İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

6:24 dakika

08.07.2020

Düğün gününde saçın ve makyajın da en az gelinliğin kadar göz önünde olacak. Bunun için düğün hazırlıkları sırasında bütçe ayırman gereken bir kalem de gelin saçı ve makyajın. İzmir’de en iyi kuaför hangisi diye araştırıp, düğün günün için en büyüleyici haline bürünmek istiyorsan sana en uygun kuaförü bulmanda yardımcı olacak bu rehbere göz atmalısın!

izmir gelin saçı makyajı

Gelin Saçı ve Makyajını Etkileyen Faktörler

İzmir kuaförleri listesine geçmeden önce İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında sana fikir vermesi için önce fiyatları değiştiren unsurlara bir göz atalım. İzmir kuaförlerinde gelin saçı ve makyajı fiyatları, gelin paketlerine, paket dışı ekstra hizmetlere, düğün mekanına ya da eve uzman gönderme gibi kriterlere göre değişiklik gösteriyor.

İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Paketleri

İzmir’de gelin saçı ve makyaj fiyatları genel olarak gelin paketi üzerinden oluşturuluyor. Bu paketin içeriğinde genellikle gelin saçı, gelin makyajı ve manikür-pedikür var.

Bazı firmalar pakete sadece saç ve makyajı dahil ederken, bazıları ise paketin içine manikür-pedikür, takma kirpik, ağda, kına saçı ve makyajı hizmetini de katıyor.

Standart paketlerin fiyatları 400-600 TL'den başlıyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin Paketi İstemeyenler İçin

Kuaförlerin sunduğu paketleri istemeyebilir, saçını ve makyajını farklı uzmanlara yaptırmayı tercih edebilirsin. Bu durumda bütçeni biraz artırman gerekecek. İzmir gelin başı fiyatları ile İzmir profesyonel makyaj fiyatları ayrı ayrı tercih edildiğinde paket fiyatlarına oranla daha yüksek kalıyor. İzmir’de en iyi gelin başı yapan kuaförler arasında gelin saçı fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Gelin saçının yanı sıra yüz hatlarını daha ön plana çıkaracak ve görünümünü tamamlayacak gelin makyajı yaptırman gerekecek. Gelin makyajı fiyatları İzmir’de gelin paketine dahil olduğunda daha uygun oluyor. Ama ayrı yaptırmak istediğinde İzmir profesyonel makyaj fiyatları minimum 400-450 TL civarında.

Gelin başı ve makyajına ekstra olarak manikür pedikür yaptırarak da güzelliğini tamamlayabilirsin. Bu da masraflarına en az 70-150 TL ekleneceğini gösteriyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Saç ve makyajın dış çekim pozlarının yıldızı olsun: İzmir Dış Çekim Fiyatları ve Fiyat Teklifi Alabileceğin Firmalar

Saç Makyaj Uzmanları Mekana Gelsin

Kuaför salonuna gitmek yerine, saç makyaj uzmanlarının senin hazırlanacağın yere yani eve veya düğün mekanına gelmesini istiyorsan İzmir kuaför salonları bunun için imkan sağlıyor. Böyle bir durumda fiyatlar neredeyse iki katına çıkıyor. Bu durumda saç ve makyaj paketleri için ortalama fiyatlar 1.500-3.000 TL civarında.

Marka

Sadece gelinlikte değil gelin saçı makyajı için de ünlü markaların daha yüksek fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Kullanılan ürünlerin kalitesi, marka bilinirliği gibi nedenleri bu fiyat artışının sebepleri arasında sayabiliriz.

Prova

İzmir'de birçok gelin saçı ve makyajı firması, prova için ek bir ücret talep etmiyor ama istisnalarla da karşılaşabilirsin. Firmanın inisiyatifine göre değişen prova fiyatları için firmadan bilgi alman gerekiyor.

