Sev Kuaför

E-posta Gönder

  • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Sev Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Sev Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sev Kuaför Sık Sorulan Sorular

Sev Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sev Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Sev Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sev Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Sev Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sev Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Sev Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sev Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sev Kuaför Hakkında

30 yılı aşkın tecrübemizle sizi hayatınızın en değerli gününe hazırlıyoruz. Bir kuaförden beklediğinizden fazlasını bulacağınız Sev Kuaför İstanbul Avcılar’da faaliyet gösteriyor. Eğer siz de kuaför seçimini hâlâ yapamamış gelin adaylarımızdan biriyseniz bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Peki Avcılar kuaförlerinden farklı olarak hangi hizmetleri sunuyoruz?

Öncelikle evde, düğün mekanınızda veya salonumuzda hizmet alacağınızı bilmenizi isteriz. Randevu sistemiyle çalıştığımız için düğün tarihinizden en az 3 hafta bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylece yapacağımız ön görüşmeler için de yeterli zamanı bulabiliriz.

Sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurduğunuzda kısa bir süre içerinde size geri dönüş yapıyoruz. Aklınızdaki soruları yanıtladıktan sonra salonumuza geliyorsunuz. Bir kahve eşliğinde başlayan sohbetimiz boyunca tarzınızı öğrenmeye çalışıyoruz. Düğün mekanınızı, gelinliğinizin modelini ve saç yapınızı da dikkate alarak daha önce yaptığımız saç modellerinden örnekler gösteriyoruz. Böylece karar verme aşamanız daha da kolaylaşıyor.

Kır düğünü yapacak gelin adaylarımız için genellikle romantik modellere yöneliyoruz. Saçlarınızı çiçeklerle ve minimal aksesuarlarla süslemeyi de çok seviyoruz. Eğer modern bir salonda düğün yapacaksanız; o zaman da zarif topuzlara yöneliyoruz. Duvağınız ile uyum sağlayacak saç tasarımları üzerinde çalışmayı da ihmal etmiyoruz. Bu sayede A’dan Z’ye her detay birbiriyle uyumlu ve kusursuz oluyor.

Güzelliğinize güzellik katacak diğer bir ayrıntı da makyajınız. Bu aşamada da titiz bir çalışma yürütüyor, teninize temas eden her ürünün kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak dokunuşlar yapıyoruz. İşlemlerimizden sonra kaliteli sabitleyicilerden yararlanıyor, makyajınızın gün boyu kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Düğün saç modelleri ve trend makyaj stilleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Denizköşler Mah. Denizköşler Cad. Asma Sok. No:5 Avcılar/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.