Gelin Saçı ve Makyajı

Gebze Gelin Saçı ve Makyajı

Başak Kuaför
5,0
(6 Yorum)
Gebze

Yepyeni bir başlangıç yapacağınız gün güzel görünmek istediğinizi biliyoruz. Kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve şıklığınızı tamamlayan detaylarla keyifli bir hazırlık süreci yaşamaya ne...

2.500-5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Gebze Funda Kuaför

2.500-5.000 TL

Gebze In the Joy

2.500-5.000 TL

Gebze New Cadde Kuaför

2.500-5.000 TL

Gebze Peri Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Emre Sarmaşık Hair Design

2.500-5.000 TL

Gebze Anka Güzellik

2.500 TL'den az

Gebze Aytaç Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Esra Kuaför

2.500-5.000 TL

Gebze Star Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Saloon Pırıltı

2.500 TL'den az

Gebze Aydın Taner

2.500-5.000 TL

Gebze New London Coiffeur

2.500-5.000 TL

Gebze İsis Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Can Gökboru

5.000-7.500 TL

Gebze Pelin & Hava Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Gökhan Kaya Saç Tasarım

2.500-5.000 TL

Gebze Vildan Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Coiffeur Ömer Duman

2.500-5.000 TL

Gebze Nida Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Estetika Saç Tasarım

5.000-7.500 TL

Gebze Destina Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Bulut Çelebi Kuaför

2.500 TL'den az

Gebze Dallas Coiffeur

2.500 TL'den az

Gebze 3K Saç Atölyesi

2.500-5.000 TL

Gebze Make Up Pınar Özoğul

2.500-5.000 TL

Gebze Hair Podium Coiffeur

2.500 TL'den az

Gebze Grimm Hairdresser

2.500-5.000 TL

Gebze Levent Er Hair Designer

5.000-7.500 TL

Gebze Dekolte Kuaför Gebze

2.500-5.000 TL

Gebze Salon Devrim

2.500-5.000 TL

Gebze Osse Saç Tasarım

2.500 TL'den az

Gebze Coiffeur Burçak Kurutaş

2.500-5.000 TL

Gebze Adem & Mamak Hair Stüdyo

2.500-5.000 TL

Gebze Salon Yahya

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gebze Kuaförleri ve Hizmetleri

Tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Gebze’de gelin adaylarının hizmet alabileceği birçok kuaför bulunuyor. Gebze kuaförleri, hizmetleriyle gelinlerin kusursuz güzelliğini ortaya çıkarmayı amaçlıyor. İlçedeki kuaför salonlarının büyük bir kısmı Hacıhalil’de hizmet veriyor. Arapçeşme, Köşklüçeşme, Osman Yılmaz, Sultan Orhan, Tatlıkuyu ve Yenikent’te de kaliteli hizmetleriyle dikkat çeken kuaför salonları yer alıyor.

Gebze kuaför salonları, gelinlere özel saç ve makyaj tasarımı yapabiliyor. Hizmetleri, alanında yetkili profesyoneller sunuyor. Gelin adayları; kuaför salonunda, evde veya düğün mekanında çeşitli hizmetlerden yararlanabiliyor. Gebze kuaförlerinin büyük bir kısmı randevu sistemiyle çalışıyor. Erken randevu olanağı, düğününü yaz ya da bahar aylarında yapacak olan çiftlere büyük kolaylık sağlıyor.

Gebze Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Düğün hazırlık sürecinizde kapsamlı hizmetlerden yararlanabileceğiniz onlarca kuaför Gebze’de bulunuyor. İlçedeki kuaförlerin sayıca fazla olması, fiyat farklılığı yaratıyor. Gebze kuaför fiyatları ağırlıklı olarak uygun ve ortalama skalada faaliyet gösteriyor. Saç tasarımı ve makyaj gibi ana hizmetler standart paketlere dahil ediliyor. Ek hizmet talebi olan gelin adayları, bunlar için ayrıca ödeme yapıyor.

