Ece Kuaför

E-posta Gönder

 • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ece Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ece Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ece Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ece Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ece Kuaför Hakkında

İstanbul’da düğün yapacak gelin adaylarımızı hayal ettikleri görünüme kavuşturmak, onları değerli günleri için en güzel şekilde hazırlamak için buradayız! Açıldığımız günden beri ilk amacımız kaliteli hizmetler vermek. Tabii bunu başarabilmek o kadar kolay değil. Hal böyle olunca kendimizi sürekli geliştirip eğitimler almakta bulduk çareyi. Bu anlayışla şimdiye kadar birçok gelin adayının hayallerine dokunduk, onları salonumuzdan memnun bir şekilde uğurladık. Heyecanına ortak olduğumuz sıradaki gelin adayımız neden siz olmayasınız?

Ece Kuaför olarak verdiğimiz hizmetleri merak ediyorsanız hemen anlatalım: Salonumuzda kişiye özel saç tasarımları yaptığımızı söylemekle başlayalım. Seçim aşamasında, gelinliğinizin yakasını, düğün konseptinizi ve duvağınızın modeli dikkate alarak çalışmalar yürütüyoruz. Bu saydığımız kriterlere bir de istekleriniz eklenince süreçten gayet memnun kalıyorsunuz.

Saçınızın yapısına ve uzunluğuna uygun her türlü saç modelini uygulayabiliyoruz. Tabii bu aşamadan önce kesim, boya ve bakım imkanlarımızdan da yararlanabileceğinizi unutmayın. Hem düğünden kısa bir zaman önce bu işlemleri yaptırırsanız, saçlarınız daha sağlıklı ve bakımlı görünecektir.

Güzelliğinize güzellik katacak diğer bir ayrıntı olan makyajınızı uygularken de titiz bir çalışma yürütüyoruz. Yüz hatlarınızı, saç modelinizi ve özel isteklerinizi dikkate alarak hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak yüzünüzü nemlendiriyoruz. Daha sonra birlikte belirlediğimiz renkleri kullanarak makyajınızı tamamlıyoruz. Makyajınızın profesyonel bir şekilde yapılması kadar kalıcı olmasını da önemsediğinizi biliyoruz. Bu nedenle işlemlerimizden sonra sabitleyici spreylerden yardım alıyoruz.

Şimdiye kadar düğün saç makyaj uygulamalarımızdan memnun kalan birçok gelin adayımız oldu. Eğer siz de onlardan biri olmak ve düğün gününüzde göz kamaştırmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Siz değerli gelin adaylarımızla tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyor, heyecanla sizleri bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Kemal Paşa Mah.Orhangazi caddesi No:37 Avcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.