Hülya Bayram Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hülya Bayram Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hülya Bayram Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hülya Bayram Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hülya Bayram Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hülya Bayram Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajında uzman bir adres mi arıyorsunuz? Öyleyse Hülya Bayram Kuaför Avcılar adresimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Düğün günü yapılan hazırlıklar gündelik kuaför rutinlerinden pek çok noktada ayrılıyor. Örneğin: düğün günü saçlarınızın ve makyajınızın kıpırdama lüksü bulunmuyor. Yoksa o güzel fotoğraf kareleri ve doyasıya eğlenceler ne yazık ki baltalanabiliyor. Bu sebeple yaptığı işlemin öneminin bilince olan bir ekiple çalışmak ise oldukça kıymetli oluyor. Gelin saçı ve makyajının inceliklerini bilen ekibimiz kendini bu noktada sürekli olarak geliştirerek hizmet vermeye devam ediyor. Gerek değişen trendler gerek dikkat edilmesi gerek bu önemli hususlar... Tüm bunları bir araya getirerek kocaman gülümsemelerle salonumuzdan ayrılan gelinler yaratıyoruz. Düğün mekânına adım attığı ilk andan itibaren parıldayan gözlerle izlenen ve gece boyu aynı ışıldamayı koruyan...

Peki Hülya Bayram Kuaförde bunu nasıl yapıyoruz?

Doğru ekipmanlar kullanmak ilk dikkat ettiğimiz oluyor. Kaliteli ürünlerimizin arasından cilt tipiniz için en uygun olanlarını seçiyoruz. Yaptığımız tonlamalarda ise isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Yüz yapınıza uygun olacak kusursuz makyajımızı tamamladıktan sonra sabitleme aşamasını da ihmal etmiyoruz.

Bir diğer önemli aşama ise saçlar oluyor. Bu noktada daha önce yapmış olduğumuz gelin saçlarını inceleyip karar verebileceğiniz gibi istediğiniz modeli göstererek saçınızı bu modeldeki gibi yapmamızı isteyebilirsiniz. Tüm işlemler bittiğinde ise gelinliğinizle bir prenses gibi salonumuzdan çıkışınızı mutlulukla izliyoruz. Sonsuz mutluluğa sizi uğurlamaktan ve bu noktada tercih ediliyor olmaktan kıvanç duyuyor; tercihinize layık olabilmek adına detaylı bir çalışma yürütüyoruz. Yıllar sonra bile adından söz ettirecek güzellikte saç ve makyajlar için biz buradayız!

Siz de düğün gününüzü Hülya Bayram’ın uzman ekibine emanet etmek istiyorsanız; sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi veya formu kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Kemal Paşa Mah. İstiklal Cad. No: 101 Avcılar/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hülya Bayram Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.