Beyaz İnci Kuaför

E-posta Gönder

  • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Beyaz İnci Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Beyaz İnci Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Beyaz İnci Kuaför Sık Sorulan Sorular

Beyaz İnci Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Beyaz İnci Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Beyaz İnci Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Beyaz İnci Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Beyaz İnci Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Beyaz İnci Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Beyaz İnci Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Beyaz İnci Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Beyaz İnci Kuaför Hakkında

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; ombre, sombre, saç bakımı, profesyonel kesim ve renklendirme, manikür, pedikür, mikro kaynak, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Beyaz İnci Kuaför Avcılar ailesi olarak misafirlerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz. Yaptığımız her işlem, alanında uzman bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Böylece, arzularınıza uygun olacak şekilde uygulamalar yapılıyor. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde salonumuza gelebilir, ayrıcalıklı hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz.

En değerli gününüz olan düğün gününüzde ise sizi kusursuz bir şekilde hazırlayacağımızı belirtmek isteriz. Tarzınızı yansıtacak ve size en çok yakışacak saç modeline ve makyaja birlikte karar veriyoruz. Her aşamada sizin fikrinizi alarak ilerliyoruz. Fikirleriniz bizim için çok önemli. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız be deneyimin eşsiz olması için çabalıyoruz. Siz de kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir kuaför salonu arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Şimdi dilerseniz saç ve makyajınız için detaylardan bahsedelim.

Düğün konseptinize, mekanınıza ve gelinliğinizin detaylarına göre; açık bırakılmış ve dalgalı, enseden veya yukarıdan toplanmış ve örgü saç modellerinden birini tercih ediyoruz ve tarzınıza uyarlayarak uyguluyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz. Makyajınızda genellikle doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renkleri kullanıyoruz. Ten renginize birebir uyumlu bir ten makyajından sonra, etkileyici bakışlara sahip olmanız için buğulu bir göz makyajı yapıyoruz. Son olarak da makyajınızı tamamlayacak renkte bir ruj seçimiyle bitiriyoruz.

Beyaz İnci Kuaför Güzellik Merkezi ekibi olarak siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak ve kendinizi bir prenses gibi hissetmek isterseniz, heyecanınıza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Ambarlı, Reşit Paşa Cad. No:116, 34315 Avcılar/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.