Ünlü Saç Tasarım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ünlü Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ünlü Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ünlü Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ünlü Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Ünlü Saç Tasarım Hakkında

Düğün gününüzde davetlilerinizin sevgi dolu gözlerinde elbette çok güzel görüneceksiniz. Bunu sağlamak için ise sizi Ünlü Saç Tasarım Merkezi’ne bekliyoruz!

Gelin saçı ve makyajı en severek yaptığımız işlerden biri. Çünkü; salonumuza gelen her gelin ile beraber aynı mutluluğu ve tatlı telaşı biz de paylaşıyoruz. Salonumuzda bulacağınız ortam ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde düğün stresinden uzaklaşmanızı sağlayarak gayet keyifli bir şekilde saçınızı davetinize hazırlıyoruz. Bugüne kadar saçını yaptığımız tüm gelin adayları salonumuzdan memnuniyet içinde ayrıldı. Bunun sebebi de düğününüzden önce provalar düzenleyerek tüm etkenleri göz önünde bulundurarak saç modelinizi seçmemiz.

Düğününüzde saçınızın görünümünü etkileyen pek çok detay var. Bunlardan bazıları saçınızın rengi, yapısı ve uzunluğu. Aynı zamanda gelinliğinizin rengi, duvağınız ve çiçeğiniz ile de saçınızın uyumlu görünmesi gerekiyor. Bu sebeple provalarımızda tüm bu detayları göz önünde bulundurarak saç modelleri belirliyoruz. Nihai karar ise elbette sizin! Çünkü ne olursa olsun sizi mutlu etmeyen bir saç yapmak istemeyiz. Bu sebeple size sunacağımız modeller arasından hangisini en çok beğenirseniz o model üzerinde yoğunlaşıyoruz. Saçınızı topuz yaparak göz alıcı bir hale sokabildiğimiz gibi kullandığımız taç ve şık tokalar gibi aksesuarlar sayesinde daha da ışıltılı bir hale getiriyoruz. Kullandığımız spreyler ile saçınızın uzun süre Avcılar Ünlü Saç Tasarım Merkezi’nden ayrıldığınız gibi kalmasını sağlıyoruz. Böylece sevdiklerinizin tebriklerini gönül rahatlığıyla kabul ederek saçım bozulacak mı endişesine kapılmıyorsunuz. Düğün gününüzde siz dahil olmak üzere 8 kişiye hizmet verme imkânına da sahibiz. Böylece sevdikleriniz yanınızdayken salonumuzda keyifli bir zaman geçirebilir ve yardımlaşabilirsiniz.

Gelin saçınızı Ünlü Saç Tasarım kalitesine teslim etmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.