Madam Kuaför

E-posta Gönder

 • Yenimahalle, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Madam Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Madam Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Madam Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Madam Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Madam Kuaför Hakkında

Yaşamınızın en özel anlarında saçınız ve makyajınızla da dikkat çekmek istersiniz, değil mi? İşte bu yüzden Madam Kuaför Ankara Yenimahalle’de yıllardır hizmet veriyoruz. Güzel kadınların tercihi oluyor, sevgi ve beğeninizi de kazanıyoruz. İşimizdeki ustalığımız ve kalite anlayışımızla bizi tercih eden müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz. Bu yüzden her geçen gün kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye de devam ediyoruz. Güzelliğiniz için çalışan ekip arkadaşlarımızın alanında uzmanlaşmış kişiler olduğunu da söylemiş miydik?

Gelin, ön görüşme ve tasarım süreçlerini birlikte tasarlayarak sizi ekibimizle tanıştıralım. Her müşteriyi güler yüzle karşılayan ekibimizle hazırlıklara başladığımızda, en önemli adım ön görüşme. Çünkü hoş bir sohbetle tanıştığımız ve tarzınızı keşfettiğimiz süreç tasarım adımında çalışmalarımızın temeli oluyor. İsteklerinizi öğrendiğimiz görüşmede size en çok yakışan saç modeli için yüz hatlarınıza uyan dokunuşlar yapmaya odaklanıyoruz. İstediğiniz modele uyan tasarım için düğün öncesi saç kesimi, kaynak, renklendirme ve saç bakımları tavsiye edebiliyoruz.

Sıra tasarlama sürecine geldiğinde saç modeli ile duvak ve aksesuarların uyumunu da göz önünde bulunduruyoruz. Bu arada topuz, örgü ve dağınık saç modellerinin hemen hepsini tasarlamak konusunda son derece yetenekli çalışma arkadaşlarına sahibiz.

Madam Kuaför’de güzelliğinize etki eden son dokunuş olan makyajınızı da tasarlıyoruz! Makyaj uygulamalarında en çok cilt sağlınıza önem veriyoruz. Doğallığınızı bozmadan yüz hatlarınızı belirginleştirerek makyaj uygulamaları yapıyoruz. Tercih ettiğimiz uygulamanın en özel yanı, sizin beğeneceğiniz renk tonları ve dokunuşlarla yapılması oluyor. Size en çok yakışan gülümsemenizle güzelliğiniz ortaya çıkıyor… Aklınızda bulunsun; salonumuzda yakın dostlarınız veya aile üyelerinizin de hazırlıklarını tamamlayabiliyoruz.

Ankara Yenimahalle kuaför salonlarından biri olan Madam Kuaför’de heyecanla sizi bekliyoruz. Gelin, siz de sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alın!

İletişim

 • Adres:

  Işınlar Mah. İvedik Caddesi 14/A Yenimahalle/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.