60 TL'den fazla
20 TL'den az
Başiskele
Yemax
20 TL'den az
Başiskele
Dilaş Yemek
20 TL'den az
Başiskele
Altun Yemek
20 TL'den az
Başiskele
Nursa Yemek
20 TL'den az
Başiskele
Aş-San
20 TL'den az
Başiskele
Özseç Yemek
20 TL'den az
20 TL'den az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğününüz İçin Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Catering hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken şey bütçeniz, davetli sayınız ve menü konseptiniz ve çalışacağınız catering firmasının kalitesidir. Eğer kalabalık bir düğün daveti verecekseniz, yemek menüleri arasından açık büfe ve kokteyl servisini tercih etmenizi öneririz. Eğer alakart menü istiyorsanız bütçenize göre kırmızı et ya da beyaz et seçimi yapabilirsiniz. Kullanılan malzemelerin tazeliğini ve kalitesini özellikle kontrol etmenizi öneriyoruz. Mevsime uygun menü oluşturmak için de öneri isterseniz, kış düğünlerinde sıcak tabaklar, pilav ve soslu yemekler ile salata; yaz düğünlerinde ise soğuk başlangıçlar, ızgaralar, mevsim salatası ve meyveleri tercih edebilirsiniz. Mevsimsel menü seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için makalemizi okumanınız tavsiye ediyoruz.

Bu arada catering hizmeti alacağınız firma ile öncesinde menü tadımı için de anlaşmanızda fayda var. Böylece misafirlerinize ikram edilecek menüyü tadabilir, beğenmediklerinizi değiştirerek yeni menü oluşturabilirsiniz. Son olarak catering firması ile anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken şeylerin başında sözleşme olduğunu da unutmamalısınız. Anlaşma sağlamadan önce sözleşme içerisinde yazan maddeleri dikkatlice okuyun ve alacağınız hizmet içeriğine detaylıca yer verildiğinden emin olun. Özellikle ücretli ve ücretsiz servis detaylarına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi isterseniz “Düğünde Yiyecek ve İçecek Servisi Alırken Dikkat Edilecekler” adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kocaeli’de catering firması ararken tüm detayları göz önünde bulundurmayı unutmayın. Ayrıca sayfa üzerinden beğendiğiniz firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de eklememizde fayda var.

Tüm İlçeler Catering Firmaları

Tüm Şehirler Catering Firmaları