Şafak Kuaför

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Şafak Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Şafak Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Şafak Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şafak Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  4

Şafak Kuaför Hakkında

İstanbul Avcılar kuaförler arasında; 2014 yılından beri faaliyet gösteren Şafak Kuaför olarak, siz değerli misafirlerimize birbirinden güzel hizmetler veriyoruz. En özel anlarınızda yanınızda oluyor ve sizi en iyi halinizle hazırlıyoruz. Düğün gününüzde adeta bir prenses gibi hissetmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Kusursuz bir saç ve makyaja sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz!

Hayatınızın en değerli gününde her şeyin mükemmel olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz. Biz de bu isteği yerine getirebilmek için, elimizden geleni yapıyoruz. Bizden beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayabilmek için çabalıyoruz.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, nasıl bir gelin görünümüne sahip olmak istediğinizi soruyoruz. Bunun yanında; düğün yapacağınız mekanın özelliklerini, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylarını da öğreniyoruz. Ardından, saç modelinize ve makyajınıza birlikte karar veriyoruz.

Salon düğünleri için genellikle, yukarıdan veya enseden toplanmış saç modellerini tercih ediyoruz. Bu saçlarla birlikte kullanacağınız gelin tacı veya duvak gibi aksesuarlar da bu görünümü tamamlar nitelikte olacaktır. Kır düğünleriniz için de genellikle açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçlarla birlikte, örgü modellerini tavsiye ediyoruz. Saç modelinizi kusursuz bir şekilde uyguladıktan sonra, düğününüz boyunca kalıcı olması ve bozulmaması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Tesettürlü gelinlerimiz için de ayrı bir türban tasarımı hizmetimiz bulunuyor. Gelinliğinize ve yüz şeklinize en uygun tasarımı sizin için gerçekleştiriyoruz.

Saç modelinizi tamamlayacak bir makyaj uygulamasından sonra, muhteşem gününüz için hazırsınız! Müstakbel eşiniz ve misafirleriniz, gözlerini sizin üzerinizden alamayacak!

Siz değerli misafirlerimiz için sağladığımız olanaklar bu şekilde. Bu imkanlardan yararlanmak, gelin saçı makyajı fiyat bilgisi ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.