Efsane Kuaför Yenimahalle

E-posta Gönder

 • Yenimahalle, Ankara.

Ekiple Tanışın

Efsane Kuaför Yenimahalle Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Efsane Kuaför Yenimahalle Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Efsane Kuaför Yenimahalle Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Efsane Kuaför Yenimahalle Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Efsane Kuaför Yenimahalle Hakkında

30 yılı aşkın bir süredir güzellik sektöründe bilfiil faaliyet gösteriyoruz. Çok uzun zamandır bu işin içerisinde olmanın kazandırdığı bilgi birikimi ve deneyimler sayesinde geldiğimiz konum tartışmasız harika. Ancak buna rağmen hala kendimizi geliştirmeye ve öğrenmeye devam ediyor, dünyada çıkan yenilikleri ve teknikleri bünyemize kazandırıyoruz. Yeni saç modellerinden tutun da gündemdeki kesim, tasarım ve makyaj tekniklerine kadar her konuya hakim oluyoruz.

Salonumuz Efsane Kuaför Ankara‘nın Yenimahalle ilçesinde, Özevler Mahallesi’nde bulunuyor. Burada kişisel bakım ve güzelliğe dair pek çok uygulamanın işinin uzmanları tarafından yapıldığı üstün kaliteli bir hizmet veriyoruz. Her biri oldukça tecrübeli ve alanında kendini geliştirmiş güler yüzlü profesyoneller olan 10 kişilik ekibimizle birlikte konuklarımızı ağırlıyoruz. Oluşturduğumuz çalışma ortamı %100 müşteri memnuniyetini eksiksiz olarak elde etmemizi de sağlıyor.

Bir kuaförden beklenebilecek hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyor ve bunları Efsane Kuaför güvencesiyle sunuyoruz. Bunlar arasında; saç ve türban tasarımı, kesim, boya, makyaj, manikür ve pedikür, bakımlar gibi çok sayıda işlem bulunuyor. Ancak burada daha detaylı şekilde bahsetmek istediğimiz konu ise en sevdiklerimizden bir tanesi olan gelinlerimizi hazırlamak. Düğün, nişan merasimi ve kına gecesi gibi tekrarı olmayan önemli günlerinde gelinlerimize salonumuzda inanılmaz bir özenle hizmet ediyor, tüm isteklerini gerçekleştiriyoruz.

Hazırlık yaparken saç veya türban tasarımının gelinliğine, düğün konseptine ve zevkine uygun olmasına dikkat ediyoruz. Pürüzsüz bir cilt ve doğal bir güzellik içinse profesyonel makyaj uyguluyoruz. Ten rengine uyan tonlar seçip yüz hatlarını belirginleştiriyoruz. Üstelik bunların tamamını en az salonumuzdaki kadar özenle otel veya düğün mekanı gibi dış mekanlarda da yapabiliyoruz. Talep ederlerse düğün günü gelinin yakınlarından 20 kişiye kadar da randevu kabul ediyoruz.

Yenimahalle'de kuaför arayışınıza bir son vermek için yandaki formu doldurarak biz Efsane Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.