Catering Hizmetleri

Kocaeli Catering Firmaları

İzmit Akgün Catering

100-200 TL
3.000 kişi

Gök Catering

100-200 TL
500 kişi

İzmit By Beymenler Catering

500 TL'den fazla
2.000 kişi

Başiskele Özsar Catering

Limitsiz
100 TL'den az

Başiskele Kızılkaya Catering

Limitsiz
100 TL'den az

Başiskele Dilaş Yemek

Limitsiz
100 TL'den az

Başiskele Altun Yemek

Limitsiz
100 TL'den az

Başiskele Özseç Yemek

Limitsiz
100 TL'den az

Başiskele Nursa Yemek

Limitsiz
100 TL'den az

Başiskele Aş-San

Limitsiz
100 TL'den az

Başiskele Yemax

Limitsiz
100 TL'den az

İzmit Catering Dünyası Event ve Organizasyon

500 TL'den fazla
1.000 kişi

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğününüz İçin Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Catering hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken şey bütçeniz, davetli sayınız ve menü konseptiniz ve çalışacağınız catering firmasının kalitesidir. Eğer kalabalık bir düğün daveti verecekseniz, yemek menüleri arasından açık büfe ve kokteyl servisini tercih etmenizi öneririz. Eğer alakart menü istiyorsanız bütçenize göre kırmızı et ya da beyaz et seçimi yapabilirsiniz. Kullanılan malzemelerin tazeliğini ve kalitesini özellikle kontrol etmenizi öneriyoruz. Mevsime uygun menü oluşturmak için de öneri isterseniz, kış düğünlerinde sıcak tabaklar, pilav ve soslu yemekler ile salata; yaz düğünlerinde ise soğuk başlangıçlar, ızgaralar, mevsim salatası ve meyveleri tercih edebilirsiniz. Mevsimsel menü seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için makalemizi okumanınız tavsiye ediyoruz.

Bu arada catering hizmeti alacağınız firma ile öncesinde menü tadımı için de anlaşmanızda fayda var. Böylece misafirlerinize ikram edilecek menüyü tadabilir, beğenmediklerinizi değiştirerek yeni menü oluşturabilirsiniz. Son olarak catering firması ile anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken şeylerin başında sözleşme olduğunu da unutmamalısınız. Anlaşma sağlamadan önce sözleşme içerisinde yazan maddeleri dikkatlice okuyun ve alacağınız hizmet içeriğine detaylıca yer verildiğinden emin olun. Özellikle ücretli ve ücretsiz servis detaylarına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi isterseniz “Düğünde Yiyecek ve İçecek Servisi Alırken Dikkat Edilecekler” adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kocaeli’de catering firması ararken tüm detayları göz önünde bulundurmayı unutmayın. Ayrıca sayfa üzerinden beğendiğiniz firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de eklememizde fayda var.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları