksanız, çoğunlukla indirimli fiyatların söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Eğer makyaj türünüzde değişiklik yapmak isterseniz, ödeyeceğiniz rakamın etkileneceğini de belirtmeden geçmeyelim.

Akhisar Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları