İrem Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İrem Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

İrem Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

İrem Kuaför Sık Sorulan Sorular

İrem Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

İrem Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


İrem Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

İrem Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


İrem Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, İrem Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


İrem Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İrem Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

İrem Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajı için İrem Kuaför Avcılar’da yıllardır değişmeyen tercih oluyor! Profesyonel ekibimiz günlük hayatınızda olduğu gibi özel davetlerinizde de yanınızda oluyor.

Görüşmeler düzenliyor, isteklerinizi ve hayallerinizdeki makyaj ve saçı sizden dinliyoruz. Heyecanınıza ortak olduğumuz süreçte fikir alışverişleri yapıyoruz. Uzman bakış açısı ile size en çok yakışacak tercihleri yapmaya özen gösteriyoruz. Arzu ederseniz provalar da düzenleyerek düğün gününüzde nasıl görüneceğinizi öncesinden bilmenizi sağlıyoruz. Bu sayede hem içiniz rahatlıyor hem de istediğiniz farklılıklar ve işlemler için hazırlıklar yapabiliyoruz. Sizi tanıyan, cildinizin ve saçınızın ihtiyaçlarını bilen ekibimiz kusursuz görünümünüz için farklı imkânlar sunuyor. Bakımlarınızı tamamlıyor, varsa; kreatif renk değişiklikler ve uzun sürecek işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Avcılar gelin saçı modelleri arasında adından söz ettirecek özel tarzlarda modeller vaat ediyoruz! Gecenin yıldızı olacağınız doğal bir makyaj ve mat tonlarda ürünler ile güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Küçük dokunuşlar ile büyük değişimler yapıyor, zarafetinize ışık tutuyoruz. Yanınızda olup heyecanınızı paylaşan dostlarınıza da aynı özende hizmetler sunuyoruz. Stresli sürenizi eğlenceli anlara dönüştürüyor ve hazırlıklarınızı keyif içinde tamamlıyoruz. Son olarak da duvak ve taç gibi aksesuarlarınızı takıyor, makyajınızı ve saçınızı bozmadan işlemlerimizi bitiriyoruz. Hayal ettiğiniz günde yanınızda olmanın gururu ile size layık olmayı başarıyoruz.

Gelin paketlerimizi inceleyin, isterseniz paketlerimizden isterseniz de ihtiyacınız hizmetler ile size özel sunulan hizmet paketlerinden yararlanın! Paketlerimizde genel hatları ile sunduğumuz hizmetler; ipek kirpik, profesyonel makyaj, gelin saçı oluyor. Üstelik özel tasarım saç modellerimiz ve özel makyaj tekniklerimizi; söz, nişan, kına gecesi ve mezuniyet törenlerinde de yapıyoruz!

Eğer gelin saçınız ve makyajınız için Avcılar’da tercihiniz biz oluyorsak; İrem Kuaför iletişimi için sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler kullanabilir veya form aracılığı ile irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. No: 6/1 A Avcılar/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İrem Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.