İsis Kuaför

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

İsis Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

İsis Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İsis Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İsis Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

İsis Kuaför Hakkında

2017 yılında Gebze’de müşterilerine kapılarını açan İsis Kuaför ailesi olarak güzellik sektöründe tercih edilen bir marka haline geldik. Çünkü saç tasarımı ve makyaj uygulamaları konusunda uzman ekibimizle kaliteli hizmetin adresi olmak için çalışıyoruz. Her güzel kadına hak ettiği ilgi ve özveriyle hizmet sunuyor, modern çizgide yaptığımız saç tasarımlarıyla gelin adaylarımıza düğün günü şıklığı da vaat ediyoruz. Mutluluğunuzun yüzünüzden okunacağı düğün günü makyaj uygulamalarınızı da yapıyoruz.

Hemen, İsis Kuaför Gebze’de sizi bekleyen ekibimizin sunduğu hizmetlerin detaylarından da söz edelim:

Öncelikle; size en iyi hizmeti sunmak için randevularımızı oluşturuyoruz. Bu sayede ilk görüşmemizde hayal ettiğiniz saç modelini öğreniyor, cilt yapınızı ve saçınızı inceliyoruz. İhtiyaç hissederseniz saç bakımlarıyla güçlü ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlıyoruz. Hemen ardından stil değişikliği ve yenilenme için boya işlemleri yapıyoruz. Tasarlayacağımız model için kaynak ve kesim çalışmalarımız da var. Yapacağımız tüm işlemleri belirlediğimizde sıra, gelinlerimizin özel talebi üzerine düzenlediğimiz provaya geliyor.

Düğün günü gelip çattığında; her şeyi planladığımız gibi uygulamaya başlıyoruz. Saçınızı yüzünüze en çok yakışan haliyle tasarladığımız modele dönüştürüyoruz. Güçlü ve parlak saçlarınızın canlılığı modelin zarafetini ortaya çıkarıyor. Makyajınızı ise tamamen sizi yansıtan renk ve dokunuşlarla büyük bir özenle tamamlıyoruz. Porselen makyaj uygulamamızla gece boyunca her karede güzelliğiniz dikkat çekecek!

Her özel günde yanınızda olan ekibimiz sayesinde, günlük makyaj, saç tasarımı, nişan, kına gecesi bakımlarınızı da yaptırabilirsiniz. Kına gecesi saç ve makyajı için bizi tercih eden gelinlerimiz için ‘Hint kınası’ uygulamamız da bulunuyor. El ve ayaklarınıza yaptığımız zarif desenlerle geleneksel ve modern konseptler ile farklı kültürler bir araya gelecek.

Gebze kuaför salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor. Gelin saçı ve makyajınızla harika görünmek istiyorsanız, İsis Kuaför ekiyle tanışmalısınız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.