S&S Kuaför Avcılar

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

S&S Kuaför Avcılar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

S&S Kuaför Avcılar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

S&S Kuaför Avcılar Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

S&S Kuaför Avcılar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

S&S Kuaför Avcılar Hakkında

Hayatınızın en özel gününde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmanızın bir numaralı yolu şüphesiz ki profesyonel dokunuşlarla hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajından geçiyor. Bu nedenle biz S & S Kuaför Avcılar olarak düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe ulaşıp, tüm davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplamanız için size kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

S & S Kuaför olarak alanında uzman ve profesyonel bir ekiple beraber size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Ekibimizle beraber gelişen sektörümüze doğru bir şekilde adapte olmayı, hatta kimi zaman yenilikçi bir bakış açısıyla sektörümüzün gelişime katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bunun için sektörümüzdeki son yenilikleri yakından takip ediyor ve devamlı alanımızla ilgili çeşitli eğitimler alarak kendimizi geliştiriyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla salonumuzda kullandığımız ürünler ve araçlar konusunda oldukça özenli davranıyoruz. Salonumuzda uyguladığımız her işlemden en iyi sonuçları alabilmek için sadece en güvendiğimiz ve kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Salonumuzda kullandığımız araçları da son teknolojik yenilikleri yakından takip ederek devamlı yeniliyoruz.

Düğün gününüzde her detay konusunda ne kadar titiz olduğunuzu ve her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Düğün gününüzde gelin saçınız ve makyajınızla ilgili her şey içinize tam olarak sinmeden işimizi bitmiş saymıyoruz. Gelin hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyor, tarzınızı doğru bir şekilde analiz ediyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizden edindiğimiz bilgiler ışığında hareket ederek, aynada oluşan son görüntünün yüzünüzde gülücükler oluşturmasını sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, S & S Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz sihirli dokunuşlarımızla düğün gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Kemal Paşa Mah. Orhangazi Cad. 32 Avcılar, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.