Melisa Kuaför Menemen

E-posta Gönder

 • Menemen, İzmir.

Ekiple Tanışın

Melisa Kuaför Menemen Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Melisa Kuaför Menemen Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Melisa Kuaför Menemen Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Melisa Kuaför Menemen Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Melisa Kuaför Menemen Hakkında

Güzellik uygulamaları için müşterilerimize kapılarını açtığımız, Melisa Kuaför Menemen’de yer alıyor. Faaliyete açıldığı günden beri hızla tanınan ve sunduğu hizmetin kalitelisiyle isminden söz ettiren ekibimiz sayesinde yıllardır güzel kadınların tercihi oluyoruz. Her gün sağlıklı güzellik için çalışan ekibimizle birlikte özel anlarda da fark yaratmayı hedefliyoruz. Bunu için gelin saçı tasarımları konusunda her zaman özenli çalışıyoruz. Özel tasarımlar yapabilmek için eğitimlere katılıyoruz. Profesyonel makyaj uygulamalarıyla hazırlıkları tamamlıyoruz. Dilerseniz, hazırlık sürecini nasıl yürüttüğümüz konusunda detaylarında da söz edelim:

Hazırlık sürecinin en önemli aşaması ön görüşme. Çünkü bu görüşme sayesinde sizi yakından tanıyor, isteklerinizi öğreniyoruz. Hayal ettiğiniz saç modeli ile makyaj hakkında hoş bir sohbet ediyoruz. Vaktinizi en doğru şekilde kullanmak için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Markamızın kurucusu ve aynı zamanda saç tasarımcısı Hatice Hanım ile plan yaparak her adımı düzenliyoruz. Yani; düğün öncesi hazırlıklar ile prova ve tasarım süreci için randevu düzenliyoruz. Yalnızca sizin için değil, düğün günü sizinle birlikte salonumuzda ağırlayacağımız yakınlarınız için de ekibimizle hazırlıklara başlıyoruz.

Prova sürecini isteğe bağlı düzenliyoruz. Ancak tasarım sürecinde genellikle aynı yolu izliyoruz. Sizden aldığımız bilgiler ışığında yüz hatlarınıza en çok yakışan modeli tasarlıyoruz. Bu sırada şıklığınızı tamamlayan bir saç tasarımı yapmaya odaklanıyoruz. Hatta gelinlik seçimi ve düğün konseptine de yakışan topuz, örgü ya da dağınık modeli sizin için yeniden düzenliyoruz. Makyajınız mı? Doğal güzelliğinizi ortaya çıkaran doğru tekniklerle tamamlıyoruz. Kontur ve aydınlatma işlemleriyle göz kamaştırmanızı sağlıyoruz!

Eğer siz de Menemen kuaför salonlarından bizi tercih ederseniz, Melisa Kuaför iletişim formu bu sayfanın üst kısmında. Gelin, en iyi sonuçlar için baştan aşağı yenilenmeyle, saç ve el-ayak bakımlarıyla hazırlıklarımıza başlayalım!

İletişim

 • Adres:

  Mermerli Mah. Şehit Selçuk Gökmen Cad. Menemen, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.