Erken Randevu

Gelin saçı ve makyajı için sana uygun olduğunu düşündüğün firmaya düğün tarihinden en az 3-4 ay önce randevu almanı öneriyoruz. Çünkü özellikle yaz sezonu kuaförlerin yoğun dönemi oluyor ancak diğer aylarda firmalar kampanyalı fiyatlar sunabiliyor. Sen de anlaşmanı erkenden yaparak gelin saçı ve makyajı firmalarının sunduğu avantajlardan yararlanabilirsin.

gelin saçı makyajı izmir

İzmir Gelin Saç Makyaj Uzmanları

Özellikle İzmir’de gelin saçı ve makyajı yapan yerleri araştırıyorsan gelin saçı ve makyajı yapan 10 İzmir kuaför salonunu senin için listeledik. Bu salonlarda fiyatlar, gelinin taleplerine göre değişik gösterebiliyor. Bu nedenle firma sayfasından fiyat teklifi alarak detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

1-Make Up Derya Şimşek

İzmir Bornova’da hizmet veren Make Up Derya Şimşek’te gelin saçı ve makyajını kapsayan gelin paketi 800-1.000 TL arasında. Ayrıca ücretsiz prova imkanından da yararlanabilirsin. Düğün.com’da en çok yorum alan saç ve makyaj uzmanlarından Make Up Derya Şimşek, yorumlarda Bornova’nın en iyi kuaför salonları arasında gösteriliyor. Bizden söylemesi…

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Düğün bütçeni planlarken sana yardımcı olacak şu yazımıza da göz atabilirsin: İzmir'de Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

2-Makas İzmir

Doğal gelin saçı ve makyajı modelleri ilgini çekiyorsa düğün günü kendini Makasİzmir'in deneyimli ekibine emanet edebilirsin. Konak'ta bulunan salonda faaliyet gösteren firmada minimum fiyatlar 1.000-2.000 TL arasında.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

3-Hatice Saç Tasarım

Romantik ve iddialı saç ve makyaj modelleri için Hatice Saç Tasarım'ı tercih edebilirsin. Karşıyaka'da faaliyet gösteren firma, salonun yanı sıra düğün mekanı ve evde de hizmet verebiliyor. Fiyatları ise 800-1.000 TL'den başlıyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

4-Nebahat Cenan

İzmir Alsancak’ta güler yüzlü hizmeti, müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmayla tanıştıralım şimdi de seni. Her tarza uygun gelin saçı ve makyajı modellerine imza atabilen firmada en düşük paket fiyatları 1.000-2.000 TL arasında. Nebahat Canan ekibinin şehir dışında da hizmet verebildiğini belirtelim.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

5-M Hair Master

Karşıyaka'da hizmet veren M Hair Master modern saç makyaj çalışmalarıyla öne çıkıyor. Gelin saçı ve makyajının yanı sıra manikür / pedikür, ağda, cilt bakımı, el / ayak masaj, takma kirpik gibi ek hizmetler sunan firmada minimum paket fiyatları ise 600-800 TL civarında.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

6-Bahar Yazıcıer Saç Tasarım

20 yılı aşkın süredir gelin adaylarını en özel günlerine hazırlayan, Bahar Yazıcıer Saç Tasarım, İzmir'deki tecrübeli gelin-saçı makyajı firmaları arasında yer alıyor. Buca'da bulunan firmada fiyatlar 800-1.000 TL'den başlıyor ve prova ücretsiz.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

7-Saç'a Kuaför

Karşıyaka'da bulunan Saç'a Kuaför'de doğal saç-makyaj tasarımları öne çıkıyor. 800-1.000 TL'den başlayan fiyatlarıyla her bütçeye uygun paket seçenekleri sunan firma mekanda, evde hatta farklı şehirde de hizmet verebiliyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

8-Kemal & Mustafa Kuaför

Balçova'da yer alan salonunda faaliyetlerini yürüten Kemal & Mustafa Kuaför, 1983 yılından bu yana İzmirli gelin adaylarına hizmet sunuyor. Romantik tasarımlarıyla dikkat çeken firmada minimum fiyatlar 1.000-2.000 TL arasında.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

9-Kuaför Sercan

Karşıyaka'da hizmet veren Kuaför Sercan’dan hizmet alan gelinler düğün boyunca saç ve makyajlarında bozulma olmadığını ifade ediyor. Gelin paketi 600-800 TL arasında değişen Kuaför Sercan'da ücretsiz prova imkanı da sunuluyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

10-Gala Hair Stüdyo

İzmir Karşıyaka'da hizmet veren Gala Hair Stüdyo’yu şehir dışından gelin adayları da tercih ediyor. Gelin paketi minimum fiyatı 600-800 TL olan salonda gelinin yakınlarına da hizmet veriliyor ve gelin saçı ile makyaj provası ise ücretsiz.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Düğün bütçeni planlarken, davetiye harcamalarını unutma: İzmir'de Düğün Davetiyesi Fiyatları

