İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Sana en çok yakışacak saç ve makyajın için ne kadar bütçe ayırman gerektiğini biliyor musun? Henüz saç-makyaj bütçeni planlamadıysan senin için araştırdığımız 2018 İzmir kuaför fiyatları ile kendi bütçeni ayarlayabilir ve düğün planlamanda bir adım öne geçebilirsin.

Düğün gününde saçın ve makyajın da en az gelinliğin kadar göz önünde olacak. Bunun için düğün hazırlıkları sırasında bütçe ayırman gereken bir kalem de gelin saçı ve makyajı. İzmir’de en iyi kuaför hangisi diye araştırıp, düğün günün için en büyüleyici haline bürünmek istiyorsan senin için en uygun kuaförü bulmana yardımcı olacak bu rehbere göz atmalısın.

Öncelikle İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında sana fikir vermesi için İzmir kuaförleri listesi arasından seçtiğimiz firmaların gelin paketlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsin. “Ben gelin paketi istemem” ya da “Evde/düğün mekanında hazırlanırken saç ve makyaj uzmanımı yanımda isterim” diyorsan da oluşabilecek fiyat farklarını senin için araştırdık.

İzmir’de en iyi gelin makyajı nerede yapılır, İzmir gelin makyajı ücretleri ne kadar, İzmir porselen makyaj fiyatları nedir diye merak ediyor ve İzmir kuaför tavsiyesi arıyorsan senin için hazırladığımız listeye dilersen beraber bakalım!

epo28vzmg0bftemt - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

İzmir Gelin Saç Makyaj Uzmanları

Özellikle İzmir’de gelin saçı ve makyajı yapan yerleri araştırıyorsan gelin saçı ve makyajı yapan 10 İzmir kuaför salonunu senin için listeledik. Bu salonlarda fiyatlar, gelinin taleplerine göre değişik gösterebiliyor. Bu nedenle firma sayfasından fiyat teklifi alarak detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

1-Make Up Derya Şimşek

İzmir Bornova’da hizmet veren Make Up Derya Şimşek’te gelin saçı ve makyajını kapsayan gelin paketi 800-1.000 TL arasında. Ayrıca ücretsiz prova imkanından da yararlanabilirsin. Düğün.com’da en çok yorum alan saç ve makyaj uzmanlarından Make Up Derya Şimşek, yorumlarda Bornova’nın en iyi kuaför salonları arasında gösteriliyor. Bizden söylemesi…

w3g0m4vztuezs190 - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

2-Madame Ruuj

İzmir buca kuaför fiyatlarına baktığımızda Mademe Ruuj uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Ücretsiz prova ve gelin yakınlarına hizmet imkanı sunan Mademe Ruuj’da minimum gelin paketi fiyatı 400-600 TL arasında. Gelin başı modelleri salonun en iddialı olduğu uygulama.

w1xipwtyuywvf3gv - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

3-Macha Kuaför

Bornova kuaför fırsatları arayışındaysan Macha Kuaför kampanyalarına göz atabilirsin. Gelin saçı ve makyajının dahil olduğu gelin paketi fiyatları 800-1000 TL arasında. Macha Kuaför saç ve makyaj uzmanları talep edilirse şehirdışı hatta yurtdışına da hizmet veriyor.

d98f4gskrrbxerxc - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

4-Nesa Kuaför

Bornova’da hizmet veren Nesa Kuaför’den hizmet alan gelinler düğün boyunca saç ve makyajlarında bozulma olmadığını ifade ediyor. Gelin paketi 600-800 TL arasında değişen Nesa Kuaför’de Düğün.com çiftlerine indirim fırsatları da bulunuyor.

ogui9fsdshpbcr75 - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

5-Kuaför Turan

Uygun fiyatlı İzmir Karşıyaka kuaför tavsiyesi arıyorsan Kuaför Turan’ın Düğün.com çiftlerine sunduğu %50’ye varan indirimlere göz atabilirsin. Kuaför Turan’da gelin paketi fiyatları ise 600-800 TL arasında.

7lzoyipgizlib52d - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

6-Dmg Saç Tasarım

İzmir Karşıyaka’da yer alan Dmg Saç Tasarım’da gelin paketi 600-800 TL arasında. Ücretsiz prova ve gelinin yakınlarına hizmet imkanı sunan Dmg Saç Tasarım’da gelin saçı ve makyajın yaptıran çiftler bıraktıkları yorumlarda salonu, Karşıyaka’da en iyi kuaförler arasında gösteriyor.

s6v92atg3v0rg2jj - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

7-S&C Kuaför ve Güzellik Salonu

Düğün mekanında ya da evde hazırlanırken saç makyaj uzmanlarını yanında isteyen bir gelin adayıysan S&C Kuaför ve Güzellik Salonu’nu inceleyebilirsin. S&C Kuaför ve Güzellik Salonu’nda gelin paketi minimum fiyatı 1.000-2.000 TL. Ayrıca salonun Düğün.com gelinlerine özel indirim fırsatları da bulunuyor.

evaevyh1x5gurn6k - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

8-Saloon Locca

İzmir Bornova’da hizmet veren Saloon Locca’yı şehirdışından gelin adayları da tercih ediyor. Gelin paketi minimum fiyatı 1.000-2.000 TL olan salonda gelinin yakınlarına da hizmet veriliyor ve gelin saçı ile makyaj provası ise ücretsiz.

