Zen Kuaför Eryaman

E-posta Gönder

  • Yenimahalle, Ankara.

Ekiple Tanışın

Zen Kuaför Eryaman Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Zen Kuaför Eryaman Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Zen Kuaför Eryaman Sık Sorulan Sorular

Zen Kuaför Eryaman gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Zen Kuaför Eryaman gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Zen Kuaför Eryaman gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Zen Kuaför Eryaman gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Zen Kuaför Eryaman şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zen Kuaför Eryaman şehir dışında hizmet vermiyor.


Zen Kuaför Eryaman ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zen Kuaför Eryaman ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Zen Kuaför Eryaman Hakkında

Uzun süren planlama sürecinin ardından düğününüzle alakalı detaylar ortaya çıkmaya başladıysa ve geriye bir tek profesyonel bir kuaför ile anlaşmak kaldıysa; Zen Kuaför Eryaman olarak hizmete hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. 30 yılı aşkın süredir bu sektörde yer alan başarılı bir ekibiz. Kuaför salonumuz ise yaklaşık 6 yıldır faaliyette. Hal böyle olunca hayal ettiğiniz modelleri uygulayabilecek tecrübeye sahip olduğumuzu söylemeden geçemeyeceğiz. Düğün günü sizinle birlikte 10 kişiye birden profesyonel makyaj ve saç tasarımları yapabildiğimiz salonumuzda; memnuniyetinizi kazanmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışmış olmanın birikimiyle ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Bir daha tekrarının olmayacağı o değerli günde saçlarınızı emanet ettiğiniz kuaförün uzman olması gerektiğini düşünüyorsunuz, haklısınız da... Aldığımız sorumluluğun farkında olan bir ekip olarak aldığımız eğitimlerle uzmanlaştık. Kendimi değişen trendlere göre sürekli yenileyip geliştirdik. Bu nedenle bize güvenebilirsiniz. Bazı gelin adaylarımız kuaförümüze Ankara gelin saç modelleri arasından en beğendikleriniz seçerek geliyorlar. Ancak bu modeller arasından büyük çoğunluğu adaylarımızın saç yapısına veya gelinliğine uyumlu olmuyor. Bu sebeple her detayın birbiriyle uyumlu olması için bu söylediğimiz kriterleri değerlendiriyoruz. İçinize sinen modeli bulduktan sonra keyifli uygulama aşamamız başlıyor. Gelin saçınıza son görünümünü verdikten sonra özel spreylerden yardım alıyoruz. Bu sayede saçlarınız gün boyunca ilk zamanki görüntüsünü koruyor.

Saçlarınızı yaparken bir yandan da profesyonel makyaj uzmanlarımız ile yüz hatlarınıza uygun makyajı yaptığımızı da belirtelim. Ayrıca 5 kişilik ekibimiz ile 10 kişiye kadar yakınınızı salonumuzda ağırlıyor; saç ve makyaj konusunda destek oluyoruz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birine profesyonel ekibimizle hazırlanmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.