İnci Kuaför

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Ağda, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Demet Büyükkayra Makeup
23 5

Beşiktaş

Demet Büyükkayra Makeup

Makyaj
600-800 TL
Duru Güzellik Merkezi
30 7

Gaziosmanpaşa

Duru Güzellik Merkezi

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Zoom Kuaför Florya
7 3 6

Bakırköy

Zoom Kuaför Florya

Saç ve Makyaj
600-800 TL

Hakkında

İstanbul’da yapacağınız düğün için hazırlıklarınız başladıysa ve siz bu dönemin en önemli detaylarından biri olan kuaför seçiminizi yapmadıysanız; doğru sayfadasınız! Çünkü biz İnci Kuaför olarak, isteklerinizle yakından ilgilenerek sizi harika bir görünüme kavuşturmak için buradayız!

Bu güzel yolda en büyük amacımız; düğününüzün üzerinden yıllar geçtikten sonra bile çektirdiğiniz fotoğraflara bakarken ‘’Saç ve makyajım ne güzelmiş!’’ demenizi sağlamak. Bunu sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyor, her detayla yakından ilgileniyoruz. Bugüne kadar bizi tercih eden gelin adaylarımızın taleplerini karşılayarak salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılmalarını sağladık. Bu durumda işimize olan sevgimizin daha da artmasını sağladı. Bu güzel motivasyonla şimdi de sizin hayallerinize ışık tutmak istiyoruz. Hazırlık sürecinde kullandığımız güzellik ürünlerinin sağlık açısından onaylı ve kaliteli ürünlerden seçmeye özen gösteriyoruz. Çünkü güzelliğiniz kadar sağlığınız da önemli bizim için.

Hayallerinizi asla sınırlamayın! Çünkü isteyeceğiniz her türlü saç modelini en iyi şekilde uygulayacak bilgi ve birikime sahibiz. İsterseniz özenle taranmış bir topuz, isterseniz ise özellikle kır düğününüze çok yakışacak çiçeklerle süslenmiş açık saçlar... Model seçimini yaparken gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve saç uzunluğunuzu dikkate aldığımızı belirtelim. İşlemlerden sonra yüzünüzdeki tebessümün nedeni olabiliyorsak, bize olan güveninizi boşa çıkarmamışız demektir. Ne mutlu!

Hazırlık sürecinde olan gelin adaylarımıza küçük bir ricamız var: Düğün tarihinizden en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede ön görüşmeler yaparak saç modelinize daha kolay karar verebiliriz. Hatta talep ettiğiniz prova imkanımızdan da yararlanabileceğinizi bilmelisiniz.

Avcılar kuaförler arasında yer İnci Kuaför ekibinin sunduğu hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Hüseyin Bey

  • Adres: Mustafa Kemal Paşa, Yıldırım Beyazıt Cd. No:37, 34320 Beylikdüzü Osb/Avcılar/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.