Şara Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Şara Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Şara Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şara Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şara Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Şara Kuaför Hakkında

İstanbul’da düğününüze katılan konuklarınızın karşısına tebessümünüzü en iyi yansıtan gelin saçı ve makyajı ile çıkmak istiyorsanız sizi Şara Kuaför’e davet ediyoruz.

Tüm gelin adayları düğünleri öncesinde gelinliklerini ve ona uygun gelin saçı makyajı modellerini belirlerken oldukça titiz davranıyor. Bunun sebebi hayatlarının en güzel günlerinden birinde kendilerine en uygun saç ve makyajı bulmak istemeleri. Bu haklı isteğinizi her zaman göz önünde bulundurarak tüm isteklerinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimizde kuaförümüzde bulunduğunuz süre boyunca kendinizi rahat bir ortamda hissetmeniz adına tüm istek ve ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak adına yanınızda oluyor.

Gelin saçınızı yapmadan önce tüm isteklerinizi sizden en ufak detaylarına kadar öğreniyoruz. En güzel işlerin küçük detaylara dikkat edilerek ortaya çıktığına inandığımız Şara Kuaför Kartal’da bu düşünce ile hareket ediyoruz. Gelin saçınız için isteklerinizi öğrendikten sonra saçınızın istediğiniz modele olan uygunluğunu bazı detaylara dikkat ederek inceliyoruz. Saçınızın uzunluğu ve yapısı bu noktada önemli detaylar oluyor. Bu incelememize göre gerekli olursa bazı değişiklikler yaparak sizi en güzel gösterecek modeli buluyoruz. Saçını yaptıktan sonra parıltılı taçlar ve tokalar ile son bir dokunuş yapıyoruz. Ayrıca kullandığımız özel sprey sayesinde saçınız bozulmadan gece boyunca eğlenme imkânına sahip oluyorsunuz.

Gelin makyajınızı da saçınıza uygun olarak tasarlıyoruz. Yüzünüzdeki gülümsemeyi en iyi şekilde ortaya çıkarmak adına abartıdan kaçındığımız makyaj modelleri üzerinde çalışıyoruz. Yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve gelin saçınıza en uygun makyajı da provalarda tüm bu detaylar ile bir bütün olarak görebilirsiniz.

Hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız keyifli gecenize Şara Kuaför ile hazırlanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan Şara Kuaför iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.