Soner Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Soner Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Soner Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Soner Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Soner Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Soner Kuaför Hakkında

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde yıllardan beri hayalini kurduğunuz görünüme kavuşmak için Soner Kuaför’e davetlisiniz!

Pek çok gelin adayı düğün günündeki saçı hakkında çok uzun süre kafa yoruyor. İnternet sitelerinde uzun arayışlar yapıyorlar ve farklı bir model üzerinde güzel buldukları bir saç modelini belirliyorlar. Bu çok da doğru bir tercih şekli değil. Çünkü; başka bir model üzerinde güzel görünen saç modeli size o kadar da yakışmayabilir. Size en yakışacak ve içinize sinecek saç modelini bulmak için bazı detayları beraber incelememiz gerekiyor. Bu detaylardan ilki gelinliğinizin modeli ve duvağınız. Gelinlik modelinize göre saçınızı topuz mu yoksa açık mı bırakmamız gerektiğine karar veriyoruz. Ayrıca duvağınız da saç modeli belirleme sürecinde önemli bir etken oluyor. Diğer dikkat ettiğimiz detaylar ise saçınızın rengi, uzunluğu ve yapısı. Saçınızın fiziksel özelliklerini de inceledikten sonra güzelliğini en ön plana çıkaracak modelleri belirliyoruz. Bu modeller arasından içinize en çok sinen hangisi ise onun üzerinde karar kılıyoruz. Çünkü; bir saç modeli sizin için en doğru model olabilir ancak kendinizi o model ile rahat hissetmiyorsanız bu başarılı bir çalışma olmuş olmaz. Düğünlerde fotoğraf çekimleri, dans ve sevdiklerinizin tebriklerini kabul etmek derken saçınızın bozulması endişesine kapılabilirsiniz. Ancak buna hiç gerek yok. Kullandığımız kaliteli spreyler sayesinde Soner Kuaför’den nasıl ayrılırsanız saçınız tüm gece aynı o halde kalacaktır. Bu ayrıcalıklı hizmetlere avantajlı Soner Kuaför fiyatları ile ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mutlu gününüzde gelin saçınızı bize emanet istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan Soner Kuaför iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletebilir ve prova tarihlerinize karar verebiliriz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.