Zen Kuaför Eryaman

E-posta Gönder

 • Yenimahalle, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Zen Kuaför Eryaman Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Zen Kuaför Eryaman Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zen Kuaför Eryaman Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zen Kuaför Eryaman Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Zen Kuaför Eryaman Hakkında

Uzun süren planlama sürecinin ardından düğününüzle alakalı detaylar ortaya çıkmaya başladıysa ve geriye bir tek profesyonel bir kuaför ile anlaşmak kaldıysa; Zen Kuaför Eryaman olarak hizmete hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. 30 yılı aşkın süredir bu sektörde yer alan başarılı bir ekibiz. Kuaför salonumuz ise yaklaşık 6 yıldır faaliyette. Hal böyle olunca hayal ettiğiniz modelleri uygulayabilecek tecrübeye sahip olduğumuzu söylemeden geçemeyeceğiz. Düğün günü sizinle birlikte 10 kişiye birden profesyonel makyaj ve saç tasarımları yapabildiğimiz salonumuzda; memnuniyetinizi kazanmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışmış olmanın birikimiyle ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Bir daha tekrarının olmayacağı o değerli günde saçlarınızı emanet ettiğiniz kuaförün uzman olması gerektiğini düşünüyorsunuz, haklısınız da... Aldığımız sorumluluğun farkında olan bir ekip olarak aldığımız eğitimlerle uzmanlaştık. Kendimi değişen trendlere göre sürekli yenileyip geliştirdik. Bu nedenle bize güvenebilirsiniz. Bazı gelin adaylarımız kuaförümüze Ankara gelin saç modelleri arasından en beğendikleriniz seçerek geliyorlar. Ancak bu modeller arasından büyük çoğunluğu adaylarımızın saç yapısına veya gelinliğine uyumlu olmuyor. Bu sebeple her detayın birbiriyle uyumlu olması için bu söylediğimiz kriterleri değerlendiriyoruz. İçinize sinen modeli bulduktan sonra keyifli uygulama aşamamız başlıyor. Gelin saçınıza son görünümünü verdikten sonra özel spreylerden yardım alıyoruz. Bu sayede saçlarınız gün boyunca ilk zamanki görüntüsünü koruyor.

Saçlarınızı yaparken bir yandan da profesyonel makyaj uzmanlarımız ile yüz hatlarınıza uygun makyajı yaptığımızı da belirtelim. Ayrıca 5 kişilik ekibimiz ile 10 kişiye kadar yakınınızı salonumuzda ağırlıyor; saç ve makyaj konusunda destek oluyoruz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birine profesyonel ekibimizle hazırlanmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.