7 KA Kuaför

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

7 KA Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

7 KA Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

7 KA Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

7 KA Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

7 KA Kuaför Hakkında

2012 yılında kurduğumuz salonumuz 7 KA Kuaför Bahçeşehir’de bulunuyor. İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Başakşehir’deki salonumuzun merkezi konumu sayesinde pek çok bölgeden kolay ulaşım imkanına sahip. Çok uzun yıllardır sektörde yer almış ve farklı yerlerde çalışarak inanılmaz deneyimler elde etmiş iki kurucumuzun vizyon sahibi bakış açılarıyla yönetiliyoruz. Üstelik her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan 15 kişilik kalabalık bir ekibiz. 2 katlı ve geniş bir hacme sahip kuaför salonumuzda hem erkek hem de kadın müşterilerimize hizmet verebildiğimiz alanlarımız mevcut.

Peki, bu kalabalık ekip ve alabildiğine geniş salonda neler yapılıyor? Her şey. Bir kuaförden bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri en iyi şekilde bizde bulabileceğinize eminiz. Ağırlıklı olarak saç tasarım üzerine verdiğimiz hizmetlerimizde; kesim, renklendirme, ombre ve sombre, mikro kaynak, Brezilya fönü, saç bakım, keratin bakım gibi pek çok içerik mevcut. Bunun haricinde cilt bakımı, ağda, manikür ve pedikür gibi diğer önemli hizmetleri de veriyoruz.

Ne kadar renklendirme ve kaynak uzmanı olsak da çok iyi yaptığımız ve oldukça da sevdiğimiz bir hizmetimiz daha var ki o da gelin başı. Hayatlarının en mutlu günü için özel olarak hazırlanmak isteyen gelinlerimizi salonumuzda en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz. Onları günün stresinden arındıracak şekilde rahatlatıyor ve tüm isteklerini zamanında yerine getiriyoruz. Saç ve makyajlarını yaptığımızda gelinliklerini giymeleri için odayı rahatça kullanmalarını sağlıyoruz ve en mutlu halleriyle buradan uğurluyoruz.

Unutmadan söyleyelim, saç modelini yaparken özel bir istekleri varsa muhakkak uyguluyoruz ancak gelinliklerine, düğün konsept ve mekanlarına göre naçizane tavsiyelerde de bulunuyor ve modeli kendi tarzımızla harmanlayarak tasarlıyoruz. Üzerine profesyonel bir makyaj yaparak hazırlığı tamamlıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için 7 KA Bahçeşehir’de sizi bekliyor, ulaşmak içinse yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Tahtakale Mh. Fırat Cad. Bahçecity’s Rezidance Avcılar /İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.