Kocaeli Çiçekçiler

Sana ve düğününe en uygun çiçekçileri bulmak için tek bir tıkla tüm Kocaeli çiçekçiler listesini gör, tüm gelin buketi ve düğün çiçeği modellerini incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerek?

Gelin adaylarının vazgeçilmez aksesuarı gelin çiçeği için temelde 2 seçenek bulunur: Yapay ya da canlı gelin çiçeği! Eğer çiçeğinizin yapay olmasını tercih ediyorsanız dikkat etmeniz gerekenler düğün temanız, mekan süslemelerinde kullanılan çiçekler ve gelinliğinizdir. Canlı çiçek tercih eden gelin adayları ise bunların yanı sıra bir de düğün mevsimini göz önünde bulundurmalılar. Çünkü mevsimine uygun çiçeklerden oluşan bir düğün buketi size çok daha uygun fiyata mal olacaktır. “Peki, hangi düğünler için nasıl çiçekler tercih edilebilir?” Düğün mekanınıza ve temanıza uygun türde ve renkte çiçek kullanmak oldukça hoş bir görüntü sağlayacaktır. Örneğin, düğün dekorasyonunda kullanılacak çiçeklerin aynısından gelin buketi yaptırabileceğiniz gibi benzer ve aynı renklerde olan bir el çiçeği de tercih edebilirsiniz. Kır düğünü mekanları için otlar ve yapraklarla zenginleştirilmiş çiçekler, kış düğünleri içinse yalnızca kırmızı güllerin olduğu bir gelin çiçeği önerisinde bulunabiliriz. Gelinlik ile uyumlu bir gelin çiçeği içinse size tavsiyemiz, çiçekçinize gelinliğinizin modelini gösterebileceğiniz bir fotoğraf ve gelinliğinize ait bir parça kumaşla gitmeniz. Kocaeli’de çiçekçilerden, bütçenizi, düğün mevsiminizi, düğün süslemelerinizi ve gelinliğinizi göz önünde bulundurarak gelin buketi seçenekleri istemeyi unutmayın. Sayfa üzerinden incelediğiniz ve beğendiğiniz çiçek firmalarından ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ayrıca indirim sayfasını takip ederek uygun fiyatlı gelin çiçeği yaptırabileceğinizi de bilmenizi istiyoruz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler