Kocaeli Catering Firmaları

Düğününde hizmet alabileceğin, en kaliteli hizmeti sunan tüm Kocaeli catering firmaları, Düğün.com'da! Oturduğun yerden tüm Kocaeli yemek firmaları listesini incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Catering Dünyası Event ve Organizasyon

İzmit

Catering Dünyası Event ve Organizasyon

Nişan, kına ve düğün davetleriniz başta olmak üzere kutlamaya değer gördüğünüz her özel davetinizde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak isteyeceğinizi biliyoruz. Türk ve dünya mutfağının en...

1.000 kişi

Kapasite

60 TL'den fazla

Min. Yemekli

1

Yorum

47
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Catering Firmaları
Tüm Şehirler Catering Firmaları

Düğününüz İçin Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Catering hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken şey bütçeniz, davetli sayınız ve menü konseptiniz ve çalışacağınız catering firmasının kalitesidir. Eğer kalabalık bir düğün daveti verecekseniz, yemek menüleri arasından açık büfe ve kokteyl servisini tercih etmenizi öneririz. Eğer alakart menü istiyorsanız bütçenize göre kırmızı et ya da beyaz et seçimi yapabilirsiniz. Kullanılan malzemelerin tazeliğini ve kalitesini özellikle kontrol etmenizi öneriyoruz. Mevsime uygun menü oluşturmak için de öneri isterseniz, kış düğünlerinde sıcak tabaklar, pilav ve soslu yemekler ile salata; yaz düğünlerinde ise soğuk başlangıçlar, ızgaralar, mevsim salatası ve meyveleri tercih edebilirsiniz. Mevsimsel menü seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için makalemizi okumanınız tavsiye ediyoruz.

Bu arada catering hizmeti alacağınız firma ile öncesinde menü tadımı için de anlaşmanızda fayda var. Böylece misafirlerinize ikram edilecek menüyü tadabilir, beğenmediklerinizi değiştirerek yeni menü oluşturabilirsiniz. Son olarak catering firması ile anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken şeylerin başında sözleşme olduğunu da unutmamalısınız. Anlaşma sağlamadan önce sözleşme içerisinde yazan maddeleri dikkatlice okuyun ve alacağınız hizmet içeriğine detaylıca yer verildiğinden emin olun. Özellikle ücretli ve ücretsiz servis detaylarına dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi isterseniz “Düğünde Yiyecek ve İçecek Servisi Alırken Dikkat Edilecekler” adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kocaeli’de catering firması ararken tüm detayları göz önünde bulundurmayı unutmayın. Ayrıca sayfa üzerinden beğendiğiniz firmalarla iletişime geçebileceğinizi ve ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de eklememizde fayda var.