Elmas Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Elmas Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Elmas Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elmas Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elmas Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, El / Ayak masaj, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Elmas Kuaför Hakkında

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşırken gelin saçı ve makyajı modelinize hala karar veremediyseniz Elmas Kuaför’de güzelliğinizi en iyi şekilde ortaya çıkaracak modelleri birlikte bulmaya davatlisiniz!

10 yılı aşkın süredir Elmas Kuaför’de gelin adaylarına en uygun saç ve makyaj modellerini kaliteli malzemeler kullanarak uyguluyoruz. Güler yüzlü ve titiz çalışanlarımız sayesinde kendinizi ev sıcaklığında bir ortamda bulacaksınız ve aynı zamanda İstanbul gelin saçı ve makyajı yapan firmalar arasında en uygun fiyatlara erişebileceksiniz. Yaz aylarında düğünlerin arka arkaya yapılmasından dolayı yoğun bir takvime sahip oluyoruz. Bu yoğun takvimde size de yer verebilmemiz adına düğününüzden 4 hafta önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makyajınızı yapmadan önce pek çok detayı inceleyerek gülüşünüzü en iyi yansıtan makyajı buluyoruz. Bu süreçte gelinliğinizin modeli ve rengi, yüz hatlarınız, düğününüzün gerçekleşeceği mevsim ve salonun ışıklandırması gibi detayları göz önünde bulunduruyoruz. Tüm bunların yanı sıra Elmas Bayan Kuaförü’nde en önem verdiğimiz şey yaptığımız işin içinize sinmesi. Bu sebeple göz önünde bulundurduğumuz detaylar sonrasında belirlediğimiz modeller içinden tercih yapma hakkı sizde.

Saçınızda uygulayacağımız modele karar verirken de yine bazı incelemeler yapıyoruz. Saçınızın rengi, uzunluğu, yapısı ve duvağınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak size en uygun saç modelini seçiyoruz. Provalara katılarak saç ve makyajınızın gelinliğiniz ile nasıl görüneceğini önceden görme imkânına da sahip olacaksınız. Kullandığımız spreyler ile saçınızın bozulmadan kuaförümüzden çıktığınız gibi gece boyunca eğlenebilirsiniz.

Gelin saçı ve makyajınızı yaptırmak için Elmas Kuaför’ü tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Mutlu gecenizde tüm sevdiklerinizin imrenerek size bakması için güzelliğinizi en güzel yansıtacak saç ve makyajınızı yapmak için salonumuza bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.