İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

4:37 dakika

24.01.2022

Düğün hazırlıkları sırasında bütçe ayırman gereken bir kalem de gelin saçı ve makyajın. İzmir’de en iyi kuaför hangisi diye araştırıp, düğün günün için en büyüleyici haline bürünmek istiyorsan sana en uygun kuaförü bulmanda yardımcı olacak bu rehbere göz atmalısın!

izmir gelin saçı makyajı

Gelin Saçı ve Makyajını Etkileyen Faktörler

İzmir kuaförleri listesine geçmeden önce İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında sana fikir vermesi için önce fiyatları değiştiren unsurlara bir göz atalım.

İzmir kuaförlerinde gelin saçı ve makyajı fiyatları, gelin paketlerine, paket dışı ekstra hizmetlere, düğün mekanına ya da eve uzman gönderme gibi kriterlere göre değişiklik gösteriyor.

İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Paketleri

İzmir’de gelin saçı ve makyaj fiyatları genel olarak gelin paketi üzerinden oluşturuluyor. Bu paketin içeriğinde genellikle gelin saçı, gelin makyajı ve manikür-pedikür var.

Bazı firmalar pakete sadece saç ve makyajı dahil ederken, bazıları ise paketin içine manikür-pedikür, takma kirpik, ağda, kına saçı ve makyajı hizmetini de katıyor.

Standart paketlerin fiyatları 400-600 TL'den başlıyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin Paketi İstemeyenler İçin

Kuaförlerin sunduğu paketleri istemeyebilir, saçını ve makyajını farklı uzmanlara yaptırmayı tercih edebilirsin. Bu durumda bütçeni biraz artırman gerekecek.

İzmir gelin başı fiyatları ile İzmir profesyonel makyaj fiyatları ayrı ayrı tercih edildiğinde paket fiyatlarına oranla daha yüksek kalıyor. İzmir’de en iyi gelin başı yapan kuaförler arasında gelin saçı fiyatları 500 TL’den başlıyor.

Gelin saçının yanı sıra yüz hatlarını daha ön plana çıkaracak ve görünümünü tamamlayacak gelin makyajı yaptırman gerekecek.

Gelin makyajı fiyatları İzmir’de gelin paketine dahil olduğunda daha uygun oluyor. Ama ayrı yaptırmak istediğinde İzmir profesyonel makyaj fiyatları minimum 400-450 TL civarında.

Gelin başı ve makyajına ekstra olarak manikür pedikür yaptırarak da güzelliğini tamamlayabilirsin. Bu da masraflarına en az 70-150 TL ekleneceğini gösteriyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Saç ve makyajın dış çekim pozlarının yıldızı olsun: İzmir Dış Çekim Fiyatları ve Fiyat Teklifi Alabileceğin Firmalar

Saç Makyaj Uzmanları Mekana Gelsin

Kuaför salonuna gitmek yerine, saç makyaj uzmanlarının senin hazırlanacağın yere yani eve veya düğün mekanına gelmesini istiyorsan İzmir kuaför salonları bunun için imkan sağlıyor.

Böyle bir durumda fiyatlar neredeyse iki katına çıkıyor. Bu durumda saç ve makyaj paketleri için ortalama fiyatlar 1.500-3.000 TL civarında.

Marka

Sadece gelinlikte değil gelin saçı makyajı için de ünlü markaların daha yüksek fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Kullanılan ürünlerin kalitesi, marka bilinirliği gibi nedenleri bu fiyat artışının sebepleri arasında sayabiliriz.

Prova

İzmir'de birçok gelin saçı ve makyajı firması, prova için ek bir ücret talep etmiyor ama istisnalarla da karşılaşabilirsin. Firmanın inisiyatifine göre değişen prova fiyatları için firmadan bilgi alman gerekiyor.

Erken Randevu

Gelin saçı ve makyajı için sana uygun olduğunu düşündüğün firmaya düğün tarihinden en az 3-4 ay önce randevu almanı öneriyoruz.

Çünkü özellikle yaz sezonu kuaförlerin yoğun dönemi oluyor ancak diğer aylarda firmalar kampanyalı fiyatlar sunabiliyor. Sen de anlaşmanı erkenden yaparak gelin saçı ve makyajı firmalarının sunduğu avantajlardan yararlanabilirsin.

gelin saçı makyajı izmir

İzmir Gelin Saç Makyaj Uzmanları

Özellikle İzmir’de gelin saçı ve makyajı yapan yerleri araştırıyorsan gelin saçı ve makyajı yapan 10 İzmir kuaför salonunu senin için listeledik.