Gebze kuaför fiyat listesinin büyük bir kısmını makul salonlar oluşturuyor. Ortalamanın altında rakamlara hizmet veren salonlar; Hacıhalil, Mustafapaşa, Arapçeşme, Osman Yılmaz, Sultan Orhan ve Çayırova’da yer alıyor. Hacıhalil’deki 1204 ve 1207 numaralı sokaktaki kuaför salonlarının bazılarında, fiyatlar ilçe ortalamasında seyredebiliyor. Kocaeli Gebze’de yüksek fiyatlarıyla dikkat çeken bir kuaför salonu bulunmuyor.

Gebze’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gebze en iyi kuaförleri bulabileceğiniz ilçeler arasında yer alıyor. Onlarca kuaför opsiyonu arasında seçim yapmak, gelin adaylarını bir tık zorlayabiliyor. Gebze kadın kuaförlerini eleğinizden geçirirken, bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Kuaförlerin dikkat çeken olanaklarını, bütçe aralığınızı, saçınız ve makyajınız için almak istediğiniz hizmetleri göz önünde bulundurarak tercih yapmanız icap ediyor.

Gebze’deki kuaförler birbirinden farklı model ve tarzlarda uzmanlaşabiliyor. Gelin topuzu modellerinde ustalaşmış kuaförler olduğu gibi yaptığı salaş ve örgülü saçlarla öne çıkan uzmanlar da bulunuyor. Seçtiğiniz gelin başı modelini en güzel şekilde yapabilecek kuaförlerle anlaşmanız, tarzınızı yansıtabilmeniz adına büyük önem arz ediyor. Kuaförlerin daha önce hazırladığı gelinlerin fotoğraflarına ve yorumlarına bakarak seçim yapabilirsiniz.

Gebze Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Gebze Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gebze gelin saçı fiyatları farklı bütçelere hitap ediyor. İlçe genelinde gelin saçınız için uçuk rakamlar talep eden bir kuaför bulunmuyor. Uygun ve ortalama fiyat yelpazesi arasında gidip gelen Gebze kuaförlerinde ücretler, almak istediğiniz saç hizmetleri doğrultusunda farklılık gösterebiliyor. Düğün gününüz için tercih edeceğiniz saç modelinin zorluk seviyesine göre ödeyeceğiniz tutar da değişiyor.

Gebze gelin başınızı makul rakamlara yaptırabileceğiniz Kocaeli kuaförlerinin yoğun olarak bulunduğu ilçelerin başında geliyor. Gebze’de en iyi kuaförleri bulabileceğiniz semtlerin büyük bir kısmında, gelin saçı fiyatları minimum rakamlardan başlıyor. Sultan Orhan, Hacıhalil, Arapçeşme ve Osman Yılmaz semtlerindeki kuaförler hem doğal hem de daha ihtişamlı gelin saçı modellerini uygun fiyatlara yapabiliyor.

Gebze Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Gebze gelin makyajınızı bir hayli uygun rakamlar karşılığında yaptırabileceğiniz onlarca kuaför opsiyonuyla dikkat çekiyor. Ortalamanın altında fiyatlara gelin makyajı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz salonların birçoğu, Hacıhalil Mahallesi’nde yer alıyor. Bu bölgede makyaj hizmeti sunan kuaförler, gelin adaylarından maksimum şehir ortalamasında seyreden fiyatlar talep ediyor. Osman Yılmaz ve Sultan Orhan semtlerinde de makul fiyatlı firmalar bulunuyor.

Düğününüz için seçeceğiniz makyaj stili, fiyatları belirleme noktasında bir hayli önemli oluyor. Kalıcı ve porselen makyajlarla sade görünümlerin arasında pek tabii ki fiyat farklılıkları bulunuyor. Makyajda kullanılan malzemeler arttıkça fiyatlar da yükselebiliyor. Makyaj fırçası, maskara sürme aparatı, kirpik kıvırıcı ve sünger gibi ürünlerin tek kullanımlık olması da ödeyeceğiniz ücreti artırabiliyor.

Gebze Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları