Gelin Saçı ve Makyajı

Gebze Gelin Saçı ve Makyajı

Başak Kuaför
5,0
(6 Yorum)
Gebze
1 saatte cevap verir

Yepyeni bir başlangıç yapacağınız gün güzel görünmek istediğinizi biliyoruz. Kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaran ve şıklığınızı tamamlayan detaylarla keyifli bir hazırlık süreci yaşamaya ne...

6.000
4.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500-5.000 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gebze Kuaförleri ve Hizmetleri

Tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Gebze’de gelin adaylarının hizmet alabileceği birçok kuaför bulunuyor. Gebze kuaförleri, hizmetleriyle gelinlerin kusursuz güzelliğini ortaya çıkarmayı amaçlıyor. İlçedeki kuaför salonlarının büyük bir kısmı Hacıhalil’de hizmet veriyor. Arapçeşme, Köşklüçeşme, Osman Yılmaz, Sultan Orhan, Tatlıkuyu ve Yenikent’te de kaliteli hizmetleriyle dikkat çeken kuaför salonları yer alıyor.

Gebze kuaför salonları, gelinlere özel saç ve makyaj tasarımı yapabiliyor. Hizmetleri, alanında yetkili profesyoneller sunuyor. Gelin adayları; kuaför salonunda, evde veya düğün mekanında çeşitli hizmetlerden yararlanabiliyor. Gebze kuaförlerinin büyük bir kısmı randevu sistemiyle çalışıyor. Erken randevu olanağı, düğününü yaz ya da bahar aylarında yapacak olan çiftlere büyük kolaylık sağlıyor.

Gebze Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Düğün hazırlık sürecinizde kapsamlı hizmetlerden yararlanabileceğiniz onlarca kuaför Gebze’de bulunuyor. İlçedeki kuaförlerin sayıca fazla olması, fiyat farklılığı yaratıyor. Gebze kuaför fiyatları ağırlıklı olarak uygun ve ortalama skalada faaliyet gösteriyor. Saç tasarımı ve makyaj gibi ana hizmetler standart paketlere dahil ediliyor. Ek hizmet talebi olan gelin adayları, bunlar için ayrıca ödeme yapıyor.

Gebze kuaför fiyat listesinin büyük bir kısmını makul salonlar oluşturuyor. Ortalamanın altında rakamlara hizmet veren salonlar; Hacıhalil, Mustafapaşa, Arapçeşme, Osman Yılmaz, Sultan Orhan ve Çayırova’da yer alıyor. Hacıhalil’deki 1204 ve 1207 numaralı sokaktaki kuaför salonlarının bazılarında, fiyatlar ilçe ortalamasında seyredebiliyor. Kocaeli Gebze’de yüksek fiyatlarıyla dikkat çeken bir kuaför salonu bulunmuyor.

Gebze’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gebze en iyi kuaförleri bulabileceğiniz ilçeler arasında yer alıyor. Onlarca kuaför opsiyonu arasında seçim yapmak, gelin adaylarını bir tık zorlayabiliyor. Gebze kadın kuaförlerini eleğinizden geçirirken, bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Kuaförlerin dikkat çeken olanaklarını, bütçe aralığınızı, saçınız ve makyajınız için almak istediğiniz hizmetleri göz önünde bulundurarak tercih yapmanız icap ediyor.

Gebze’deki kuaförler birbirinden farklı model ve tarzlarda uzmanlaşabiliyor. Gelin topuzu modellerinde ustalaşmış kuaförler olduğu gibi yaptığı salaş ve örgülü saçlarla öne çıkan uzmanlar da bulunuyor. Seçtiğiniz gelin başı modelini en güzel şekilde yapabilecek kuaförlerle anlaşmanız, tarzınızı yansıtabilmeniz adına büyük önem arz ediyor. Kuaförlerin daha önce hazırladığı gelinlerin fotoğraflarına ve yorumlarına bakarak seçim yapabilirsiniz.

Gebze Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

 • Gebze gelin saçı ve makyajı firmaları, hizmet çeşitliliğiyle ön plana çıkıyor.

 • Kocaeli kuaförlerinin yoğun olarak bulunduğu Gebze’de hizmetleriyle fark yaratan birçok salon yer alıyor. İlçedeki salonların bir kısmı, gelin adaylarına stil danışmanlığı hizmeti veriyor.

 • Kocaeli Gebze kuaförleri düğünden önce saç yapınızı inceliyor. Saçınızın yoğunluğu, uzunluğu, boyalı olup olmaması gibi birçok unsur doğrultusunda düğünde kullanacağınız model belirleniyor.

