Seyhun Hilal Kuaför

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Seyhun Hilal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Seyhun Hilal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Seyhun Hilal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Seyhun Hilal Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Seyhun Hilal Kuaför Hakkında

Uzun yıllar önce büyük bir heyecan ve hevesle birlikte açtığımız salonumuz Seyhun & Hilal Kuaför ile sektörde faaliyet gösteriyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle İstanbul Avcılar kuaför salonları arasında, Üniversite Mahallesi’nde yer alıyoruz. Bu merkezi konumumuz ile nezih semtimize yakışır bir salona sahibiz ve yıllardır değişmeyen kalitemiz sayesinde çokça tercih ediliyoruz. Konforlu ve ferah salonumuzda misafirlerimizi güler yüzlülükle ağırlıyor, onlara ihtiyaç duydukları hizmeti eksiksiz veriyoruz. Değişen ve gelişen sektörümüze uygun hizmet vermek, güncel işlem ve uygulamaları bünyemizde barındırarak daha büyük kitlelere hitap edebilmek için trendleri takip ediyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti en iyi şekilde veriyoruz. Saç tasarımı başta olmak üzere; kesim, renklendirme, dip ve tüm boya, balyaj, ombre ve sombre, röfle, perma, örgü çeşitleri, profesyonel ve günlük makyaj, manikür ve pedikür, saç botoksu ve keratin bakım gibi sayısız örneği en çok tercih edilen işlemlerimiz arasında sıralayabiliriz. Ayrıca kalıcı makyaj, kalıcı oje, microblading, kaş kontür, ipek kirpik, kirpik lifting gibi uygulamalarımız da mevcut.

Özel günlere gelecek olursak düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nişan ve söz merasimleri, kız isteme törenleri, mezuniyet baloları, partiler gibi çeşitli kutlamalara da hizmet ediyoruz. Bu organizasyonlara özenli bir görünümle katılmak isteyen kadınların tamamına saç ve makyaj hizmeti vererek onları hazırlıyoruz.

Gelinlerimize ise hepsinden biraz daha fazla özen gösteriyoruz. Hayal ettikleri görünümlere ulaşabilmeleri için tüm isteklerini gerçekleştiriyor, diledikleri saç modeli ile profesyonel makyajlarını yapıyoruz. Kusursuz şekilde tam zamanında hazırlayarak stressiz bir gün geçirmelerini sağlıyor, mutlu ederek salondan uğurluyoruz.

Avcılar gelin başı kuaförleri arasında yapacağınız seçimde Seyhun & Hilal Kuaför olarak bizi tercih etmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.