İnci Kuaför

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

İnci Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

İnci Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İnci Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İnci Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

İnci Kuaför Hakkında

İstanbul’da yapacağınız düğün için hazırlıklarınız başladıysa ve siz bu dönemin en önemli detaylarından biri olan kuaför seçiminizi yapmadıysanız; doğru sayfadasınız! Çünkü biz İnci Kuaför olarak, isteklerinizle yakından ilgilenerek sizi harika bir görünüme kavuşturmak için buradayız!

Bu güzel yolda en büyük amacımız; düğününüzün üzerinden yıllar geçtikten sonra bile çektirdiğiniz fotoğraflara bakarken ‘’Saç ve makyajım ne güzelmiş!’’ demenizi sağlamak. Bunu sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyor, her detayla yakından ilgileniyoruz. Bugüne kadar bizi tercih eden gelin adaylarımızın taleplerini karşılayarak salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağladık. Bu durumda işimize olan sevgimizin daha da artmasını sağladı. Bu güzel motivasyonla şimdi de sizin hayallerinize ışık tutmak istiyoruz. Hazırlık sürecinde kullandığımız güzellik ürünlerinin sağlık açısından onaylı ve kaliteli ürünlerden seçmeye özen gösteriyoruz. Çünkü güzelliğiniz kadar sağlığınız da önemli bizim için.

Hayallerinizi asla sınırlamayın! Çünkü isteyeceğiniz her türlü saç modelini en iyi şekilde uygulayacak bilgi ve birikime sahibiz. İsterseniz özenle taranmış bir topuz, isterseniz ise özellikle kır düğününüze çok yakışacak çiçeklerle süslenmiş açık saçlar... Model seçimini yaparken gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve saç uzunluğunuzu dikkate aldığımızı belirtelim. İşlemlerden sonra yüzünüzdeki tebessümün nedeni olabiliyorsak, bize olan güveninizi boşa çıkarmamışız demektir. Ne mutlu!

Hazırlık sürecinde olan gelin adaylarımıza küçük bir ricamız var: Düğün tarihinizden en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede ön görüşmeler yaparak saç modelinize daha kolay karar verebiliriz. Hatta talep ettiğiniz prova imkanımızdan da yararlanabileceğinizi bilmelisiniz.

Avcılar kuaförler arasında yer İnci Kuaför ekibinin sunduğu hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Kemal Paşa, Yıldırım Beyazıt Cd. No:37, 34320 Beylikdüzü Osb/Avcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.