Bu salonlarda fiyatlar, gelinin taleplerine göre değişik gösterebiliyor. Bu nedenle firma sayfasından fiyat teklifi alarak detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

1- Dmg Saç Tasarım

İzmir Karşıyaka’da yer alan Dmg Saç Tasarım’da gelin paketi 1.000-2.000 TL arasında.

Ücretsiz prova ve gelinin yakınlarına hizmet imkanı sunan Dmg Saç Tasarım’da gelin saçı ve makyajını yaptıran çiftler bıraktıkları yorumlarda salonu, Karşıyaka’da en iyi kuaförler arasında gösteriyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

2-Saç'a Kuaför

Karşıyaka'da bulunan Saç'a Kuaför'de doğal saç-makyaj tasarımları öne çıkıyor.

1.000-2.000 TL'den başlayan fiyatlarıyla her bütçeye uygun paket seçenekleri sunan firma mekanda, evde hatta farklı şehirde de hizmet verebiliyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

3- Nokta Kuaförüm

İzmir Karşıyaka kuaför fiyatlarına baktığımızda Nokta Kuaförüm uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Ücretsiz prova ve gelin yakınlarına hizmet imkanı sunan Nokta Kuaförüm’de minimum gelin paketi fiyatı 600-800 TL arasında. Gelin başı modelleri salonun en iddialı olduğu uygulama.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

4-Hatice Saç Tasarım

Romantik ve iddialı saç ve makyaj modelleri için Hatice Saç Tasarım'ı tercih edebilirsin.

Karşıyaka'da faaliyet gösteren firma, salonun yanı sıra düğün mekanı ve evde de hizmet verebiliyor. Fiyatları ise 800-1.000 TL'den başlıyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

5- Bahar Yazıcıer Saç Tasarım

20 yılı aşkın süredir gelin adaylarını en özel günlerine hazırlayan, Bahar Yazıcıer Saç Tasarım, İzmir'deki tecrübeli gelin-saçı makyajı firmaları arasında yer alıyor.

Buca'da bulunan firmada fiyatlar 1.000-2.000 TL'den başlıyor ve prova ücretsiz.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

6- Zeki Dikmen

Konak'ta hizmet veren Zeki Dikmen ve ekibinden gelin saçı ve makyajının yanı sıra ağda, el / ayak masaj, manikür / pedikür hizmetleri de alabilirsin.

Gelin paketi 800-1.000 TL arasında değişen Zeki Dikmen'de ücretsiz prova imkanı da sunuluyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Zeki Dikmen

Zeki Dikmen

Firmayı İncele

7- Soner Saç Tasarım

İzmir Bornova'da hizmet veren Soner Saç Tasarım’ı şehir dışından gelin adayları da tercih ediyor.

Gelin paketi minimum fiyatı 2.000-3.000 TL olan salonda gelinin yakınlarına da hizmet veriliyor ve gelin saçı ile makyaj provası ücretsiz.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

8- Sign By Shuma - Make Up Şeyma Arslan

Bornova'da kuaför arayışındaysan Sign By Shuma - Make Up Şeyma Arslan'ın firma profiline göz atabilirsin.

Gelin makyajı alanında uzman olan firmada fiyatlar 1.000-2.000 TL'den başlıyor. Sign By Shuma uzmanları talep edilirse şehir dışında da hizmet veriyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

9- Salon Önder Bakır

Uygun fiyatlı İzmir Bornova kuaför tavsiyesi arıyorsan Salon Önder Bakır’la tanıştıralım seni.

Sade ve romantik çalışmalarıyla dikkat çeken Salon Önder Bakır’da gelin paketi fiyatları ise 800-1.000 TL arasında.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

10- Kuaför Rahim

Düğün mekanında ya da evde hazırlanırken saç makyaj uzmanlarını yanında isteyen bir gelin adayıysan Kuaför Rahim’i inceleyebilirsin.

Kuaför Rahim'de gelin paketi minimum fiyatı 600-800 TL. Firmanın deneyimli ekibi düğün günü 15 kişiye kadar hizmet verebiliyor.

i̇zmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Kuaför Rahim

Kuaför Rahim

Firmayı İncele

İzmir’de gelin saçı ve makyajı fiyatları ve öne çıkan firmalar bu şekilde. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Sen de İzmir gelin saçı ve makyajı firmalarının profillerini inceleyebilir, sana uygun olanlardan fiyat teklifi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İzmir'de Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

İzmir’de En İyi Gelin Başı Yapan Kuaförler

İzmir'de Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmir'de Gelinlerin Favori Gelinlik Mağazaları

İzmir'de Düğün Davetiyesi Fiyatları

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

YA

Yasemin Altun

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Gelin adayıyım ve bütçe hazırlarken makaleleriniz benim için cok faydalı oluyor. Sanırım sitenizin etinden ve sütünden en çok yararlanan benim.