 • Gelin makyajınızı yapacak makyözler, renk skalası son derece geniş olan paletlerle hizmet sunuyor. Gebze güzellik merkezlerinde, kalıcı makyaj işlemleri de bulunuyor.

 • Microblading, pudralama, dudak renklendirme, lifting ve ipek kirpik gibi uygulamalar gelin adayları tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu işlemler, gelinlerin cilt yapılarına göre birkaç seans sürebiliyor.

 • Gebze güzellik salonları, gelin makyajlarında isteğe göre takma kirpik kullanabiliyor.

 • Gelin saçı için tasarımdan şekillendirmeye, renklendirmeden kesime kadar birçok uygulama yapılabiliyor.

 • Gebze kuaförlerinin kapsamlı hizmetleri arasında; bakım, peeling, masaj, manikür ve pedikür de yer alıyor.

Gebze Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Gebze gelin saçı fiyatları farklı bütçelere hitap ediyor. İlçe genelinde gelin saçınız için uçuk rakamlar talep eden bir kuaför bulunmuyor. Uygun ve ortalama fiyat yelpazesi arasında gidip gelen Gebze kuaförlerinde ücretler, almak istediğiniz saç hizmetleri doğrultusunda farklılık gösterebiliyor. Düğün gününüz için tercih edeceğiniz saç modelinin zorluk seviyesine göre ödeyeceğiniz tutar da değişiyor.

Gebze gelin başınızı makul rakamlara yaptırabileceğiniz Kocaeli kuaförlerinin yoğun olarak bulunduğu ilçelerin başında geliyor. Gebze’de en iyi kuaförleri bulabileceğiniz semtlerin büyük bir kısmında, gelin saçı fiyatları minimum rakamlardan başlıyor. Sultan Orhan, Hacıhalil, Arapçeşme ve Osman Yılmaz semtlerindeki kuaförler hem doğal hem de daha ihtişamlı gelin saçı modellerini uygun fiyatlara yapabiliyor.

Gebze Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Gebze gelin makyajınızı bir hayli uygun rakamlar karşılığında yaptırabileceğiniz onlarca kuaför opsiyonuyla dikkat çekiyor. Ortalamanın altında fiyatlara gelin makyajı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz salonların birçoğu, Hacıhalil Mahallesi’nde yer alıyor. Bu bölgede makyaj hizmeti sunan kuaförler, gelin adaylarından maksimum şehir ortalamasında seyreden fiyatlar talep ediyor. Osman Yılmaz ve Sultan Orhan semtlerinde de makul fiyatlı firmalar bulunuyor.

Düğününüz için seçeceğiniz makyaj stili, fiyatları belirleme noktasında bir hayli önemli oluyor. Kalıcı ve porselen makyajlarla sade görünümlerin arasında pek tabii ki fiyat farklılıkları bulunuyor. Makyajda kullanılan malzemeler arttıkça fiyatlar da yükselebiliyor. Makyaj fırçası, maskara sürme aparatı, kirpik kıvırıcı ve sünger gibi ürünlerin tek kullanımlık olması da ödeyeceğiniz ücreti artırabiliyor.

Gebze Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

 • Gebze kuaförlerine saçınızı rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Çünkü ilçedeki kuaför salonlarının büyük bir kısmı uzmanlarla birlikte çalışıyor.

 • Uzmanlar, düğün gününüzde kullanacağınız saç modelini seçerken bazı unsurlara dikkat etmeniz gerektiğine vurgu yapıyor.

 • Gelinliğinizin modeli, yüzünüzün şekli, saç yapınız, düğün konseptiniz, evleneceğiniz yer… Bütün bunları ve daha nice etkeni seçim yaparken göz önünde bulundurmak gerekiyor.

 • Düğün organizasyon konseptinize uyan saç aksesuarlarını kullanmanız, şık bir görüntü yakalamanızı sağlıyor. Kır düğününüzde kullanacağınız çiçekli bir saç aksesuarı güzelliğinizi taçlandırmak için yeterli oluyor.

 • Uzmanlar, ihtişamı seven gelin adaylarına göz alıcı taç modelleri öneriyor. Görkemli modeller hem yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarıyor hem de gelin saçınıza vurgu yapıyor.

 • Atkuyruğu modelleri arasında bir seçim yapacaksanız, saçınızın sönük ve hacimsiz durmaması gerekiyor. Bu noktada saç eklentileri bir hayli kurtarıcı oluyor.