Volkan & Nuray Kuaför

E-posta Gönder

  • Bornova, İzmir.

Ekiple Tanışın

Volkan & Nuray Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Volkan & Nuray Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Volkan & Nuray Kuaför Sık Sorulan Sorular

Volkan & Nuray Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Volkan & Nuray Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Volkan & Nuray Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Volkan & Nuray Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Volkan & Nuray Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Volkan & Nuray Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Volkan & Nuray Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Volkan & Nuray Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Volkan & Nuray Kuaför Hakkında

Bornova’da yer alan kuaför salonumuzda yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz. Güzellik sektöründe yer almaya başladığımız günden beri her zaman yüksek kalite standartlarında, hijyenik bir atmosferde ve sağlık koşullarına uygun şekilde çalışmaya odaklanıyoruz. Volkan & Nuray Kuaför çatısı altında daima en iyiyi hak eden kadınları ağırlıyoruz. Her günü özel kılan güzelliğinize doğru uygulamalarla dokunuşlar yapıyor, salonumuzdan gülen gözlerle ayrılmanızı sağlıyoruz. Bir de öyle anlar var ki tüm işimizi bırakıyor, sadece size odaklanıyoruz… Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamalarını yaptığımız evlilik süreci de o anların başında yer alıyor.

Evlilik süreci boyunca hazırlıklarınıza anbean eşlik ediyoruz. Bu sayede söz, nişan, kına gecesi ve düğün için farklı saç modelleri tasarlayabiliyoruz. Çoğu kez unutulan bu konu her güne farklı şıklık için çalışan ekibimiz için son derece önemli. Hayal ettiğiniz saç tasarımını öğrenmek için yaptığımız ön görüşme, istekleriniz, gelinlik, duvak ve saç aksesuarlarınız da! Her biri tasarım sürecini doğrudan etkiliyor. Saçınızın şıklığınızı tamamlayan topuz, örgü ve dağınık modeli bu kriterlere göre tasarlanıyor. Mesela; istediğiniz topuz model, gelinlik yaka kesimi ve duvak seçimine göre enseden ya da yüksekten toplanarak şekillendiriliyor. Örgü ve dağınık modellerde de aynı durum tasarım sürecine etki ediyor.

Ekibimiz tarafından tasarlanan modelin şıklığı kadar makyaj uygulamalarına da özen gösteriyoruz. Volkan & Nuray Kuaför ailesi olarak Bornova kuaför salonları arasında fark yaratan doğal makyaj uygulamaları yapıyoruz. Makyaj uygulamalarında güzelliğiniz kadar sağlığınıza da önem veriyoruz. Bu yüzden kullandığımız ürünlerin hijyeni ve markasına da önem veriyoruz! Düğün günü yakın dostlarınız ve aile üyelerinize de hizmet verdiğimizi biliyor musunuz?

Gelin, siz de Volkan & Nuray Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışın! Biz Ergene mevkiinde yer alan salonumuzda sizi bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.