Gözde Kuaför

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gözde Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Gözde Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gözde Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gözde Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Gözde Kuaför Hakkında

1989 yılından bu yana bilfiil faaliyet gösterdiğimiz salonumuz Gözde Kuaför Avcılar mevkiinde bulunuyor. Merkezi konumumuz ve yıllardır eksilmeyip aksine artan hizmet kalitemiz sayesinde İstanbul’un pek çok bölgesinden ziyaret ediliyoruz. Burada her biri alanında uzman ve oldukça tecrübeli 8 kişilik sağlam bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Güler yüzlülük ve samimiyetle müşterilerimizi ağırlıyor, ihtiyaç duydukları hizmeti veriyoruz.

Hem bir kuaför hem de güzellik salonu olarak çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor, kişisel bakım ve güzellik amacıyla pek çok uygulamaya başarıyla imza atıyoruz. Profesyonel ve günlük makyaj, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, kaş kontür, ipek kirpik, kirpik perması, solaryum, dövme, protez tırnak, manikür ve pedikür, saç tasarımı, kesim, renklendirme, ombre, ışıltı, röfle, perma ve çok daha fazlasına bünyemizde yer veriyoruz. İşlemlerimizin tamamı kendi uzmanları tarafından özenle ve titizlikle yapılıyor. Salonumuzda hem hijyen hem de sağlık kurallarına çok dikkat ediyor, müşterilerimizi özenle ağırlıyoruz.

Tüm bunlar haricinde özel gün ve kutlamalar için de hanımefendilerin hazırlıklarını salonumuzda yapabiliyoruz. Düğünler, kına geceleri, söz ve nişan merasimleri gibi tekrarı olmayan önemli organizasyonlarda gelin adaylarıyla birlikte çalışıyoruz. Hayatlarının en mutlu günlerinde sahip oldukları heyecanı paylaşıyor, stresten uzak bir şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz. Saç ve makyajlarını; gelinlik modeli, mevsim şartları, düğün mekanı ve konsepti gibi detayları dikkate alarak yapıyoruz.

Saç tasarımında diledikleri bir model varsa aynısını uyguluyor, yoksa da fikirler vererek birlikte kararlaştırıyoruz. Profesyonel makyajda ise en kaliteli markaların ürünlerin kullanıyor, en güncel tekniklerle doğal görünümlü pürüzsüzlükler yaratıyoruz. Gelinle birlikte yakınlarından 20 kişiye daha hizmet verebiliyoruz. Önceden rezervasyonlarda otele veya düğün mekanına da gidebiliyoruz.

Avcılar Gözde Kuaför olarak biz ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Kemal Paşa Mah. Beyoğlu Cad. Çetin Sok. 65 Parseller, Avcılar, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.