Sihirli Eller Kuaför & Güzellik

E-posta Gönder

  • Yenimahalle, Ankara.

Ekiple Tanışın

Sihirli Eller Kuaför & Güzellik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Sihirli Eller Kuaför & Güzellik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sihirli Eller Kuaför & Güzellik Sık Sorulan Sorular

Sihirli Eller Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sihirli Eller Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Sihirli Eller Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sihirli Eller Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Sihirli Eller Kuaför & Güzellik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sihirli Eller Kuaför & Güzellik şehir dışında hizmet vermiyor.


Sihirli Eller Kuaför & Güzellik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sihirli Eller Kuaför & Güzellik ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sihirli Eller Kuaför & Güzellik Hakkında

Sihirli ellerimizle, güzellik ve bakıma dair bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve size eşsiz bir deneyim sunuyoruz! Sihirli Eller Kuaför Ankara ekibi olarak, uzun yıllardır siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz. Kuaför salonumuza geldiğinizde, gösterdiğimiz ilgiyle birlikte adeta prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz.

Salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; saç bakımı, keratin botoks, ombre, sombre, renklendirme işlemleri, cilt bakımı, manikür, hydrafacial, kirpik lifting, bb glow, leke tedavisi, profesyonel makyaj, ozon tedavisi ve gelin saçı makyajı gibi pek çok hizmet veriyoruz. Sadece bir kuaför salonu değil, aynı zamanda bir cilt bakım merkeziyiz. Saçlarınızın ve cildinizin ihtiyacı olan her tür bakımı, sizler için en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Özel günlerinizde de güzelliğinize güzellik katıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte, hayatınızın en mutlu gününe, kusursuz olarak hazırlıyoruz. Gelinlerimiz için en iyi hizmeti sunmak adına; öncelikle, cilt bakımı yaparak işe başlıyoruz. Cildinizde beğenmediğiniz lekeler veya gözenekler varsa, tedaviye daha önce başlamayı öneririz. Cilt bakımından sonra, sizi saç uzmanlarımızın yanına gönderiyoruz.

Cildiniz dinlenirken biz de o sırada saçlarınızı tarıyoruz. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda, saç modelinizi oluşturuyoruz. Dağınık topuz, örgü modelleri ve dalgalı ve açık bırakılmış saçlardan hangisini tercih ederseniz, onu yapıyoruz. Sonrasında ise, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız, uzman makyözümüz tarafından, doğal güzeliğinizi meydana çıkaracak tarzda yapılıyor. Kusursuz bir ten makyajı uyguladıktan sonra, buğulu bir göz makyajıyla, etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Son olarak da, dudak renginize uygun bir rujla makyajınızı noktalıyoruz.

Saç ve makyajınızın gece boyu bozulmaması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, Yenimahalle kuaför fiyatları için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.