CB Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

CB Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

CB Kuaför & Güzellik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

CB Kuaför & Güzellik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

CB Kuaför & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Gelin paketi, Düğün gruplarına hizmet, Tesettür tasarım, Ücretsiz prova

CB Kuaför & Güzellik Hakkında

Sizi hayatınızın en değerli gününe 20 yılı aşkın tecrübelerimizle hazırlıyoruz. İsteklerinize önem veren yapımızla hep daha iyisini yapmayı amaçlayan bir ekibiz. Sektörde olduğumuz yıllar boyunca birçok gelin adayıyla tanışma ve çalışma fırsatımız oldu. Her biriyle özel olarak ilgilendik ve beraber planlamalar yaptık. Tamamen içlerine sinen görünümü aldıklarında ise tatlı bir tebessümle uğurladık onları salonumuzdan. Şimdi de sizin hayallerinize dokunmak, bir daha tekrarının olmayacağı değerli anlarınızı göz kamaştıran bir güzellikle yaşamanızı istiyoruz.

Ankara’nın en iyi kuaförleri arasında bulunan 4 kişilik ekibimizle düğün günü kendinizi salonumuzda rahat hissetmeniz için samimi ortam yaratıyoruz. Önceden belirlediğimiz saatte hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak nasıl bir saç modeli hayal ettiğinizi, düğün mekanınızı bize detaylı bir şekilde anlatmanızı rica ediyoruz. Daha sonra anlattıklarınızdan yola çıkarak beğeneceğiniz modelleri gösteriyoruz. İçinize sinen modeli bulursanız hemen uygulama aşamasına geçiyoruz bulamazsanız birlikte yeni bir model geliştirebiliyoruz. Bu konuda son kararı siz veriyorsunuz. Hızlı bir şekilde saç tasarımını uygulamaya başlıyoruz. Belli bir yere geldikten sonra gelinliğinizi giyiyorsunuz be makyajınızı yapmaya başlıyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaran doğal bir makyaj yapmak her zaman ilk tercihimiz ama özel istekleri de mümkün olduğunca yerine getiriyoruz. Sağlığınıza zarar vermeyecek kaliteli kozmetik ürünler kullandığımızdan makyajınız hem gün boyu kalıcı oluyor hem de pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Saç ve makyajınızı tamamladıktan sonra özel spreylerle sabitleme işlemi yapıp sizi düğününüze mutlu bir şekilde uğurluyoruz. Bu arada düğün günü yakınlarınıza da profesyonel saç ve makyaj uygulamaları yapabiliyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz önceden randevu oluşturmanız gerekiyor. Bu önemli bilgiyi de paylaşım.

Ankara gelin saçı için yardımcı olduğumuz gelinlerimiz arasında siz de yerinizi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Güzelyaka, 533. Sk. 8-2, 06210 Yenimahalle/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  CB Kuaför & Güzellik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.