Mass Kuaför

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Mass Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Mass Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mass Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Mass Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Mass Kuaför Hakkında

12 yıldır faaliyette olan Mass Kuaför ekibi aracılığıyla düğününüzde göz kamaştıracaksınız. Uzun zamandır bu sektörde olmanın getirdiği tecrübeyle güzelliğinizi ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Hayallerinizi dinliyor, gerekli durumlar yol gösteriyor ve süreç sonunda salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üreten 6 kişilik bir ekibimiz var. Kendinizi rahat hissetmeniz bütün olanaklarını seferber eden bu ekibimizden her türlü danışmanlığı ve yardımı alabiliyorsunuz. Ayrıca bu ekibimiz, 9 kişiye kadar konuğunuza da profesyonel saç ve makyaj hizmeti verebiliyor. Tabii bu imkanımızdan yararlanmak isteyen gelin adaylarımızın bizimle önceden iletişime geçerek randevu oluşturması gerekiyor.

Düğün hazırlıklarına başlamak için bizimle iletişime geçiyorsunuz ve uygun bir tarihte görüşmek üzere sözleşiyoruz. Salonumuza geldiğinizde sizi yakından tanımaya çalışıyor, tarzınızı öğreniyor ve sahip olduğumuz bilgi ve birikimle size yol göstermeyi de ihmal etmiyoruz. Tabii her zaman son kararı siz veriyorsunuz. Biz de sizin yönlendirmelerinize göre hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz.
Düğün mekanınız, saç yapınız ve gelinliğinizin modeli seçim aşamasında önem verdiğimiz detaylar. Mesela; bir kır düğünü yapacaksanız ve gelinliğiniz dekolteliyse, saça romantik bir hava katan örgü modellerimizi ve açık saç tasarımlarımızı tercih ediyoruz. Eğer gelinliğinizin yakası kapalıysa ve modern bir salonda düğün yapacaksanız o zaman da şık topuzlara yöneliyoruz. Her detayın birbiriyle uyum sağlaması için siz de bu detayları göz önünde bulundurmalısınız. Saçınıza gösterdiğimiz özeni tabii ki saçlarınıza gösteriyoruz. Her zaman güzelliğinizi ortaya çıkaran doğal makyaj uygulamaları yapıyoruz. Yüzünüze temas eden her ürünün dünya ünlü markalardan temin ettiğimizi de belirtelim.

Gelin saçı İstanbul firmalarından biri olan firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarınızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mah. Fatih Sok. Azim Pasajı No:29 Avcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.