Sev Kuaför

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Sev Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Sev Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sev Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sev Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sev Kuaför Hakkında

30 yılı aşkın tecrübemizle sizi hayatınızın en değerli gününe hazırlıyoruz. Bir kuaförden beklediğinizden fazlasını bulacağınız Sev Kuaför İstanbul Avcılar’da faaliyet gösteriyor. Eğer siz de kuaför seçimini hâlâ yapamamış gelin adaylarımızdan biriyseniz bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Peki Avcılar kuaförlerinden farklı olarak hangi hizmetleri sunuyoruz?

Öncelikle evde, düğün mekanınızda veya salonumuzda hizmet alacağınızı bilmenizi isteriz. Randevu sistemiyle çalıştığımız için düğün tarihinizden en az 3 hafta bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylece yapacağımız ön görüşmeler için de yeterli zamanı bulabiliriz.

Sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurduğunuzda kısa bir süre içerinde size geri dönüş yapıyoruz. Aklınızdaki soruları yanıtladıktan sonra salonumuza geliyorsunuz. Bir kahve eşliğinde başlayan sohbetimiz boyunca tarzınızı öğrenmeye çalışıyoruz. Düğün mekanınızı, gelinliğinizin modelini ve saç yapınızı da dikkate alarak daha önce yaptığımız saç modellerinden örnekler gösteriyoruz. Böylece karar verme aşamanız daha da kolaylaşıyor.

Kır düğünü yapacak gelin adaylarımız için genellikle romantik modellere yöneliyoruz. Saçlarınızı çiçeklerle ve minimal aksesuarlarla süslemeyi de çok seviyoruz. Eğer modern bir salonda düğün yapacaksanız; o zaman da zarif topuzlara yöneliyoruz. Duvağınız ile uyum sağlayacak saç tasarımları üzerinde çalışmayı da ihmal etmiyoruz. Bu sayede A’dan Z’ye her detay birbiriyle uyumlu ve kusursuz oluyor.

Güzelliğinize güzellik katacak diğer bir ayrıntı da makyajınız. Bu aşamada da titiz bir çalışma yürütüyor, teninize temas eden her ürünün kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak dokunuşlar yapıyoruz. İşlemlerimizden sonra kaliteli sabitleyicilerden yararlanıyor, makyajınızın gün boyu kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Düğün saç modelleri ve trend makyaj stilleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Denizköşler Mah. Denizköşler Cad. Asma Sok. No:5 Avcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.