• Min. Fiyat
    1.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

İnci Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

İnci Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

İnci Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

İnci Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

İnci Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

İnci Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

İnci Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.

İnci Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, İnci Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

İnci Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İnci Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

İnci Kuaför Hakkında

İstanbul’da yapacağınız düğün için hazırlıklarınız başladıysa ve siz bu dönemin en önemli detaylarından biri olan kuaför seçiminizi yapmadıysanız; doğru sayfadasınız! Çünkü biz İnci Kuaför olarak, isteklerinizle yakından ilgilenerek sizi harika bir görünüme kavuşturmak için buradayız!

Bu güzel yolda en büyük amacımız; düğününüzün üzerinden yıllar geçtikten sonra bile çektirdiğiniz fotoğraflara bakarken ‘’Saç ve makyajım ne güzelmiş!’’ demenizi sağlamak. Bunu sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyor, her detayla yakından ilgileniyoruz. Bugüne kadar bizi tercih eden gelin adaylarımızın taleplerini karşılayarak salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağladık. Bu durumda işimize olan sevgimizin daha da artmasını sağladı. Bu güzel motivasyonla şimdi de sizin hayallerinize ışık tutmak istiyoruz. Hazırlık sürecinde kullandığımız güzellik ürünlerinin sağlık açısından onaylı ve kaliteli ürünlerden seçmeye özen gösteriyoruz. Çünkü güzelliğiniz kadar sağlığınız da önemli bizim için.

Hayallerinizi asla sınırlamayın! Çünkü isteyeceğiniz her türlü saç modelini en iyi şekilde uygulayacak bilgi ve birikime sahibiz. İsterseniz özenle taranmış bir topuz, isterseniz ise özellikle kır düğününüze çok yakışacak çiçeklerle süslenmiş açık saçlar... Model seçimini yaparken gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve saç uzunluğunuzu dikkate aldığımızı belirtelim. İşlemlerden sonra yüzünüzdeki tebessümün nedeni olabiliyorsak, bize olan güveninizi boşa çıkarmamışız demektir. Ne mutlu!

Hazırlık sürecinde olan gelin adaylarımıza küçük bir ricamız var: Düğün tarihinizden en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede ön görüşmeler yaparak saç modelinize daha kolay karar verebiliriz. Hatta talep ettiğiniz prova imkanımızdan da yararlanabileceğinizi bilmelisiniz.

Avcılar kuaförler arasında yer İnci Kuaför ekibinin sunduğu hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mustafa Kemal Paşa, Yıldırım Beyazıt Cd. No:37, 34320 Beylikdüzü Osb/Avcılar/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.