İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Düğün günü gelinliğini bütünleyen saç ve makyajı bütçen için ne kadar ayırman gerektiğini biliyor musunuz? Eğer henüz böyle bir araştırma yapmadıysanız sizin için araştırdığım İzmir kuaför fiyatları aralığı ile kendi bütçenizi ayarlayabilir ve düğün planlamanızda bir adım öne geçebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

izmir_gelin_saci_2 - İzmir'de gelin başı ve makyajı fiyatları

İzmir'de kuaförler çoğunlukla tek bir paket ile tüm kalemleri içeren fiyatlandırma politikasını uyguluyorlar. Bu paketin içeriğinde de gelin saçı ve makyajı, manikür-pedikür ve tüm vücut ağda bulunuyor. Minimum 500TL ile 800 TL arasında değişiyor fiyatlar. Üstelik görüştüğümüz birçok kuaför bu fiyatlara gelin saçı ve makyajı provasının da dahil olduğunu özellikle belirtiler. Bunun önemli bir ayrıntı olmadığını düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Çünkü düğün günü nasıl bir gelin olacağınızı önceden görmek sizi yanlış bir saç ve makyaj modelinden kurtaracaktır. Manikür ve pedikürü o güne sıkıştırmak istemezseniz yaklaşık 30 TL ile 50TL arasında daha önceden yaptırmanız mümkün. Üstelik bu şekilde yaparsanız bir diğer seçeniğiniz olan özel saç ve makyaj artisti ile de anlaşabilirsiniz. Bunun için ayırmanız gereken bütçe ise 1500TL ile 2500TL arasında değişiyor. Bu fiyat aralığı tamamen tasarımcının popülaritesine göre değişiyor. Eğer seçiminizi özel tasarımcılar tarafından yapmayı düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız 7 soruyu sormadan anlaşmayın derim!

Düğün gününüz kuaförünüzü veya anlaştığınız saç ve makyaj artistini düğün mekanına veya eve gelmeleri isterseniz ise ödediğiniz ücretin iki katını göze almanız gerekiyor. Örneğin tüm kalemleri içeren 650 TL'lik bir paket için anlaştınız ve evinize gelmelerini istiyorsunuz. O halde ayırmanız gereken bütçeniz 1300 TL olacaktır.

Artık şehrinizin gelin saçı ve makyajı bütçe aralığını biliyorsunuz ama indirimli ve avantajlı fiyatlar için gelin saçı ve makyajı indirim sayfamızı incelemeden karar vermeyin!

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Şehrindeki 550 Gelin Saçı ve Makyajı Artisti Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

YA Yasemin Altun

Gelin adayıyım ve bütçe hazırlarken makaleleriniz benim için cok faydalı oluyor. Sanırım sitenizin etinden ve sütünden en çok yararlanan benim.