tp00qspk2zcyf7p3 - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

9-Kuaför Ferdi & Cihan

Şirinyer Buca’da yer alan Kuaför Ferdi & Cihan gelin paketi içinde kına saçını da hediye ediyor. Gelin paketi ise 400-600 TL arasında. Şirinyer’de en iyi kuaför hangisi diye araştırıyorsan Kuaför Ferdi & Cihan’a da göz atabilirsin.

tnv3gjyakrftk8md - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

10-Kuaför Gökhan

İzmir Balçova’da faaliyet gösteren Kuaför Gökhan, hazırlık sürecinde eve ya da düğün mekanına uzmanlarını yönlendiriyor. Minimum gelin paket fiyatı 600-800 TL olan Kuaför Gökhan uzmanları şehirdışında evlenseniz bile yanınızda oluyor.

3sfb61igwamqdbcs - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Paketleri

İzmir’de gelin başı ne kadar diye merak ediyorsan saç makyaj fiyatları genel olarak gelin paketi üzerinden oluşturuluyor. Bu paketin içeriğinde genellikle gelin saçı, gelin makyajı ve manikür-pedikür var. Ama tabii İzmir kuaför fiyatları paket içeriğine ve kuaföre göre değişiyor.

Bazı firmalar pakete sadece saç ve makyajı dahil ederken, bazıları ise paketin içine manikür-pedikür, takma kirpik, ağda, kına saçı ve makyajı hizmetini de katıyor.

Standart paketlerin fiyatları 450 TL'den başlıyor. Kuaförün popülaritesine göre 3.000 TL’ye kadar yükselebiliyor. Tabii kampanyalı dönemlere denk gelirsen daha uygun bir paket bulman mümkün.

Gelin başı yapılırken kullanılacak saç aksesuarları da bazı kuaförlerden temin edilebiliyor. Ancak senin bunların dışında kullanmak istediğin bir aksesuar varsa yanında götürebilirsin.

4ta6kad2tjn7k0fa - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin Paketi İstemeyenler İçin

Kuaförlerin sunduğu paketleri istemeyebilir, saçını ve makyajını farklı uzmanlara yaptırmayı tercih edebilirsin. Bu durumda bütçeni biraz artırman gerekecek. İzmir gelin başı fiyatları ile İzmir profesyonel makyaj fiyatları ayrı ayrı tercih edildiğinde paket fiyatlarına oranla daha yüksek kalıyor.

İzmir’de en iyi gelin başı yapan kuaför için arayıştaysan gelin saçı fiyatları 450 TL’den başlıyor. İzmir’de kuaför fırsatları arıyorsan Düğün.com kampanyalarını inceleyebilir, gelin saçı ve makyajını daha uygun fiyatlara yaptırabilirsin.

yctvydwjoirxvdgd - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Gelin saçının yanı sıra yüz hatlarını daha ön plana çıkaracak ve görünümünü tamamlayacak gelin makyajı yaptırman gerekecek. İzmir’de kuaför salonları profesyonel gelin makyajı seçeneklerine porselen makyajı da dahil ediyor. Son zamanlarda gelinlerin sıkça tercih ettiği porselen makyaj İzmir kuaförlerinin çoğunda yapılıyor. Gelin makyajı fiyatları İzmir’de gelin paketine dahil olduğunda daha uygun oluyor. Ama ayrı yaptırmak istediğinde İzmir profesyonel makyaj fiyatları minimum 300 TL civarında.

Gelin başı ve makyajına ekstra olarak manikür pedikür yaptırarak da güzelliğini tamamlayabilirsin. Bu da masraflarına en az 70-150 TL ekleneceğini gösteriyor.

ufrype1ll9zb5yoa - izmir gelin saçı ve makyajı fiyatları

Saç Makyaj Uzmanları Mekana Gelsin

Kuaför salonuna gitmek yerine, saç makyaj uzmanlarının senin hazırlanacağın yere yani eve veya düğün mekanına gelmesini istiyorsan İzmir kuaför salonları bunun için imkan sağlıyor. Böylelikle hem kalabalık bir ortamda hazırlanmamış olursun hem de daha rahat edersin. İzmir’deki kuaförler arasından bu imkanı sunan seçenekleri de bulabilirsin. Ancak böyle bir hazırlanma keyfinin de bütçesi ona göre olacaktır. Böyle bir durumda fiyatlar neredeyse iki katına çıkıyor. Bu durumda saç ve makyaj paketleri için ortalama fiyatlar 1.500-3.000 TL civarında.

İzmir’de gelin saçı ve makyajı fiyatları bu şekilde. İzmir’de en iyi gelin makyajı ve gelin saçı yapan kuaförü bulabilmen için firmaları inceleyebilirsin. Sana uygun olanlardan fiyat teklifi alabilirsin.

Şehrindeki 535 Gelin Saçı ve Makyajı Artisti Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

YA Yasemin Altun

Gelin adayıyım ve bütçe hazırlarken makaleleriniz benim için cok faydalı oluyor. Sanırım sitenizin etinden ve sütünden en çok yararlanan benim.