11-Nokta Kuaförüm

İzmir Karşıyaka kuaför fiyatlarına baktığımızda Nokta Kuaförüm uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Ücretsiz prova ve gelin yakınlarına hizmet imkanı sunan Nokta Kuaförüm’de minimum gelin paketi fiyatı 600-800 TL arasında. Gelin başı modelleri salonun en iddialı olduğu uygulama.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

İzmir'de gelinlik alışverişin için de firma önerisine ihtiyacın varsa şu yazımıza göz atabilirsin: İzmir'de Gelinlerin Favori Gelinlik Mağazaları

12-Macha Kuaför

Bornova kuaför fırsatları arayışındaysan Macha Kuaför kampanyalarına göz atabilirsin. Gelin saçı ve makyajının dahil olduğu gelin paketi fiyatları 800-1000 TL arasında. Macha Kuaför saç ve makyaj uzmanları talep edilirse şehir dışı hatta yurtdışına da hizmet veriyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Peki düğün fotoğrafçına karar verdin mi? Şu yazımız düğün fotoğrafçısı araştırmana yardımcı olabilir: İzmir'de Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

13-Kuaför Turan

Uygun fiyatlı İzmir Karşıyaka kuaför tavsiyesi arıyorsan Kuaför Turan’ın Düğün.com çiftlerine sunduğu %50’ye varan indirimlere göz atabilirsin. Kuaför Turan’da gelin paketi fiyatları ise 600-800 TL arasında.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin saçı ve makyajın için şehirde öne çıkan firmaları da incelemek istersen şuraya bakabilirsin: İzmir’de En İyi Gelin Başı Yapan Kuaförler

14-Dmg Saç Tasarım

İzmir Karşıyaka’da yer alan Dmg Saç Tasarım’da gelin paketi 400-600 TL arasında. Ücretsiz prova ve gelinin yakınlarına hizmet imkanı sunan Dmg Saç Tasarım’da gelin saçı ve makyajını yaptıran çiftler bıraktıkları yorumlarda salonu, Karşıyaka’da en iyi kuaförler arasında gösteriyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

İzmir'in nostaljik gelinlikleriyle öne çıkan firmalarına da göz atmak ister misin? Vintage Gelinlik İzmir’de Hangi Mağazalarda Bulunur?

15-S&C Kuaför ve Güzellik Salonu

Düğün mekanında ya da evde hazırlanırken saç makyaj uzmanlarını yanında isteyen bir gelin adayıysan S&C Kuaför ve Güzellik Salonu’nu inceleyebilirsin. S&C Kuaför ve Güzellik Salonu’nda gelin paketi minimum fiyatı 1.000-2.000 TL. Ayrıca salonun Düğün.com gelinlerine özel indirim fırsatları da bulunuyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Şehirde uygun fiyata gelinlik bulabileceğin firmalara da göz atmak istersen şu yazımız ilgini çekebilir: İzmir’de Ucuz Gelinlik Hangi Modaevlerinde Bulunur?

16-Kuaför Ferdi & Cihan

Şirinyer Buca’da yer alan Kuaför Ferdi & Cihan gelin paketi içinde kına saçını da hediye ediyor. Gelin paketi ise 800-1000 TL arasında. Şirinyer’de en iyi kuaför hangisi diye araştırıyorsan Kuaför Ferdi & Cihan’a da göz atabilirsin.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

17-Kuaför Gökhan

İzmir Balçova’da faaliyet gösteren Kuaför Gökhan, hazırlık sürecinde eve ya da düğün mekanına uzmanlarını yönlendiriyor. Minimum gelin paket fiyatı 600-800 TL olan Kuaför Gökhan uzmanları şehir dışında evlenseniz bile yanınızda oluyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

İzmir’de gelin saçı ve makyajı fiyatları ve öne çıkan firmalar bu şekilde. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Sen de İzmir gelin saçı ve makyajı firmalarının profillerini inceleyebilir, sana uygun olanlardan fiyat teklifi alabilirsin.

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Yazıda Yer Alan Firmalar

Bu yazıda neler var?

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

YA

Yasemin Altun

14/10/2014

Gelin adayıyım ve bütçe hazırlarken makaleleriniz benim için cok faydalı oluyor. Sanırım sitenizin etinden ve sütünden en çok yararlanan benim.