Manisa Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

En az düğünün kadar kusursuz bir kına gecesi organize etmek istiyorsan, ihtiyacın olan tüm firmalar Düğün.com'da! Manisa'daki tüm kına gecesi mekanları, kına organizasyon firmaları, kına gecesi aksesuarları satan firmaları için tek bir tık yeter. Firmaları incele, servis ve ürünlerine göz at beğendiğin firmalardan hemen fiyat teklifi iste!

48 firma

Siyah İnci Garden

Merkez

Siyah İnci Garden

Yemyeşil bir alanda ferah bir atmosferin altında eğlenceli bir kına merasimi yaşamak isterseniz size Siyah İnci Garden Düğün Salonu’nu öneriyoruz. Yıllardır eğlence sektöründe hizmet veriyoruz....

Evet

Aksesuar Kiralama

750-1.000 kişi

Kapasite

15
İncele
Hanzade Elit Kaftan ve Organizasyon

Merkez

Hanzade Elit Kaftan ve Organizasyon

Manisa'nın Markası Hanzade Elit Kaftan ve Organizasyon olarak genç kızların tüm hayallerini gerçekleştirmek üzere bu yolda var olan tek firmayız. Amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti Ege Bölgesinin.

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

14 2 6
İncele
Tutku Kaftan Organizasyon

Merkez

Tutku Kaftan Organizasyon

Amacımız hayalleriniz... Manisa'nın en seçkin firmalarından olan Tutku Kaftan Organizasyon olarak 2007'den beri hizmet vermekteyiz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için aşkla çalışıyoruz. Sizlerle bu...

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

45 2 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Bir düğün olur da kına gecesi ve bekarlığa veda olmaz mı? Miladınız olacak bu günden önce bekar son günlerinize veda etmeden olmaz. İster gelin ve damat olarak dostlarınızla birlikte modern bir eğlence düzenleyin ister ayrı ayrı bekarlığa veda edin. Kına gecesi alternatiflerini ise eskiden beri vazgeçilmez bir eğlence olarak tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda ve kına gecesinin olmazsa olmazları ise size çok keyif verecektir. Kına kıyafetinizden elinize takabileceğiniz güllü mendillere, bekarlığa veda gecesi için özel hediyelere kadar tüm kına ve bekarlığa veda kıyafet ve aksesuarlarını bulacağınız Manisa’nın özel firmalarını bir araya getirdik. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve bütçemde bu eğlenceye yer yok demeden Düğün. com’a özel indirimlerle masrafsız bir eğlence yaşamaya hazırlanın.