Fd Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Fd Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Fd Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Fd Kuaför Sık Sorulan Sorular

Fd Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Fd Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Fd Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Fd Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Fd Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Fd Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Fd Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fd Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Fd Kuaför Hakkında

En anlamlı gününüzde, en iyi halinizle görünmek ve bembeyaz gelinliğinizin içinde, kusursuz güzellikte hissetmek ister misiniz? Cevabınızın “evet” olduğunu duyar gibiyiz. O halde size harika bir önerimiz var: Fd Kuaför Yenimahalle. Doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak ve düğününüzde prensesler gibi olmanızı sağlamak için, yıllardır siz değerli gelinlerimize hizmet veriyoruz.

Hayatınızın en mutlu gününde, beklentileri tamamen karşılanmış bir gelin olmanızı istiyoruz. Bunun için, profesyonel ekibimizle birlikte sizi, en güzel şekilde hazırlıyoruz. Siz de, kendinizi güvenilir ellere emanet etmek isterseniz, doğru adrestesiniz! Düğününüzde göz kamaştıracağınızdan şüpheniz olmasın!

Düğün gününüzden önce, sizinle bir prova tarihi belirliyoruz. Bu provada; düğün konseptinize, mekanınıza ve gelinliğinize uygun olarak saç ve makyaj modelinizi tasarlıyoruz. Salon düğünü, kır düğünü veya nikah töreni gibi alternatifler için farklı modelleri öneriyoruz. Örnek verecek olursak; salon düğünü için, enseden veya alın hizasında topuz yapılmış saçları tavsiye ediyoruz. Kır düğünü için ise, zarif dalgalarla süslenmiş ve açık bırakılmış saçları tercih ediyoruz. Aksesuarlarla destekleyebileceğiniz bu modelleri, sizin isteğinize göre düzenliyoruz.

Makyajınız için ise; öncelikle harika hissetmenizi sağlayacak bir cilt bakımıyla, cildinizi pürüzsüz hale getiriyoruz. Sonrasında ise, toprak tonlarını kullandığımız göz makyajınıza geçiyoruz. Hafif buğulu gözleri bitirdikten sonra da, yüz hatlarınızın ortaya çıkmasını sağlayacak kontür uygulaması yapıyoruz. Ardından, dudak renginize uygun bir rujla makyajınızı bitiriyoruz.

Düğün günü, dilerseniz salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda hizmet verebiliyoruz. Şunu da belirtmek isteriz ki, sizinle birlikte yakınlarınızı da en güzel şekilde düğününüze hazırlıyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve kendinizi, düğün gününüzde bize emanet etmek isterseniz; Yenimahalle kuaför fiyatları ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Demetevler 401.Cad. 9/B Yenimahalle Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Fd Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.